Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie myślę, jak bym się teraz czuł gdybym kibicował Realowi Madryt
0
@Sergio_Devils tak, ale ktory mecz
0
Zgadnijcie z jakiego meczu jest ten komentarz: „przy tym wyniku Barcelona ma tylko punkt przewagi nad Realem, Suareeeeeeeeeez!!!” :D
1
Laboga i Orlowski pewnie focha teraz mają xD
3
@kryhaa barca-Bayern. Polecam
0
Widzicie? To wszystko dzięki mojemu stoickiemu spokojowi. Nie ma za co.
0
Czerwo dla kroosa łooo paaanieeee
3
Spokojnie, pewnie i tak zara ktoś włączy i jakiś vinicjus czy rodrygo strzeli fartem z rykoszetu na 2:1
7
I ten smutek komentatorów z powodu karnego XDDD
0
Ciekawe czy Fati by strzelił gdyby się znalazł w tej samej sytuacji co Vini
0
Ktoś serio myślał że się potkną ? XD
2
Obejrzałem sobie z ciekawości mecz z 2014 roku gdzie wygraliśmy na wyjeździe z valencią 0:1. Wówczas zwycięskiego gola strzelił busquets w 94 minucie. My wczoraj strzeliliśmy w 93. Widać, że jesteśmy teraz lepsi niż za czasów MSN.
1
Teoretycznie byliśmy lepsi, bo wygraliśmy.
0
Spójrz w tabele. Barça na czele !
3
I to jest właśnie ten mental którego nam brakowało! Brawo Barça!
1
Zejdźcie z Raphini. Gdyby nie jego geniusz z tą wrzutką to tera plakalibyscie.
1
Raphinia się spłacił chyba. Doskonale podanie
0
@Xxxbarca4ever bo on sobie wypracował przynajmniej, i tam nie była pusta bramka :P
0
Macie waszego Ferrara xD
1
Okropnie się ogląda ten mecz. Straszna kopanina i dużo fauli
0
Busi dawaj brameczke jak w sezonie 2014/2015 w meczu z valencią
0
Jejku, pedri ledwo co zipie…
0
Ale balde to przekozak
0
Nie No ręka chyba
0
@Limaker to ma się zachować jak dembele i wybić pilke na out albo gdzieś w bramkarza, albo po prostu głupio stracić? Nie No Big brain
0
La ramblowcy już źli bo żadnego gola robercika w pierwszej połowie i cała winę zrzucają na Fatiego i Dembele :D
0
Nie wiem, co wam się nie podoba w Fatim, przecież normalnie gra lol
0
Fati chyba za bardzo chce strzelić bramkę..
1
Dobra decyzja Frenkie
2
Nosz kurde, Fati :(