Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pięknie lewy pięknie fati pięknie marek. Dzięki nim jesteśmy w finale :)
0
Dobra ez win chyba
5
Dobrze ter stegen
0
Fati pierwszy raz chyba podejdzie do karnego
0
Fati jak się zamachnął xD ten obrońca betisu miał szczęście że bliżej nie stał bo doszłoby do tragedii xd
7
Kurde gdyby to weszło fati to szapo ba
0
Fati wie jak strzelać przeciwko betisowi
0
@Arkadio90 ja tez
0
Kurde fati bliziutko
0
O fati się zrenderował
0
Weź ty facet wpuść fatiego
0
No i lewusek proszę panstwa
2
Xavi ty geniuszu. Dawaj więcej obrońców, a i tak obrony nie wzmocnisz..
0
Generale dawaj Fatiego
0
Frenkie The Jong
0
Lewus wrócił essssa
3
To niezły spalony xd
0
wyrafinowany raphinia posyła wyrafinowane podanie
0
Ale my jesteśmy odklejeni
1
Dembele mógł do tego dobiec, ale biegł jakby robił kupę
0
Ter Stegen nowy herstajl
0
Ale ten artykuł jest bezsensu. Na cholere nakładać na niego taką presję? Bo Kilka miesięcy po kontuzji nie gra tak jak za dawnych lat? Należy czekać, a dowiemy się, jak to z nim będzie. Piłkarz nie jest głupi, aby celowo nagle zacząć grać słabo. W takim wieku właśnie piłkarzowi zależy, aby pokazać się od jak najlepszej strony. Na pewno Ansu teraz robi wszystko, żeby wrócić na swój poziom, to nie tak, że mu się nie chce pracować. Z czasem okaże się, czy rzeczywiście wrócił na swój poziom, teraz nie mamy nic do powiedzenia, dlatego nie rozumiem po co ten cały chaos z nim związany.
0
@Culers po prostu wrażenia po meczu nie dają spać :P
4
Zaraz mnie szlag trafi jak w tym kraju jest beznadziejny klimat. Zimno, ciemno większość dnia. Chciałbym zamieszkać w Hiszpanii albo w Singapurze
1
@KrwawiaceoczyVEB masę strat? Przez większość meczu nawet do niego nie zagrywali bo atleti trzymało piłkę. Po prostu nie miał okazji na pokazanie czegokolwiek bo graliśmy defensywnie
0
Na którą jutro wstajecie ?
1
Nie sądzicie że to trochę dziwne, że strona klubu, który ma najwiecej wygranych pucharów LM, jest taka słaba, że nawet gdy barca wygra to się zawiesza xD?
5
Jak to jest że nasza strona się trzyma, a białych padła skoro to był nasz mecz a nie ich
0
Uff.. na szczęście zdaliśmy ten egzamin, ale jest sporo do poprawy. Jednak takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Dobrze, że pokazaliśmy charakter w obronie i wytrzymaliśmy te szturmy atleti. Ważne 3 punkty na trudnym terenie i fajna przewaga nad realem. Kurde gdyby nie ten español to byłoby jeszcze lepiej, ale cóż. Idziemy na przód
1
Hahahaha xDDDD ferran zmienia chyba zawód