2

Barcelona- Real sociedad. To będzie bardzo ciekawy mecz

2

@ciema wziąłem to z Family Guy, bardziej myślałem nad pan myju-myju, ale szuru-buru też fajnie brzmi :D

0

Jakbyście przetłumaczyli Mr Washee Washee na polski

0

@EKSBOKS ok. Nieważne, że wygraliśmy, ważne żeby znaleźć kogoś, kogo la rambla będzie hejtowac, bo to jest ważniejsze i ciekawsze od cieszenia się z wygranej i zdobytych 3 punktów.

4

Fati dzisiaj słabo. Jednak ta 9 nie jest dla niego optymalna. O wiele lepiej także wyglada jak wchodzi z ławki. Ale dobrze, że są te 3 pkt

1

Spokojnie, Fati jeszcze odpali

0

@P33ck zobacz, przeniosłem nas w czasie :D

23

Fati dzisiaj hat-trick, ja już oglądałem ten mecz, nie dziękujcie.

3

Trzymam kciuki za Fatiego, ostatnio fajnie wygląda jego gra, mam nadzieje że dzisiaj zdobędzie jakąś brameczkę :D

0

Ale ładna bramka torino

0

Znacie jakiś serial na netflixie coś typu Wednesday ?

0

Przecież Fati wystarczy

0

Jaki jest wasz poziom angielskiego

3

Dziękujemy memphis za wszystko !

0

@Pawel13sz nie, po prostu ktoś odkrył mordor

0

Dobra walić ich, ważne że wpierdziel od nas dostali

1

Po pierwszym golu było to w sumie pewne xd

0

@fotohobby jego 3 bramka w tym roku, wydaje się, jakby naprawdę stawał się coraz pewniejszy w dryblingu i w strzałach. Oby tak dalej a będzie z niego wielka pociecha

1

@Culers torre trochę niewidoczny, Fati fajnie, aktywny był i ładną solo bramkę strzelił, miał jedna setkę, ale bramkarz ledwo wyjął

0

Piękny Ansu wraca :D

0

Golasso de lewandowsky

2

Kessie biega jakby miał kupę w majtkach :V

0

Ronaldinho, czy to ty?

1

Raphinia cóż za mistrzowskie przyjęcie

1

Wejdą Fati i gavi to ruszy maszyna

0

Wiecie może jakiego polskiego odpowiednika ma imię „Ferran”?

6

Pablo torres xD

0

Peña tylko nie peniaj się to będzie dobrze

0

Dzisiaj Ferran Pablo Torre(s) pokaże klase, zobaczycie

1

@P33ck wtf gdzie Fati

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?