Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GG wp brawo lewy, Gavi, Pedri, Fati, Ferran i FDJ moim zdaniem najlepsi dzisiaj
0
Ehh Raphinia wtf
1
@borys27 bo Fati to przekozak
1
@FcBarcelonaFanMSN 7 jakos, należy uwzględnić, że przynajmniej się starał i był aktywny. Pewnosc siebie wzrasta u niego
1
Może Fati nie gra jeszcze idealnie, ale należy zauważyć, że już przynajmniej walczy i jest coraz bardziej pewny siebie, zaczyna ryzykować i to jest bardzo dobre. Bramka na pewno mu pomoże.
3
@El dominatore co masz na myśli „zapominamy”?
0
@Janiama a obstawiałeś 1:1. Pesymisto…
0
@Barca_bwo czemu?
0
Ferran się odpłacił Fatiemu za Real :D
0
Piękna Piłka do alby !!!
0
W końcu w pierwszym składzie w ataku są numerki: 9,10,11 :D
1
@Janiama 2:0 brameczki Ansu Fati i lewus
0
Widzę, że Fati co do tego meczu jest bardzo faworyzowany. Dziwne
1
Vamos Ansu Fati!!
0
Bezjajeczne to elche. Można wyłączyć
0
Tak się zastanawiam, włączyć mecz czy nie ?
0
Vamos Ansu Fati!!
1
Przez chwile poczułem się jakbym był w 2014 roku jak przeczytałem tytuł
0
Skąd śmierciożercy wiedzieli, że Harry ron i hermiona tepną się akurat tam
0
co waszym zdaniem wpływa korzystnie na obecną gospodarkę? Mi póki co łatwiej wskazać co mogłoby wpływać korzystnie, a tak to nie mam pojęcia. Zna się ktoś na tym?
0
@frostiman90 TVN chyba
2
Mam nadzieję że Fatiego zacznie częściej wpuszczać od 1', bo on ma wielki potencjał, co dzisiaj to udowodnił. Gorszy od naszego Ronaldinho nie będzie, więc czemu by go nie wpuścić?
1
@FC1899Barca W meczu 4:3 dla nas, iniesta był w sumie podobnie faulowany i wtedy był karny
0
Dobra, coś na rozluźnienie. Harry Potter i insygnia śmierci o 20:00 leci.
0
@Cygan BRC Nie, bo jest biały i to mi się kojarzy z takim wkurzającym klubem piłkarskim
0
@Piorun pamietam że pierwsza bramkę strzelił chyba neymar.
0
@avanes jules Kounde chyba
1
Porażka kolejny jesteśmy ojebani przez sędziego w klasyku. Nic dziwnego
0
XD stary ferran wrocil
0
Fati co tutaj zrobił. Sza po ba