Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas no o tym pisze, ciekawe czy kiedys zobaczymy jakas akcje od polowy boiska gdzie okiwa kilku przeciwnikow, jak nie to 45 mln w bloto
0
@czółkovsky tylko dokladac noge umi, bez Rojsa i Milera nie istnieje
0
@VeB10Ronnie powodzonka, oby sie udalo
1
@Medium wybic zanim rozlozy jaja
0
@Danny Gaucho TOP2 zrobi, TOP1 byloby w zasiegu jakby byl mlodszy 3-5 lat
0
Zaliczyli te asyste Robertowi?
1
Dlatego taki Bernardo to byloby zbawienie dla tej druzyny
0
jak tam ruchu do pily nie ma, na co oni czekaja
0
jak my to wygramy dzisiaj to bedzie cud
2
@AlexDark00 tylko wykańczać umi, a piłka odbija sie od niego jak od drewna. Zgadzam sie w 100%, polać mu cyjanowodoru
0
@Herato czemu nie, nie ma rzeczy niemożliwych
1
@Deviler Usman zapewne wróci za jakis czas i odbierze co jego, ale i tak mega uczucie obejrzeć jak został znokautowany.
1
Pierwszy z trzech afrykańskich szamanów zdetronizowany! Brawo Leon! Efektowny nokaut! Teraz czas na Pereire, żeby nudziarza Adesanye uwalił.
2
@Colon bardziej tak
0
@Pawlak1992 poloza na stol ze 100 baniek i powinno dojsc do tego pojedynku
1
@Lautaro Tyson to moze chlac ze 2 lata, pozniej pol roku potrenuje i tak wszyskich dupa wciaga xd
0
@Encore On czeka na Khabiba
0
@jacobFCB ok luz
0
Sedzia ukrainiec na walce Usyka hmmm
1
@Comentateiro jako junior gralem na srodku napadu, srodku pomocy i prawej obronie. Gdzie się najlepiej czułem? Myślę, że jako pomocnik. Dobrze czytałem gre, byłem kreatywny i miałem dobre które i długie podania. Z postury jestem wysokim i szerokim chłopem więc troche brakowało mi dynamiki na boisku. Myślę ze to byłaby kwestia wytrenowanie gdybym zajął sie tym profesjonalnie.
Z charakteru skoorwysyn na boisku, duzo fauli i zaczepek.
0
https://www.instagram.com/p/ChdM1vSL5IA/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
433 gownoburzę rozpętało pod tym postem :D
2
Ale bym se obejrzał taka Borussie Jurgena Kloppa
1
@jacobFCB jego staredown z Mirko moim zdaniem najlepszy w historii
7
@DLFCB widzialem z tysiac razy i za kazdym razem robi wrażenie :d jak on to zrobil jakby od niechcenia xd
0
Statystyczne porownanie najlepszych snajperow w XXI wieku.
Ciezki wybor pomiedzy Luisem i Robertem hmm.
2
@Kondziubarca cry is free, ale kiedys im przejdzie, potrzebuja czasu
1
@Medium Skrajna lewica to jeden z najwiekszych, jak nie najwiekszy rak wspolczesnego swiata. Trzeba chronic swoje dzieci od tej ideologii.
9
@TheNekro94 https://demotywatory.pl/uploads/201805/1525543926_peq4n7_600.jpg
tak sobie te komenty tutaj wyobrazam xd
2
@Kessie ale ich porobil! ten spokoj i klej na nodze!
2
Na plaży w Stegnie zmarł człowiek. Miał zawał serca. Służby ratunkowe żeby dostać się do poszkodowanego napotkały ogromne utrudnienie w postaci parawanów, których ludzie nie chcieli przesuwać na bok, żeby zrobić korytarz życia. Dopiero po groźbach o przejechaniu po nich ludzie decydowali się usunąć z miejsca.
Te parawany, to jakaś plaga na tym bałtycku, a te qrw.. niech maja tego czlowieka na sumieniu.