Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zyjemy w gnijącym, powoli walącym się pod własnym ciężarem schyłkowym kapitalizmie, który okrada nas z wolnego czasu, z pieniędzy, z relacji międzyludzkich niepodszytych logiką rynkową, w której każda interakcja z żywą, oddychającą osobą nosi na sobie piętno ekonomicznej optymalizacji czasu, emocji i uwagi. Nasze owinięte w bezpieczne pozłotko ironii napalenie na pocieszny automat sklepowy jest wyrazem naszej tęsknoty za szczerym, dogłębnie ludzkim kontaktem z inną istotą, ale tęsknoty zdeformowanej dekadami egzystencji w realizmie kapitalistycznym, który zmienił wszystko co piękne i dobre w przynętę, dzięki której wyrabia sobie z nami relację pseudospołeczną, wplatając pragnienie ucieczki przed samotnością, poczucie przynależności do grupy i komfort relacji w mechanizmy rynkowe i więżąc nas w tej plątaninie.
0
@Kessie zapytali sie co bedzie potem jadl?
0
@Limit_l3ss widzisz ten potrafil dwa razy dobrze podac w przeciągu kilku minut, a Dembele ani Raphini nie udalo sie to przez caly mecz
3
@Pitinho Osoba ktora najbardziej sie tutaj zesrala, to jestes wlasnie Ty panie dorosly.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nie odnosimy wrazenia, tylko takie sa fakty. Dymaja nas na sucho jak narazie w tym sezonie.
0
@Pitinho To nie ogladaj, to Ty dzwonisz.
Po drugie nie musisz podkreslac jaki to wielki z Ciebie FANATYK, (ktory odsuwa sie od zespolu jak maja gorszy okres xd) a wszyscy inni to sezonowcy, ktorzy nawet nigdy nie stali przy takich "kibicach" jak Ty, bo to zalosne w chuj.
0
@usztafik To prawda. Moj brat - lat 34 ma watrobe w bardzo zlym stanie, bo jest uzalezniony od energetykow.
0
@Pitinho Kibicem sie jest, a nie bywa. Mnie tez sie odechcialo ogladac pilke w ostanim czasie, ale jak gra Barca albo Repka, to jest to silniejsze ode mnie.
1
@mientusek1407 Ucierpia na tym tylko widzowie, ktorzy na te walke czekaja od kilku miesiecy. Po drugie to pieprzeni hipokryci, bo jak bedzie wlaczyl Polak z Ruskiem, to juz nagle nie ma wojny na Ukrainie?
3
To już pewna i ostateczna wiadomość. Polsat Sport nie pokaże walki wieczoru gali UFC 280, która w najbliższą sobotę, i to w europejskich godzinach odbędzie się w Abu Dhabi. Main eventem wydarzenia jest walka o pas mistrzowski wagi lekkiej między Charlesem Oliveirą a Islamem Makhachevem.
Polsat Sport nie pokaże tego pojedynku ze względu na postać Rosjanina – Islama Makhacheva, który nie potępił agresji wojennej Rosji na Ukrainę.
Pokaza za to walke innego Rosjanina - Petra Yana na tej samej karcie glownej.
10 grudnia na gali UFC282 gdzie walczyc bedzie Jan Blachowicz z Rosjaninem Ankalaevem rowniez zostanie pokazana, bo walczy Polak.
**** w dupe polsatowi
1
Zobaczcie jak pilka od strony taktycznej ewulowala na przetrzeni kilkudziesieciu lat.
3
@Zoker analna lekcja
1
@Medium lol, w ogole next level to jeszcze jak ktos sobie obudowe do tel zamowi ze swoja facjata :D
2
Dokladnie tak
https://zapodaj.net/168f2a38a8047.jpg.html
0
Brat Janka Blachowicza oprowadza angielskiego Youtubera po browarze w Cieszynie. 1 do 1 Janek :d
1
@Kidd no i pa, zgadl.
0
O kim sie jest ten cytat?
"Right kick hospital, left kick cemetery."
5
Moim zdaniem Lapcio z Alemanym powinni juz powoli lapac jakis kontakt z Jürgenem Kloppem, zeby w przyszlosci przejal stery w klubie jak postanowi odejsc/zostanie wyrzucony z Liverpoolu.
Klopp ma kontrakt do 2026, ktory podpisal w tym roku wiec z tej perspektywy nie wyglada to ciekawie, ale wiadomo ze w pilce wiele spraw moze roznie sie potoczyc np. zagra dwa slabsze sezony i zostanie zwolniony. Ogolnie malo realna opcja, ale marzy mi sie taki trener, badz powrot Pepa.
Odnosnie Xaviego, powinien dostac czas co najmniej do konca tego sezonu.
4
@Rust_Cohle Niebywale rozwiniety mozg, ktory wrecz pochlania wiedze z kazdej dziedziny zycia. Chcialbym takze dodac, iz ten chlopak w wieku 11 zdobyt tytul doktora na Uniwersytecie Jagiellonskim. Zapomniales dodac o poteznej wiedzy w temacie wirusologi, geopolityki i gospodarki towarowo-pienieznej!
1
@MesQueUnClub96 Stephen Thompson, Georges St.Pierre, Glover Teixeria, Junior Dos Santos
3
@michal26 ta a kolejne dawki trzeba bylo przyjmowac, zeby dostac sie do elitarnej grupy w spoleczenstwie czyt. paszport. Jakis podstawiony lekarz tak w telewizji powiedzial, to musi byc prawda.
1
@VamosRakieta Piszac formacje ofensywna mialem takze na mysli pomocnikow, ktorzy grali strasznie statycznie.
4
Jedna z rzeczy, ktora mnie najbardziej wczoraj irytowala, to byl brak ruchu bez pilki przez pilkarzy formacji ofensywnej. Takim graniem na stojaca nie zaskoczy sie przeciwnika, tym bardziej takiego ogarnietego zespolu jak Real.
3
@MesQueUnClub96 no jak tam? :D
1
Ogolnie skrzydła Dembele - Raphinia to jakaś tragedia od kilku meczów. Ja bym Rafe usadzil na co najmniej dwa najbliższe mecze i zobaczył jak to bedzie dzialac.
3
@Janiama Real Madryt FC Barcelona 3 1
0
@LaSTeR To jest pryszcz. Najgorsze jest jak ktoś piszę tekst na kilka linijek nie używając tam żadnego przecinku, ani kropki.
0
Hejka schalke? co tam sie z toba dzieje? skad te zwatpienie? haha czawrty mecz z rzedu w doopke, tak trzymac :)
6
@skubi99 Zgadza się, gościu ma ogólnie papiery na topowego fightera. A karta za tydzień to obowiązkowa gala dla każdego kibica mieszanych sztuk walki. Będą fajerwery i oglądanie walki Matiego na stojąco. :D
3
Oho UFC chyba szykuje konkretna karte na koniec roku na 282 gale, która może dorównać, a nawet przebić zestawienia z UFC 280 :d
Rewanż Glovera i Prochazki, Błachowicz z Ankalaevem, Till, Du Plessis, Gustafsson, debiut Bo Nickala, Lawler, Rozenstruik i jeszcze kilka fajnych nazwisk. Możliwe także zestawienie Jon Jonsa ze Stipe.