0

Jak oceniacie Fatiego?

0

Fati strzelił gola a Barcelona wygrała?
Można spać spokojnie.

4

Dobrze Ansu, goń tego dziada Vinicjusa, pokaz na co cię stać :D

0

Dembele, zepsułeś mi wynik u Janiamy :P
Ale dobrze, brawo GG

0

@VamosVamos internet explorer

0

@Cvzx właśnie nie

0

Ej wy tez nie możecie odtworzyć meczu na C+?

0

Fati zgól tę brodę to zaczniesz strzelać,

2

Doliczy pewnie z 6 minut xd

0

Zawsze jak Fati wchodzi to jakas dłuższa przerwa jest i dlatego Fati nie ma kiedy strzelić :(

1

@Hosh Ktoś na trybunie zasłabł

0

O, Fati, bardzo dobrze

1

Dawać jeszcze Fatiego, niech sobie pogra chłopak

0

Balde ale tak nie gramy..

0

Wreszcie ktoś był w tym właściwym miejscu aby dobić piłkę, brawo Frenkie

1

Gavi frenkie i balde dzisiaj na plus. Lewus dembele i Fati na druga polowe i essa

1

@Janiama 3:0 dla barcy, dodam jeszcze, że bramki strzelą Fati memphis i Pedri

0

Jestem ciekaw, czy ktoś kiedykolwiek wygrał u Janiamy stawiając na wynik, przy którym barca przegrywa

2

Miałem dzisiaj taki sen. Gdy wstałem, zobaczyłem o której Barça będzie grać, okazało się, że o 10:45, a była 12:30. Zdziwiłem się, i zobaczyłem Fs jaki był wynik. Na początku zobaczyłem wynik 1:1, bardzo się wkurzyłem, ale jak odświerzyłem to było już 5:1 dla barcy i Ansu strzelił hat tricka. A potem się już obudziłem xd

0

@AlphaNumeric Tak, ale zaklęcie sectumsempra mogło doprowadzić do śmierci Malfoya xd

0

@P33ck A troszkę źle, w środę zdarłem sobie gardło podczas meczu Barcelony, wiec teraz tak trochę źle się czuje xd

3

Tak w ogóle, jak Harry Potter na szóstym roku rzucił na Draco zaklęcie Sectumsempra nie dostał żadnej kary. A za to, że użył patronusa przy mugolu to prawie ze szkoły go wyrzucili. Dziwne

2

@taris ja chyba 14 kupuje

1

@jarkszon Fati moim zdaniem dobrze dziś rozgrywał i dryblował, zabrakło tylko skuteczności. A ferran przez większość swoich meczu nie potrafił zrobić czegokolwiek xD, dopiero teraz coś mu się udało.

0

@Recha_0684 No wiesz, w sumie to on jakos wiele jeszcze nie grał, zazwyczaj wychodzi na 1/3 meczu a teraz wyjątkowo na 2/3. Potrzeba trochę cierpliwości aż wskoczy na ten sam poziom co kiedyś..

0

@cris2706 auba xd

4

Szkoda tylko Ansu. Miał szanse na gole, widać że jeszcze bez formy. Oby następne mecz już były lepsze.

0

Narazie torres co przewyższa Ansu xD

0

Sqbany dobry jest

0

Eh, słabo dzisiaj Fati, oby następny mecz był lepszy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?