0

O Fati :D no i fajnie

0

Dobra to już było pewne. Dobranoc

0

To chyba poliderowane jak na dzisiaj

1

@tomek8756 Karny słuszny, ale wynik absolutnie nie

0

No fajnie że real cały mecz gra sraczke a teraz se nagle karniaka dostaje

0

Moim zdaniem Real wygra

1

Złota piłka wstawaj, dopiero hymn

4

Dziwne czemu tam nie ma karnego. Gdyby nie ręka to benzema miałby patelenkę

4

@kkbarca si dżej

1

@AllBundy tyle to daj ministrantom

1

@siwykrb czas się pouczyć angielskiego :D

0

@KtosKto moje życie póki co odmienił Harry Potter. Ale obejrzę, przy okazji sobie angielski poćwiczę

1

Fajne to całe Wednesday?

0

Aż łezka poleciała przy tej scenie kevina na wtc :(

1

Myślicie że Ansu Fati złapie już formę na następny rok ?

3

"życie jest powieścią idioty; głośną, pełną wrzasku, lecz nic nie znaczącą" mój ulubiony cytat literacki :)

0

Co u was słychać?

0

Co sądzicie o biolchemach

0

Co tam u was ciekawego?

0

Co u was słychać ?

2

To jeszcze tylko święta i wracamy znowu do naszej przepięknej Barcelony

2

Dobra. Wszystko fajnie radośnie i kolorowo. Teraz powrót do codzienności czyli te busquetsy ferrany fati dembousy i lewus który nas ratuje.

A nie, on ma czerwona kartkę xD

2

Wpiszcie se w gugla Argentyna Francja :D

0

Co za mecz. Ja nie mogę

4

Messi to zaczął i messi to skończył. Coś mi to przypomina. Nawet wynik się zgadza..

0

Dobra decyzja marciniaka

1

To jest ten mental

0

O cholera xdddd

0

To co, Francja poliderowane

1

Kończcie już ten mundial bo Barcelonę chce już oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?