1

@MesQueUnClub_87 wybor prosty -> iPhone = wiekszy szacunek wsrod znajomych

13

Romantyk nie lubi tego.

18

@Kessie przeciez to trzeba miec IQ na poziomie malpy zeby takie rzeczy odwalac xd

0

@MesQueUnClub_87 Z tymi pauzami tez dosc czesto spotykane. Ja osobiscie nawet lubie odrabiac wynik, wtedy sie spinam i gram lepiej, do tego mega satysfakcja jak sie uda jeszcze wygrac :p

0

@MesQueUnClub_87 Wiem. Wczoraj wieczorem zagralem kilka meczow i mialem kilka takich sytuacji. Slaby mental maja :D

0

Beka z typow co dostana szybko jedna albo dwie bramy w FUTcie i wychodza z gry.

1

@HighestInTheRoom Oh Romantyk jednego dnia mowi jedno, a drugiego kupi maly klub i wladuje w niego setki milionow xd? btw ploty dziennikarskie

0

@PawkoFCB wczoraj wieczorem Pedriego ani jednej karty nie widzalem na rynku

2

Podatek od zyskow nadzwyczajnych. Jakie macie zdanie na temat tego, ze PiS chce okradac wieksze firmy z polowy ich zysku. Piekny pomysl zeby scaigac nowych inwestorow do kraju.

2

Stroje Athleticku Bilbao w sezonie 04/05, w ktorych mieli grac w pucharze UEFA.
Zostaly wycofane po jednym meczu towarzyskim xD

https://pbs.twimg.com/media/C6e85byXMAA3YlT?format=jpg&name=small

https://cdn.footballkitarchive.com/2020/10/11/YIrYWLo3z1FS8Xx.jpg

2

@tristan87 Poszedl na trening zeby wyjsc z domu pewnie, bo nie chce mu sie dzieciakami zajmowac, a tu wielki mental od razu.

0

@Comentateiro Nie musza zmuszac, bo jest to na tyle popularne i "cool" ze kazdy mlody chce miec do tego dostep... a jest to jedno z najpotezniejszych narzedzi do prania mozgu i w tym celu jest wykorzystywane. W niektorych filmach starszej produkcji tak, a w wiekszosci i w prawie wszystkich nowoczesnych produkcjach gdzie grupa docelowa jest mlodziez.
I jak najbardziej jest to indoktrynacja... czyt. proces wychowywania ideologicznego stosujac srodki masowego przekazu.

0

@Oskar00 Na pc mozna bedzie sciagac juz dzisiaj? czy jutro dopiero, jak tak ktora godz?

1

@Comentateiro Przyklad patolewicowej indoktrynacji mozna zauwazyc w przemysle filmowym. Dzisiejsza mlodziez posiadajaca dostep do platform streamingowych typu Netflix czy Dinsey+ sa karmione lewacka ideologia o 60+ plciach i homo zwiazkach (nie wspominajac juz o bajkach dla dzieci 0-10 w ktorych sa stosowane podobne praktyki). W prakycznie kazdym serialu jest to na pierwszym badz drugim planie, zeby swiadomie i podswiadomie wpajac spoleczenstwu pewny tok myslenia.

4

Lewacka propaganda czy w niektorych przypadkach nawet indoktrynacja, ktorej jestesmy swiadkami w XXI wieku zaczyna przynoscic odwrotne skutki do tych zamierzonych? Hmm

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty

2

@YeastMoss taktyk, wysle pare zl jak bede w domu

13

Za to La Rambla sie bardzo martwi i co niektórzy już krzyżyk przy nim postawili zamiast dać chłopakowi pare miesięcy czasu.

0

@Khajio Wiadomo o co chodzi, pewnie po 3 szczepach sa

0

Kto zakupil fife w przedsprzedaży przynac sie :d ja juz kilka tyg temu

0

@DLFCB Ten rekord jest na poziomie 91 bramek Leo, poczekamy kilka dekad az ktos te rekordy pobije

0

@emjot tylko w necie, bo na zywo sie boje

30

mial byc brazylijskim Xavim, a skonczy jak wiekszosci Fawelakow, ktorzy posmakowali troche luksusu

0

@Deviler Jak masz brac na powaznie artykul ktory pisze o tym ze Messi wymaga prywatnej lozy na stadionie dla rodzin Leo i Luisa czy prywatny lot na boze narodzenie do Argentyny.

1

@333tricampeones333
moze jego kobita taka gruba jest ze nie wiedziala ze jest w ciazy

0

Protesty w Iranie po śmierci Mahsy Amini. Mahsa Amini, 22-latka z kurdyjskiej prowincji w Iranie, zapadła w śpiączkę i zmarła po aresztowaniu w Teheranie w zeszłym tygodniu. Wydarzenie to wywołało falę protestów, które trwają od trzech dni.
Policja twierdzi, że 22-latka zachorowała, gdy czekała wraz z innymi zatrzymanymi kobietami na posterunku policji ds. moralności.

Moze tam w koncu kobity sie zmobilizuja na tyle i przeprowadza rewolucje po ktorej nie beda musialby opatulone w przescieradla?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO
!Visca el Barca
!Viva Catalunya
!Mes que un club

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?