Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym jak rosjanie wywolalli druga wojne czeczenska wysadzajac wlasnych obywateli w powietrze, zeby miec pretekst do napadu w 1999 roku. Po tym jak wjechali do Gruzji w 2008 roku, po tym jak napadli na Ukraine w 2014, pozniej 2022 na pelna skale zabijajac tysiace cywilow, po tym jak stracili samolot pasazerski zabijajac 298 osob dalej ktos wierzy, ze katastrofa samolotu prezydenckiego to tylko wypadek?
1
@JoeBlack Jakby do tego doszlo, to by inne druzyny zbojkotowaly mecze. Ogolnie mam nadzieje ze pojedzie tam jak najmniej kibicow z calego swiata i niech same turbany sie bawia na trybunach tfu
3
Nie piereszy raz kiedy jestesmy dymani na tym stadionie. JesCze gola ze spalonego interu brakuje
5
Komentator widać ze białas. Pedri strzela a ten "Pedri, gol, jeden jeden" a jak Turas trafil to prawie z krzesla spadł
0
@PatrykBarca nie ma sprawdzilem, ale znalazłem puchar dla Barcy za gównianą gre
0
Dembele tragiczny
Raphinia niewidoczny, trzeba bylo kupic BSilve
Busi wóz z węglem
Dzieciaki w pomocy
Xavi znowu rozpracowany
Odpadamy znowu w fazie grupowej
Liga europy wita, pewnie odpadniemy z jakims Eintrachtem
Bedziemy czekać jeszcze10 lat na jakis sukces
0
Poleci kto jakies dobre matero do yerby? chodzi o to zeby mozna bylo wziac je w dlon po zaparzeniu i sie nie poparzyc.
0
@pt9 trzeba sprawdzic czy byl szczepiony
0
@Barca1992 W salach gdzie wisi krzyz na scianach wirus nie wchodzi, bo to stworzenie szatana
1
@Goh sie .
0
@Deviler wbijam w pierwszy artykul na google i czytam takie cos "Dawid Ozdoba był uznawany za legendę polskiego freak fightu. Trener personalny, znany zawodnik MMA, ale także tancerz."
lol legenda w ch*j
1
@Botanik Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Haaland strzeli bramkę w trzeciej kolejce? Tak
typy 3 kolejki:
1. Bayern Monachium 3:0 Pilzno
2. Marsylia 1:1 Sporting
3. Ajax 2:1 Napoli
4. Club Brugge 0:1 Atl. Madryt
5. Eintracht Frankfurt 1:2 Tottenham
6. FC Porto 2:0 Bayer Leverkusen
7. Inter 0:2 Barcelona
8. Liverpool 2:2 Rangers
9. RB Lipsk 1:0 Celtic
10. Salzburg 2:0 Dinamo Zagrzeb
11. Benfica 1:2 PSG
12. Chelsea 1:1 AC Milan
13. Juventus 2:0 M. Haifa
14. Manchester City 3:0 FC Kopenhaga
15. Real Madryt 2:1 Szachtar
16. Sevilla 1:2 Borussia Dortmund
2
To co Premier league oficjalnie liga farmerską? Skoro Haaland strzela tam wiecej niz w Bundeslidze
0
Ta pila od Debrujne na 3:0 to ja sie za leb zlapalem :O
1
@draxidox co za różnica na konsoli czy pc?
0
@PatrykBarca a teraz wymień mi jednego polskiego trenera, którzy mógłby chociaż któremus z nich buty wiązać:)
0
@MesQueUnClub96 i te teksty ze 50mln to za duzo za goscia w tym wieku, ale 45mln to juz spoko mozna kupic xd
0
@AmigoBlancos Thiago Alcantara
1
@Image to prawda. Ja go w skladzie zostawiam napewno. Do niego Pedri i ktoś jeszcze w zależności jak budzet pozwoli, bo jesczze boki obrony mam do ogarnięcia
0
@Rysiu oo tez fajny sklad :d
https://zapodaj.net/26a802ab21098.jpg.html
U mnie cos takiego narazie i 150k na koncie
1
@PawkoFCB mocarny sklad. Pedriego dzisiaj rano jeszcze nie bylo na rynku, sprawdze wieczokiem. Po ile chodzi btw?
0
Jakie karty polecacie w lidze hiszpańskiej?
W ogole jest info kiedy karta Pedriego bedzie? Pochwalcie sie tez składami, chetnie zobacze co tam poskladaliscie przez te 3 dni :)
2
@Janiama Żurawski świetna kariera pełna sukcesów w Esktraklasie i lidze Szkockiej. Smolarek w Feyenoordzie i Borussii tez troche nastrzelał. Występy Ebiego mimo wszystko jakoś bardziej zapadły mi w pamięci. Mecze z Portugalia i Belgami, czy wydymanie schalke na mistrzostwo.
0
Ebi Smolarek czy Maciej Żurawski?
0
@Transu96 taktyk
1
@Przemek2323 Postawia swojego nieogarnietego typa na stolu ktorym latwo bedzie sterowac i gitarka o to chodzi
1
@msmsms lookne sobie. Ja jak narazie albo Livigno albo Chamrousse we Francji w ktorym bylem juz kilkukrotnie. Tez polecam swoja droga. W Livigno jak pojedziesz do najwyzszego punktu to z zegarkiem na reku przy spokojnej jezdzie na desce masz jakies 15 minut jazdy na dol.
0
@Kidd No sliczna jest. Pod dyszke podchodzi.
1
@msmsms Wloskie Livigno. Piekne i dlugie trasy.
1
@NaFazieHitman no normalnie, jak kiedys mialem samsunga to nie mialem znajomych, a teraz z iPhonem co weekend bujam sie z innymi ludzmi na miescie