Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, Ansu jutro od 1’?
0
@barcelonaLM A, no to nie wiem, no ale jakiś powód musieli miec aby nie odgwizdać karnego, chyba że tak naprawdę nie było w ogóle ręki, może rzeczywiście oni mieli jakąs lepszą perspektywę.
0
Jedynym sensownym wytłumaczeniem w sprawie karnego zdaje się być to, że gdyby nie ręka tego z interu, to Fati i tak nie sięgnąłby tej piłki, bo wystartował minimalnie za szybko. Ale ja tam nie wiem.
chociaż still uważam, że wiadomo co sędziego
0
Dobra, bayern rozwala tych interów, my wygrywamy z nimi na CN, Victorię rozwalimy, z bayernem to nwm i moze jakimś cudem będzie 2 miejsce
1
Aha, sprawdzał czy jest karny przez minutę, ale gre zakończy, gdy jest aut przy bramce i dodatkowo jest 98,5 minuta xD
niezły ten sędzia, taki niezbyt profesjonalny
0
dobra, sędzia, idź tam pizze robić
1
ale gówniany mecz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gdyby Fati zaliczył takie wejście teraz jak z RSS byłoby zajebiście
0
Barca łudzi się co zrobić, a przychodzi czara ognia i ładuje brame na 1:0 dla interów. Beznadzieja
0
Fati za dembele. Gorszy na pewno nie będzie.
0
Szkoda że Fati dziś na ławie
0
@Bobo25 weź.. XD
0
Macie jakies pomysły co kupić wuefiście na dzień nauczyciela?
5
@msmsms nie, o tym to akurat pamietam cały czas :(
7
Już powoli zasypiałem, aż tu nagle przypomniało mi się, że Real dziś grał. Patrzę na wynik a tu 1:1 :D
1
Ciekawe czy teraz Ansu będzie częściej wchodził od 1 minuty.
2
Niektórzy z was widzę, że jedziecie po Fatim, a on dziś przy Raphini i Dembele grał o wiele lepiej. Może szybki nie jest, ale przynajmniej nie traci bez sensu piłek i nie dośrodkowuje w kosmos jak dembouz
1
Uff. Całe szczęście wywozimy 3 punkty z Balearów. Jednak mecz do zapomnienia
2
Raphinia ty sabotażysto. Gavi musi przez ciebie życiem płacić
0
Kurde mógł do robercika podać
0
Gavi to taki nasz Zawisza czarny imo
0
Fati nawet spoko dziś. Dobra asysta
0
@Sinirsey 4 liter nie urywa
1
Fati nie wywalaj się bo zawał przez ciebie mam
0
@Arczek2001 Takie uroki La Bamby :P
Dla nich nigdy nie jest dobrze, ale zawsze jest źle xD
0
Lewus, Fati, Gavi Mats dobrze
reszta przeciętnie
4
1 minutę doliczył XDDDDDD
2
Człowiek czeka 2 tygodnie na mecz a tu zanim się obejrzał to juz połowa minęła...
żenada
1
Dembele i środek pola dzisiaj strasznie gówniani :P