1

@PanAgenda2030 3 lata temu bylem w Mediolanie jesli zaliczna sie to do "ostatnio"

2

@MesQueUnClub_87
Na La Ramblii nie jest kolorowo
Czasem zapija się smutki i bywa czilałtowo
Na La Ramblii bieda tutaj piszczy
Nie ma co się martwić musisz podnieść się ze zgliszczy

1

@_RL9 Peszko pol czlowiek, pol litra.

1

@lucca87 Porownajmy S20fe z S20 i S20+.... W S20fe masz 6,5 Cali, S20+ 6,7 cali i S20 6,2 cali, S20 i 20+sa lzejsze od S20fe, Posiadaja wiec pamieci RAM.
Jesli chodzi o baterie to S20fe i S20+ posiadaja 4.500 mAh, a S20 4.000 mAh.
S20+ ma najlepsza kamere tylnia, przednia S20fe.

Ja bym na Twoim miejscu dolozyl troche siana i wydal na S20+.

2

@lucca87 U mnie w S20+ bateria wytrzymuje caly dzien spokojnie przy odswiezaniu wyswietlacza 120Hz.


1

@Transu96 jak do szkoly chodzilem to sie nie gralo wtedy w gierki na telefonie, bynajmniej sobie nie przypominal zeby to ludzie robili

3

@draxidox Bierz S20 albo S20+, S8 nie ma do nich podjazdu.
Sam posiadam S20+ od dwoch lat i jestem mega zadowolony.

edit. przesaidlem sie na niego wlasnie z S8

19

@BorzyKrzys Ludzie juz sie nie maja do czego przywalic i szukaja na sile xd

0

@FCB24 Balonik i tak bedzie pompowany, bo media musza w jakis sposob zrobic szum i $$$ na wyswietleniach. Ja osobiscie od Euro 2012 kiedy mnie repka totalnie zawiodla na zaden turniej juz nie nastawiam sie bojowo. Jak chlopacy przelamia standardy i gdzies wyzej zajda, to bedzie dla mnie mila niespodzianka.

1

@n3y1g Jaki ekspres? bo jak jakas taniocha za 2 kola to nie poplaca sie nawet kawy polecac

5

@Chaoss Wyjsc w grupy, a pozniej dac jakis super mecz po wielkich emocjach dla mnie brzmi jak calkiem fajny scenariusz. Wiele wiecej chyba nie trzeba od nich wymagac.

0

Reprezentacja Polski zdziala cos na tegorocznych Mistrzostwach Swiata?

Patrzac na ofensywny potencjal naszej kadry, na papierze, mamy naprawde solidny jak nie mocny zespol. Lewandowski i Milik z przodu, przed nimi Zielinski i jako wachadlowi Zalewski i Cash.

2

@Adi123456789 POLSKA! a jesli jakims cudem szybko odpadniemy :> to Hiszpania, a pozniej Argentyna ze wzgledu na Leo.

0

@shaun To prawda, ze w LM robia swoje. Tak jak @Kidd napisal predzej, czy pozniej w lidze tez sie obudza i beda gonic. Narazie im nie idzie i mnie to jako kibica Borussii poprostu w jakims stopniu cieszy widziec slabszy Bayern.

29

@LukaszFan *co mecz

10

Na samym poczatku sezonu kiedy Bayern gromil Eintracht czy Bochum byly takie zachwyty na druzyna, ze teraz kazdy w koncu moze strzelac gole, a nie tylko Robert od ktorego mieli byc uzaleznieni. Z usmiechem przez lzy wypowiedzi czy to dzialaczy, czy bylych pilkarzy i legend bawarskiego giganta o tym, ze w sumie dobrze sie stalo, ze Lewandowski opuscil Monachium.

Wcale nie musielismy dlugo czekac, zeby karma do nich wrocila za te niewyparzone mordeczki. Bayern od 4 meczow w lidze bez zywciestwa na 5 miejscu w ligowej tabeli.
Czego brakuje tej druzynie? Nie trzeba wspominac.
Oby tak dalej i zeby w koncu ktos innych zgarnal lige w tym sezonie a Bayern dostal nauczke.

0

@Antimadridista_WR Nie ma. Mloda kobiete udalo sie uratowac, ale zginela jej matka ktora mozna zobaczyc jak wychodzi z samochodu na koncu filmu.

3

@Kondziubarca Jak oni maja w pizdzie europejczykow, ktorzy caly sezon zapelniaja stadiony i napedzaja siano dla tej mafii, a na koniec dostana final w USA i polowa nie obejrzy bo bedzie o 4 rano xd

1

o tutaj szacun na wybor nutki do wyjscia :D

6

Pedri jak ja kocham tego dzieciaka ludzie, to mój ulubiony piłkarz na tem moment

1

Baja w dupke od Augsburga

0

Lewy stal idealnie na lini piłki

0

Pedri maestro 15 znakow

0

Zaraz sprawdzi sedzia i do złotko drugie

3

Pierwszy nie pierwszy, wywalil mu takiego gonga ze za takie cos powinna byc zawsze żółta niezależnie od minuty meczu.

1

Fifa23 w Highest carrier mode potential dala Pedriemu 93 overalla, a Viniemu 91. Jaki piękny ból doopy białasów w komentarzach, że przeciez Vini jest lepszy. :D

2

Ciekawe jaki procent Francuzów faktycznie utożsamia się z reprezentacją narodową w sportach drużynowych.

2

@Emhyr gorzka 70%+ z kawalkami chilli top

0

@RosjaninBut stary to ja nie wiem jak karte trzeba zestawic zeby Cie zaciekawić :D zestawili topke lekkiej i topke koguciej na jednej gali, do tego jeszcze Belal v Brady i inne mniejsze fajne zestawienia. Dla mnie na papierze to 10/10.

1

@Oskar00 w fife pracuję Hajto i daje overale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?