Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tej akcji niesamowite było to jaki ruch zrobił Ansu. Podanie Pedriego to tylko formalność. Szkoda ze bez gola
0
Ajjj, Ansu blisko..
1
@Janiama 3:1 dla nas
0
Hurraaa, Fati :D
0
@AmigoBlancos Nie chce nic mowić, ale mówię
0
Irelia jest teraz dobra na midzie?
2
Oby Fati wszedł od 1 minuty
0
Ale dzisiaj Fati bramę w stylu suareza ładnie strzelił
0
Arterie zaufali a tera ładne mecze rozgrywa…
0
@tristan87 dokładnie. I jak wrażenia?
1
@HarveySpecter ziom, wszystko psujesz xD chciałem zaimponować swoją wiedzą o idei Kochanowskiego
0
Najważniejsze jest, aby w trudnych sytuacjach odnajdywać pociechę w tym co zostało. Nie zatracać się w ciągłym cierpieniu, bo Fortuna bywa przewrotna. Rozterki ludzkie należy przyjmować po ludzku. Człowiek musi wykształcić w sobie taką duszę, cnotę, która będzie płaszczem, który uchroni nas przed wyrządzeniem losu. Kluczowe, przy praktykowaniu stoicyzmu jest osiągniecie wewnętrznego stanu równowagi.
1
@SmoothCriminal tez tak mam, bro :(
0
Jezus. Do czego to doszło że hobby musi być takim utrapieniem. Życie nie ma sensu. Dobranoc
0
Smutno się słucha te statystyki. Nie chce się aż żyć…
0
Pablo torre wyglada trochę jak puig
0
Czy oni naprawdę nie potrafią im odebrać piłki bez faulu?
1
Fati wchodzi i pierwszy jakiś strzał Xd
0
Dawaj fatiego generale
1
Ale szpakowski się ekscytuje jak lewy ma pilke przy sobie xd
0
Okazja to całkiem dobry zawodnik
0
Busi podsumował swoją formę.
0
Chociaż wiecie co, myśle że to wszystko wina Jamala…
1
Myślę, że ta przegrana to wina fatiego. Zwalamy na niego całą winę La Ramblo?
1
Rok temu przynajmniej odpadliśmy z honorem.. teraz to już nawet nie ma o czym gadać xD
0
Ale żenada. Kolejny rok jesteśmy memem
0
Liga Europy tez spoko
0
Widzieliście te tik toki z jamalem?
2
I to jest to o czym wczoraj pisałem. Wczoraj po meczu realu większość użytkowników by wymieniło polowe składu barcy na piłkarzy realu, a teraz jak zagraliśmy fenomenalny mecz, to już takie: łał, ale my zagraliśmy świetny mecz
:D
0
@Dieselzor A jeszcze ostatnio był tutaj uwielbiany :(