Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maykello nie no co ty
0
@urbipl ale kapsko 10/10
1
@Messibestplayerintheworld Bar-TFU-meu*
0
@QQL5 zasluzone
0
@Lola120 A po mnie to w miare szybko splynelo.
2
@FC1899Barca Jakby byl Niemiem to tak, ale co tam Polak malutki xd
4
@TheNekro94 to dawaj wymien 50 lepszych od Roberta, chetnie zobacze te liste :D
0
@Zoker Bar-tfu-meu mial wtedy noz na gardle przy tej wymianie Artur-Pjanic
1
@VamosRakieta
1. Miejsce - 1
2. 20 bramki
3. 88 punktów
4. 92 bramek
5. 30 bramek
0
Ale mam schizy o paru tygodni... za kazdym razem jak slysze na miescie bicie dzwonow koscielnym czy temu podobne dzwieki, to do glowy wpada momentalnie Stranger Things. Siadl mi na psyche ten serial.
0
@Medium I tak nic nie przebije utwory gdzie gosciu spiewa ze jest piatek i ma rybe na obiad xD od razu zmieniam stacje jak to leci, kto w ogole im te teksty pisze to jest hit
2
pewnie bylo, ale zloto xd
3
@Foro na priv, bo pewnie chcial z 50 dych na podsuniecie poradnika, na ktorym tak duzo bys zaoszczedzil :P
3
@barcanawieki Dzialalem na wlasny rachunek. Sadzilem ziolo na Chiliad, ktore potem rozprowadzalem po Del Perro i Vespucci.
17
@barcanawieki Calkiem spoko mieszkalo mi sie w Los Santos. Tam jakies dragi, tam jakas kasetka, jakos sie zylo.
20
@mateusz1989VeB Szkoda tego, dalej boli. Moglismy miec wtedy 3 LM pod rzad
1
@Bogan facet akurat dzisiaj nie mial kalacha, a szkoda bo chcialem postrzelać. Dostalem w zamian Tantala wz.88.
Mauser 98k mial kopa jebaniutki
1
Cudowne doświadczenie miałem dzisiaj. Właśnie byłem na strzelnicy pierwszy raz w życiu. Strzelałem z kilku rodzajów broni. Zrobiło na mnie mega wrażenie i polecam każdemu. Ja tam wrócę napewno.
1
Xavi dorabiający na budowie, żeby klub mógł zarejestrować zawodników.
https://www.instagram.com/reel/Cetj0gGlLDz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
16
Pedro po nie trafieniu na pustaka z dwóch metrów->> https://zapodaj.net/b48406b74c690.jpg.html
0
@KSSniper No trochę moze mnie poniosło z ansu i gavim, ale pedriemu byl dal te 86, chłopak to topka pomocników ma świecie
0
Jakie ratingi waszym zdaniem powinni miec Fati, Pedri, Gavi itd w fife23? Imo Fati 84, Pedri 86 Gavi 83
2
Hammana to do teraz dupsko piecze po tym jak Robert pobil rekord jego idola.
0
Dobra Lewy schodzi, mozna isc spac.
1
Antiziepieren Lewy antiziepieren
6
Lewy nie byl pod gra, bo nie bylo w ogole gry srodkiem, tylko wszystko lecialo na skrzydla. Z kreatywna pomoca w postaci Pedriego i Gaviego bedzie to calkowicie inaczej wygladalo, takze luzna guma.
0
spokojnie... przyjda mecze z Cadizem, Almeria czy innymi Gironami to sie Robercik rozstrzela
1
@parpe pod koniec sezonu mial takie mecze
3
@GeneralXavi taki Eto to powinien miec w Barcelonie z 230 goli, a nie 130 jakby tylko kilka procent wiecej sytuacji wykorzystywal :p
17
Szacun Paddiego za te przemowę. Niech kazdy tutaj tez wezmie sobie to do serca, ze czasem nie warto dusic w sobie tych wszystkich problemów, bo to może zaprowadzić nas nad przepaść.
"Obudziłem się o 4 rano w piątek i odebrałem wiadomość, że jeden z moich przyjaciół z domu popełnił samobójstwo… To było pięć godzin przed ważeniem. Ricky, kumplu, to było dla ciebie.
Jeśli coś na was ciąży i myślicie, że jedynym rozwiązaniem jest odebranie swojego życia, proszę, porozmawiajcie z kimś! Porozmawiajcie z kimkolwiek. Ludzie woleliby… Ja bym wolał żeby kumpel mi się wypłakał zamiast iść na jego pogrzeb. Proszę was, pozbądźmy się tego przekonania i niech mężczyźni zaczną rozmawiać o swoich problemach."