Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja nie mogę. Ter Stegen to nasz bóg
0
Ale tu pachnie bramką
0
Lewy nie dojechał jeszcze na ten mecz chyba
1
ale karny troche z dvpy ale ok xD
edit: Lewy ale to z rashfordowałeś
0
Ciekawostka:
Liczba 2,(9) jest równa liczbie 3, mimo że w liczbie 2,(9) wydaje się, że brakuje tego jednego małego elementu do liczby 3
0
Mam nadzieje że Fati dzisiaj pokaże się z dobrej strony
0
@ElvisPresley Tymczasem ja mający średnie KDA na niej 13/5 i tylko G3 xD
3
Irelia to spoko champion. Fajne skillsy można robić
1
@Faro tez tak uważam. Fati moim zdaniem zrobi jeszcze wielka karierę. To kwestia czasu aż złapie odpowiednia formę. Teraz każdy z niego szydzi, ale gdy przyjdą cięższe czasy to on zacznie pewnie ratować nasz zespół.
0
Myślicie, że Ansu Fati wróci do formy tak w przeciągu tego sezonu?
1
@Deviler Duży popyt
1
W końcu w domu. Mogę nareszcie take a nap. Dobranoc
0
Ansu z asystą też spoko.
Nie ma co się nad nim użalać. Jeszcze młody jest, nie ma co go skreślać
0
Ale co wy macie do Ansu, skoro cała barcelona w tej połowie gra praktycznie na stojąco xD?
0
Pablo uczy Fatiego strzelać
0
Ale nudyyy.....
0
Ansek dawaj. To już nie jest śmieszne. Strzel coś
0
Rzeczywiście. Gol na wagę złota.
1
Brakuje tylko gola dla Fatiusza i będzie git
0
Torre(s) pokazują jak się strzela
2
Fati postraszył gołębie na stadionie
0
Dobrze, że próbuje, ale chyba za bardzo chce strzelić tą bramkę
0
@Gwyn W tym roku to wygram
0
Jak myślicie kto na szpicy?
1
@Janiama 4:0 dla barcy Ansu 2 gole wpakuje
0
@tristan87 ciekawe kto na szpicy zagra
7
Liczę, że Fati dzisiaj przynajmniej strzeli gola
0
@Emhyr chciałbym to zobaczyc xD
0
Ansu Fati dobrze się bawi w swoje urodziny. Aż za dobrze. Trochę sus.
5
Sto lat Ansu Fati!