2

@quarto Mowilem nie pij z samego rana

0

@MESSIah16 co to za pytanie w ogole haha

1

@ro3ak Stary stres to bedzie na porodowce a nie tutaj :D

0

@Azi Nieprawa bo grau

0

Marco Reus kontuzja i nie jedzie na Mundial... tak samo jak w 2014, 2016 i 2020 :(

16

Czlowiek nie jest w stanie wybudować rakiety która potrafiłaby zbliżyć się do słońca i tam przeprowadzić szereg badań. Taki statek kosmiczny wyparowalby przy każdym bliższym kontakcie.

A co jeśli byśmy wysłali taka misję w nocy, kiedy słońce nie świeci, to mogłoby sie udać hm?

3

@marcinbarca1984 Nic, a wez o tym wspomnij to pobie bedzie grozic jeszcze wieksze zawieszenie xD Hiszpanska pilka jest przegnita od srodka. Uklady, ukladziki. I to nie od wczoraj, miesiaca czy roku, tylko od dziesiatek lat.

2

@siara10 Jeszcze surowsze kary? chyba zartujesz. Pilkarz za wymachiwanie rekoma ma dostawac miesieczne zawieszenie od gry, gdy taki sedzia popelnia razace bledy w tym samym meczu i nie ponosi tego zadnych konsekwencji i do tego nie mozna jeszcze na ten temat sie wypowiadac pod grozba zawieszenia.
Tam sa takie emocje, ze pilkarze zaleznie od charakteru zawsze roznie beda reagowac na takie decyzje.

0

@siara10 On oslabil, oni moga jeszcze bardziej. Nie pochwalam jego zachowania, zasluzenie wylecial. I daruj sobie takie obrazanie.

8

@ranger3120 I teraz na tym wozeczku moze pojechac jeszcze do szpitala psychiatrycznego

1

Beda mieli okazje oslabic Barce na tak trudny mecz to na pewno taka decyzja zapadnie. Barca lekko odskoczyla, to dopiero zacznie sie rzucanie klod pod nogi.

4

Gil z nosa to pewnie dzisiaj nie zaśnie, ze nie udało mu sie urwać pkt Barcelonie

5

real w dupke wiec bedzie drukowane pod osasune

2

@Worny Eto byl lepszym pilkarzem od Henry :D

6

@Kamilos84 Dobra to wygralo, nic glupszego dzisiaj juz nie zobacze.

2

@MesQueUnClub_87 Jesli chodzi o glebie kolorow to polecam LG. Jak bierzesz tv pod konsole to 120hz by wypadalo

4

@Encore max cwiercfinal, dalej ich nie widze

1

@Medium zabujales sie stary, normalna ladna dziewczyna

11

@AmigoBlancos 50/50% we wszystkich meczach, albo wygraja jedni, albo drudzy.

0

I do tego rewanz na Old Trafford :D

0

@zTx nikt nie narzeka, z tego co widac kazdy sie cieszy

0

Mental wroci po raz kolejny uciszyc Camp Nou

1

@barcanawieki Kuchnia na swiezych i dobrej jakosci produktach

2

@kiper09 spokojnie to my mozemy ale odpasc w nastepnej kolejce LE jak dostaniemy jakas solidna druzyne w losowaniu xd

2

@Bocheno1 no dlatego nie typuje, mozesz spingowac jeszcze raz na poczatku lutego

1

@Botanik kiedy mecze beda rozgrywane?

0

@Kessie no bez przesady, nie ma sie z czego śmiać

1

@Pawlak1992 no ok masz racje w sumie

@maroon dziękuję

@Commandement no dziwna, właśnie o tym mówię. Tak juz wybraliśmy - Zuzanna

0

@Pawlak1992 tylko jesli ojciec jest czarny to mozna to zauważyć od razu aniżeli w druga stronę

0

@Pawlak1992 przecież jakby to bylo dziecko jakiegos czarnoskórego to byloby widoczne na pierwszy rzut oka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?