Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz jak bardzo jestes wychillowany
0
@TR3YWAY Zluzuj majty chłopie bo jesteś napięty jak plandeka w żuku
3
Macie dziś esse?
2
Kurczę brakowało mi tego odliczania do następnego meczu. Dni do rozpoczęcia meczu wydaja się biec tak wolno. Fajni piłkarze podochodzili a człowiek musi czekać ponad tydzień by zobaczyć ich w telewizji na 1,5h.
0
Orientuje się ktoś z was po ile euro chodzą koszulki w tym sklepie Barcelony na camp nou?
2
@Deviler a ja nie mogę się doczekać aż Ansu Fati strzeli gola
0
@MICHU_LOKU123 byłbym chętny ale nie mam konsoli bo całe życie grałem na kompie, chociaż od fify 20 już nie gram :P ale skill dalej jest bo czasami gram u kolegów
3
Ale pikny dzionek. Wakacje to cudny czas :-)
0
Ile macie chromosomów ?
2
Nudziło mi się, wiec poszedłem do stodoły pogłaskać małe kociaczki, a potem pojechałem na pole zerwać trochę pomidorów.
0
@Culers wróciłem do domu. Odpisałem jakiemuś użytkownikowi Culers, aby się o mnie nie martwił i poszedłem szykować posiłek
1
@MesQueUnClub96 jeszcze tylko 2 tygodnie wakacji, Barcelona
7
Dzisiaj poszedłem do sklepu. Wybrałem najpotrzebniejsze rzeczy, zapłaciłem i wyszedłem ze sklepu.
1
O, Almeria gra lepiej, czyli Real wygra. Ok
2
Alohomora, Expelliarmus, Sectumsempra, Confringo, Incendio, avada kedavra, cruciatus, imperius, accio, ascendio, protego, bombarda/bombarda maxima, Expecto patronum, Opugno, Rictumsempra, Drętwota, Wingardium LeviOsa, Reducto, Petrifikus Totalus, Obliviate, Aqua Eructo, Oculus Reparo, Cistem Aperio
Dobra to chyba wszystko co znam
2
Dzisiaj druga rocznica 8:2
0
@kamiVeB No to się pomyliłeś bo niekażdy tak pisał ;)
0
@kamiVeB czyli należałeś wtedy do tych durnych dzieciaków? Aha okej
0
@P33ck o, wróciłeś
4
@Kgorecki2500 No dokładnie ziomuś +1
0
Ansu wraca do formy :D to mi się podoba. Jeszcze tylko jakby strzelił wczoraj tą brameczkę to byłoby zaje****. Moim zdaniem powinien wyjść w pierwszym składzie z RSSSSSSSSS
0
Kto był najlepszy w ataku waszym zdaniem
0
Jak tam oceniacie Anssumane Vieira Fati’ego?
0
@michal26 rozwiń co sądzisz o grze Fatiego? Ciekaw jestem
0
@DwieTony ja spokojnie przyjąłem ten remis. Rozumiem, że takie mecze mogą się zdarzać, a to że akurat na początku sezonu to nie znaczy że tak będzie wyglądał każdy mecz. Jednak zabrakło trochę tej gry piłką w środku pola i przed polem karnym. Ale z niecierpliwością czekam oczywiście na kolejny mecz z nadzieja że pójdzie lepiej :D
0
@KrwawiaceoczyVEB Mówili mu, żeby zaczął dryblować to zaczął :D. Szkoda że tam nie strzelił bo miał dogodna sytuacje, jednak przynajmniej mógł się w niej znaleźć, nie to co inni.
0
Fati moim zdaniem za mało gra. Mógłby dostać szanse od początku. Fajnie napędza grę z przodu. Wasi super skrzydłowi dzisiaj się nie spisali tak dobrze dlatego uważam ze ansu powinien dostać szanse. Zabrakło dzisiaj dobrej gry w środku pola. Kessie, Alba, araujo strasznie średnio dzisiaj w tych grach bardziej ofensywnych, chociaż de jong dobrze się spisał. Szkoda że Lewemu nic nie weszło.
0
Skonczyl ten mecz jak w fifie 14
0
Ansu musi wejść
1
Ansu żre koszulkę