0

Jak myślicie, Ansu jutro od 1’?

0

@barcelonaLM A, no to nie wiem, no ale jakiś powód musieli miec aby nie odgwizdać karnego, chyba że tak naprawdę nie było w ogóle ręki, może rzeczywiście oni mieli jakąs lepszą perspektywę.

0

Jedynym sensownym wytłumaczeniem w sprawie karnego zdaje się być to, że gdyby nie ręka tego z interu, to Fati i tak nie sięgnąłby tej piłki, bo wystartował minimalnie za szybko. Ale ja tam nie wiem.

chociaż still uważam, że wiadomo co sędziego

0

Dobra, bayern rozwala tych interów, my wygrywamy z nimi na CN, Victorię rozwalimy, z bayernem to nwm i moze jakimś cudem będzie 2 miejsce

1

Aha, sprawdzał czy jest karny przez minutę, ale gre zakończy, gdy jest aut przy bramce i dodatkowo jest 98,5 minuta xD

niezły ten sędzia, taki niezbyt profesjonalny

0

dobra, sędzia, idź tam pizze robić

1

ale gówniany mecz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Gdyby Fati zaliczył takie wejście teraz jak z RSS byłoby zajebiście

0

Barca łudzi się co zrobić, a przychodzi czara ognia i ładuje brame na 1:0 dla interów. Beznadzieja

0

Fati za dembele. Gorszy na pewno nie będzie.

0

Szkoda że Fati dziś na ławie

0

@Bobo25 weź.. XD

0

Macie jakies pomysły co kupić wuefiście na dzień nauczyciela?

5

@msmsms nie, o tym to akurat pamietam cały czas :(

7

Już powoli zasypiałem, aż tu nagle przypomniało mi się, że Real dziś grał. Patrzę na wynik a tu 1:1 :D

1

Ciekawe czy teraz Ansu będzie częściej wchodził od 1 minuty.

2

Niektórzy z was widzę, że jedziecie po Fatim, a on dziś przy Raphini i Dembele grał o wiele lepiej. Może szybki nie jest, ale przynajmniej nie traci bez sensu piłek i nie dośrodkowuje w kosmos jak dembouz

1

Uff. Całe szczęście wywozimy 3 punkty z Balearów. Jednak mecz do zapomnienia

2

Raphinia ty sabotażysto. Gavi musi przez ciebie życiem płacić

0

Kurde mógł do robercika podać

0

Gavi to taki nasz Zawisza czarny imo

0

Fati nawet spoko dziś. Dobra asysta

0

@Sinirsey 4 liter nie urywa

1

Fati nie wywalaj się bo zawał przez ciebie mam

0

@Arczek2001 Takie uroki La Bamby :P
Dla nich nigdy nie jest dobrze, ale zawsze jest źle xD

0

Lewus, Fati, Gavi Mats dobrze
reszta przeciętnie

4

1 minutę doliczył XDDDDDD

2

Człowiek czeka 2 tygodnie na mecz a tu zanim się obejrzał to juz połowa minęła...
żenada

1

Dembele i środek pola dzisiaj strasznie gówniani :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?