Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PanAgenda2030 3 lata temu bylem w Mediolanie jesli zaliczna sie to do "ostatnio"
2
@MesQueUnClub_87
Na La Ramblii nie jest kolorowo
Czasem zapija się smutki i bywa czilałtowo
Na La Ramblii bieda tutaj piszczy
Nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy
1
@_RL9 Peszko pol czlowiek, pol litra.
1
@lucca87 Porownajmy S20fe z S20 i S20+.... W S20fe masz 6,5 Cali, S20+ 6,7 cali i S20 6,2 cali, S20 i 20+sa lzejsze od S20fe, Posiadaja wiec pamieci RAM.
Jesli chodzi o baterie to S20fe i S20+ posiadaja 4.500 mAh, a S20 4.000 mAh.
S20+ ma najlepsza kamere tylnia, przednia S20fe.
Ja bym na Twoim miejscu dolozyl troche siana i wydal na S20+.
2
@lucca87 U mnie w S20+ bateria wytrzymuje caly dzien spokojnie przy odswiezaniu wyswietlacza 120Hz.
1
@Transu96 jak do szkoly chodzilem to sie nie gralo wtedy w gierki na telefonie, bynajmniej sobie nie przypominal zeby to ludzie robili
3
@draxidox Bierz S20 albo S20+, S8 nie ma do nich podjazdu.
Sam posiadam S20+ od dwoch lat i jestem mega zadowolony.
edit. przesaidlem sie na niego wlasnie z S8
19
@BorzyKrzys Ludzie juz sie nie maja do czego przywalic i szukaja na sile xd
0
@FCB24 Balonik i tak bedzie pompowany, bo media musza w jakis sposob zrobic szum i $$$ na wyswietleniach. Ja osobiscie od Euro 2012 kiedy mnie repka totalnie zawiodla na zaden turniej juz nie nastawiam sie bojowo. Jak chlopacy przelamia standardy i gdzies wyzej zajda, to bedzie dla mnie mila niespodzianka.
1
@n3y1g Jaki ekspres? bo jak jakas taniocha za 2 kola to nie poplaca sie nawet kawy polecac
5
@Chaoss Wyjsc w grupy, a pozniej dac jakis super mecz po wielkich emocjach dla mnie brzmi jak calkiem fajny scenariusz. Wiele wiecej chyba nie trzeba od nich wymagac.
0
Reprezentacja Polski zdziala cos na tegorocznych Mistrzostwach Swiata?
Patrzac na ofensywny potencjal naszej kadry, na papierze, mamy naprawde solidny jak nie mocny zespol. Lewandowski i Milik z przodu, przed nimi Zielinski i jako wachadlowi Zalewski i Cash.
2
@Adi123456789 POLSKA! a jesli jakims cudem szybko odpadniemy :> to Hiszpania, a pozniej Argentyna ze wzgledu na Leo.
0
@shaun To prawda, ze w LM robia swoje. Tak jak @Kidd napisal predzej, czy pozniej w lidze tez sie obudza i beda gonic. Narazie im nie idzie i mnie to jako kibica Borussii poprostu w jakims stopniu cieszy widziec slabszy Bayern.
29
@LukaszFan *co mecz
10
Na samym poczatku sezonu kiedy Bayern gromil Eintracht czy Bochum byly takie zachwyty na druzyna, ze teraz kazdy w koncu moze strzelac gole, a nie tylko Robert od ktorego mieli byc uzaleznieni. Z usmiechem przez lzy wypowiedzi czy to dzialaczy, czy bylych pilkarzy i legend bawarskiego giganta o tym, ze w sumie dobrze sie stalo, ze Lewandowski opuscil Monachium.
Wcale nie musielismy dlugo czekac, zeby karma do nich wrocila za te niewyparzone mordeczki. Bayern od 4 meczow w lidze bez zywciestwa na 5 miejscu w ligowej tabeli.
Czego brakuje tej druzynie? Nie trzeba wspominac.
Oby tak dalej i zeby w koncu ktos innych zgarnal lige w tym sezonie a Bayern dostal nauczke.
0
@Antimadridista_WR Nie ma. Mloda kobiete udalo sie uratowac, ale zginela jej matka ktora mozna zobaczyc jak wychodzi z samochodu na koncu filmu.
3
@Kondziubarca Jak oni maja w pizdzie europejczykow, ktorzy caly sezon zapelniaja stadiony i napedzaja siano dla tej mafii, a na koniec dostana final w USA i polowa nie obejrzy bo bedzie o 4 rano xd
1
o tutaj szacun na wybor nutki do wyjscia :D
6
Pedri jak ja kocham tego dzieciaka ludzie, to mój ulubiony piłkarz na tem moment
1
Baja w dupke od Augsburga
0
Lewy stal idealnie na lini piłki
0
Pedri maestro 15 znakow
0
Zaraz sprawdzi sedzia i do złotko drugie
3
Pierwszy nie pierwszy, wywalil mu takiego gonga ze za takie cos powinna byc zawsze żółta niezależnie od minuty meczu.
1
Fifa23 w Highest carrier mode potential dala Pedriemu 93 overalla, a Viniemu 91. Jaki piękny ból doopy białasów w komentarzach, że przeciez Vini jest lepszy. :D
2
Ciekawe jaki procent Francuzów faktycznie utożsamia się z reprezentacją narodową w sportach drużynowych.
2
@Emhyr gorzka 70%+ z kawalkami chilli top
0
@RosjaninBut stary to ja nie wiem jak karte trzeba zestawic zeby Cie zaciekawić :D zestawili topke lekkiej i topke koguciej na jednej gali, do tego jeszcze Belal v Brady i inne mniejsze fajne zestawienia. Dla mnie na papierze to 10/10.
1
@Oskar00 w fife pracuję Hajto i daje overale