Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 To po pierwsze, a po drugie warto zainwestowac w porzadny, regulowany stelaz pod materace.
0
@ranger3120 To ze sam wybierales nie znaczy ze musi byc dobry. Kupowales lozko i materace oddzielnie?
3
@Adamski69 1.real
2.real
3.real
1
@Arkon Moze nie rozczarowanie, ale nie podobalo mi sie jak w Las Palmas walilo szczynami na ulicach :d
1
@Kondziubarca 110 baniek daja i niech biora
1
@DonMatteo901 Conor w prime to jest z goatow. Obecnie kompletnie zatracil tamten styl walki i stal sie celebryta.
0
@barteq ok (znaki)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Clue tymczasem wlasnie oni - https://img.besty.pl/images/396/65/3966563.jpg
3
@jeyx77x Oni je zbudowali u siebie i przetransportowali takim ogromnym latajacym zurawiem
3
@Comentateiro Piramidy w Egipcie stoja od 4500 lat, a ta bartomeu rozsypala sie po kilku latach.
5
Podobno sam Alemany negocjowal z Heopsem ceny granitu transportowanego z Aswan.
3
Znaleziono śmiecia, który w okrutny sposób znęcał się nad kotem, chwaląc się tymi czynami w internecie.
Wrzucam tutaj, żeby wiecej osob mogło zobaczyć te mordę. Może ktoś z Was spotka kiedyś typa na ulicy, to zawsze można na miego splunąć.
https://zapodaj.net/7279d6c445bec.jpg.html
9
@DaPidejpi Piramidy musialy byc przepiekne i robily mega wrazenie jak byly mlode, teraz to my ogladamy gruzy. Boki piramid byly pokryte polerowanym bialym wapieniem, ktory odbijajac swiatlo sprawial wrazenie jakby tam stal ogromny 150 metrowy diament.
0
Legenda! (znaki)
1
@michal26 hejterzy Roberta zachowuja tak jakby to Lapciu im z konta mial kase sciagnac zeby oplacic Lewego :)
15
@DonMatteo901 Japonski Busi xd
0
@Danny Gaucho TOP 3 imo
1
@bartas97 No i git, nie moglbym patrzec na szczurka w koszulce Barcy.
1
Najlepszy indywidualny wystep zawodnika w historii Ligi Mistrzow?
3
@Janas11224 Zdziwilbys sie ilu kibicow Bayern ma w calych Niemczech. Po drugie to, ze sa bardzo madrze, z jajami zarzadzanym klubie nie mozna im odjac.
0
@Katalonbar Dlatego ten transfer troche sie pewnie przeciagnie, oby tylko nie do konca okienka
3
@Gappeq Brawo :)
4
Jaki to pilkarz?
Dziadek
Rok kontraktu
Nie warty swojej ceny
Nie poradzi sobie w nowym klubie
0
@Don-Corleone Nie do konca, ale czasem jak za duzo chlapniesz, to niezle kable odcina.
3
@gaucho104 Proponuje - @Atencjipotrzebujebosieudusze
1
@Comentateiro O atencjusz leci po hattricka
0
@SkilledHydra16 robi robi, juz dwa razy zrobił i mam nadzieję, że trzeci tez sie uda, bo Adesanya zasługuje na kopa w dupe za te nudne walki
1
@Gaz @gaucho104 @hayek mam w domu sosy na bazie Caroliny i Trinidada, na nich "trenuje" mozna powiedzieć
@Gappeq jak bede kiedys w wawie to napewno tam wstąpię
0
@Medium zajebiscie mocną