4

Ja nie mogę. Ter Stegen to nasz bóg

0

Ale tu pachnie bramką

0

Lewy nie dojechał jeszcze na ten mecz chyba

1

ale karny troche z dvpy ale ok xD

edit: Lewy ale to z rashfordowałeś

0

Ciekawostka:
Liczba 2,(9) jest równa liczbie 3, mimo że w liczbie 2,(9) wydaje się, że brakuje tego jednego małego elementu do liczby 3

0

Mam nadzieje że Fati dzisiaj pokaże się z dobrej strony

0

@ElvisPresley Tymczasem ja mający średnie KDA na niej 13/5 i tylko G3 xD

3

Irelia to spoko champion. Fajne skillsy można robić

1

@Faro tez tak uważam. Fati moim zdaniem zrobi jeszcze wielka karierę. To kwestia czasu aż złapie odpowiednia formę. Teraz każdy z niego szydzi, ale gdy przyjdą cięższe czasy to on zacznie pewnie ratować nasz zespół.

0

Myślicie, że Ansu Fati wróci do formy tak w przeciągu tego sezonu?

1

@Deviler Duży popyt

1

W końcu w domu. Mogę nareszcie take a nap. Dobranoc

0

Ansu z asystą też spoko.


Nie ma co się nad nim użalać. Jeszcze młody jest, nie ma co go skreślać

0

Ale co wy macie do Ansu, skoro cała barcelona w tej połowie gra praktycznie na stojąco xD?

0

Pablo uczy Fatiego strzelać

0

Ale nudyyy.....

0

Ansek dawaj. To już nie jest śmieszne. Strzel coś

0

Rzeczywiście. Gol na wagę złota.

1

Brakuje tylko gola dla Fatiusza i będzie git

0

Torre(s) pokazują jak się strzela

2

Fati postraszył gołębie na stadionie

0

Dobrze, że próbuje, ale chyba za bardzo chce strzelić tą bramkę

0

@Gwyn W tym roku to wygram

0

Jak myślicie kto na szpicy?

1

@Janiama 4:0 dla barcy Ansu 2 gole wpakuje

0

@tristan87 ciekawe kto na szpicy zagra

7

Liczę, że Fati dzisiaj przynajmniej strzeli gola

0

@Emhyr chciałbym to zobaczyc xD

0

Ansu Fati dobrze się bawi w swoje urodziny. Aż za dobrze. Trochę sus.

5

Sto lat Ansu Fati!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?