64

Parę dni temu urodziła się moja córeczka. Jest cudowna, piękna i podobna do mnie zdecydowanie. Jedynie kolor włosów pewnie po jakimś dziadku albo pradziadku genetycznie, bo moja to naturalna blondynka, a ja jestem szatynem. Młoda ma włosy czarne jak smoła.
W ogóle zauważyłem jeszcze, że jakby miala troszkę ciemniejszą karnację, ale to na 100% przez to, że byliśmy 9 miesięcy temu na urlopie w Egipcie i byliśmy wtedy bardzo opaleni i pewnie to miało jakiś wpływ.

0

Mental zaczyna w pierwszym i United nie wygrywa meczu? Nie znalem xd

3

@koksik2700 mloda to bardziej taki Brad. Mama najładniejsza.

0




wdalo sie zakazenie xD

1

Przeciez Pique pokazal palcem na Roberta zeby on strzelal, on co Wam chodzi xd

0

Pięknie Kubaki !:)

3

mózg jak żywopłot lufa jak nożyce

10

ale sie zakałapućkałem

0

@Ksavix *niz ECPU Polska :d

2



kocham te muze z lat 95-05 to byl prime polskiego rapu

0

Jakbyście byli miliarderami, to wolelibyście wykupić jakiś klub z TOP ligi, czy zespół z ekstraklasy np. taką Lechia i zrobić z niej zespół który co sezon grałby w LM?

0

@Mario96w ja mam a co?

11

@Kuba_1 Messi jest najwieksza legenda tego klubu czy sie go lubi czy nie

1

@Kuba_1 1. Iniesta
2. Puyol
3. Xavi
4. Messi
5. Dani
6. Pique
7. Busquets

1

@TheNekro94 +1 Ludzie urodzieni po 2 wojnie swiatowej w krajach zachodnich wygrali zycie

1

@Medium Eto to jeden z moich ulubionych pilkarzy ever, byl znakomita 9, ale kurcze jednak Titi w prime byl o te polowe klasy lepszy.

0

@Krtg Czas zapierdziela stary. Koszulki z pilkarzami z ktorymi biegalismy po betonowych boiskach kiedys teraz sa juz prawie wszyscy trenerami :d

0

@masq Noz mysliwski

0

32

@Rastafarnianin To ze osoby niezaszczepione musialy sie codziennie testowac, a zaszczepione nie. A jak wiadomo kazdy takiego wirusa mogl przekazac innym osobom, wiec teoretycznie osoby zaszczepione byly bardziej " niebezpieczne".

3

@Danny Gaucho Poprawione.
Danny to sie w la ramblowkich krzakach zawsze czai i tylko czeka żeby wyskoczyć jak ktoś złe staty poda. :D

1

Trenerzy z największą ilością zwycięstw w historii ligi Mistrzów:

Carlo Ancelotti - 103
Sir Alex Ferguson - 102
Pep Guardiola - 97
Arsene Wenger - 86
Jose Mourinho - 81

Oj Pepciu chyba wyśrubuje tutaj niezły rekord jeśli będzie trenował jeszcze przez długie lata.

2

@Katalonbar oj Leo teraz to zaimponiłeś!

0

@MarianoItalianoVero cala kasa poszła na remot kibli i na murawę nie wystarczyło

1

@AmigoBlancos niesamowite

3

@Lionel_Messi10 Piekne czasy, wtedy rodzila sie ta piekna Barca, ktora przez tyle lat podziwialismy :(

0

@draxidox Madrego to az milo posluchac.

3

Grupa D to kosmos, tam sa emocje. Eintracht 4 na koniec pierwszej polowy, aktualnie na pierwszym miesjcu :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Aj moj synek sie zamotal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?