Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ajjjj Fati. Pierwszy człowiek który próbuje z dystansu
0
Ferran jeszcze piłki nie dotknął xd
0
Fatiego nie wpuszcza ?
1
Raphinia XDDDDDD
0
Widać było spalony
0
Raphinia nic nie gra przez 2/3 meczu, ale i tak po meczu każdy będzie pisał ze Fati do sprzedania xD
1
@pomi11 to przejaw frustracji. I tak każdy z nas ma gówno do gadania czy go zwolnić czy nie.
0
Lepiej pójść rozwiesić pranie
Niż się łudzić na wygranie
0
Aha. To nieźle ktoś tam główkował
0
Nie w nosie tylko w ustach
0
Dobra rozkręcają się może
0
Jakim cudem to nie wpadlo
1
Japierziele zaczyna się juz
1
Xd vinicjus nieźle
5
To jak, macie ta gęsia skórkę na ręce ?
0
Szkoda, że nie żyje w świecie Makbeta, tak to już bym znał wynik
0
Japierdziele, zaraz się chyba zesram ze stresu xd
0
@Nazio87 Pranie się suszy, naczynia myją się w zmywarce
0
boję się troche o Balde, czy da radę
1
Do kościółka trzeba pójść pomodlić się o tą naszą barcelonkę, żeby wygrała.
Tylko gorzej będzie, jak jakiś kibic realu też poprosi Boga o wygraną dla realu, i wtedy Bóg będzie miał lekkiego majndfaka. Cholibka
13
W końcu nadszedł ten dzień, tyle na niego czekałem. Harry Potter i insygnia śmierci o 20:00. Nie mogę się doczekać
1
Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Jeszcze takie 7 lat temu mało kto posiadał jakikolwiek sprzęt od Apple. Wcześniej stereotyp o tym że iphony to szajs itd. byl bardzo popularny. Teraz w sumie to widzę, że większość osób posiada czy to najnowsze iphony czy AirPods czy tez MacBooki. Co więcej, ciężko juz gdziekolwiek znaleźć tę słynną wojnę, tj. Iphone vs samsung. Ciekawe..
1
Dobrze, że mało osób banuje Irelię, bo myślą, że jest słaba.
0
@konajoncek ja bym zobaczył Fatiego od początku zamiast Raphini
0
Myślicie, że Lewandowski wbija sobie czasami na La Ramblę poczytać sobie co tu o nim piszą ?
0
@LukaszFan lepiej mu tego nie pokazywać xD
0
Kiedy i kto ostatnio miał tutaj ocenę 10 po jakimś meczu Barcelony ?
0
Jak tam chłopie
0
@sebek794 nie boisz sie latać samolotem ?
0
Ciekawe co tam Ansu Fati porabia