Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Fati :D no i fajnie
0
Dobra to już było pewne. Dobranoc
0
To chyba poliderowane jak na dzisiaj
1
@tomek8756 Karny słuszny, ale wynik absolutnie nie
0
No fajnie że real cały mecz gra sraczke a teraz se nagle karniaka dostaje
0
Moim zdaniem Real wygra
1
Złota piłka wstawaj, dopiero hymn
4
Dziwne czemu tam nie ma karnego. Gdyby nie ręka to benzema miałby patelenkę
4
@kkbarca si dżej
1
@AllBundy tyle to daj ministrantom
1
@siwykrb czas się pouczyć angielskiego :D
0
@KtosKto moje życie póki co odmienił Harry Potter. Ale obejrzę, przy okazji sobie angielski poćwiczę
1
Fajne to całe Wednesday?
0
Aż łezka poleciała przy tej scenie kevina na wtc :(
1
Myślicie że Ansu Fati złapie już formę na następny rok ?
3
"życie jest powieścią idioty; głośną, pełną wrzasku, lecz nic nie znaczącą" mój ulubiony cytat literacki :)
0
Co u was słychać?
0
Co sądzicie o biolchemach
0
Co tam u was ciekawego?
0
Co u was słychać ?
2
To jeszcze tylko święta i wracamy znowu do naszej przepięknej Barcelony
2
Dobra. Wszystko fajnie radośnie i kolorowo. Teraz powrót do codzienności czyli te busquetsy ferrany fati dembousy i lewus który nas ratuje.
A nie, on ma czerwona kartkę xD
2
Wpiszcie se w gugla Argentyna Francja :D
0
Co za mecz. Ja nie mogę
4
Messi to zaczął i messi to skończył. Coś mi to przypomina. Nawet wynik się zgadza..
0
Dobra decyzja marciniaka
1
To jest ten mental
0
O cholera xdddd
0
To co, Francja poliderowane
1
Kończcie już ten mundial bo Barcelonę chce już oglądać