1

@Pawel13sz jak bardzo jestes wychillowany

0

@TR3YWAY Zluzuj majty chłopie bo jesteś napięty jak plandeka w żuku

3

Macie dziś esse?

2

Kurczę brakowało mi tego odliczania do następnego meczu. Dni do rozpoczęcia meczu wydaja się biec tak wolno. Fajni piłkarze podochodzili a człowiek musi czekać ponad tydzień by zobaczyć ich w telewizji na 1,5h.

0

Orientuje się ktoś z was po ile euro chodzą koszulki w tym sklepie Barcelony na camp nou?

2

@Deviler a ja nie mogę się doczekać aż Ansu Fati strzeli gola

0

@MICHU_LOKU123 byłbym chętny ale nie mam konsoli bo całe życie grałem na kompie, chociaż od fify 20 już nie gram :P ale skill dalej jest bo czasami gram u kolegów

3

Ale pikny dzionek. Wakacje to cudny czas :-)

0

Ile macie chromosomów ?

2

Nudziło mi się, wiec poszedłem do stodoły pogłaskać małe kociaczki, a potem pojechałem na pole zerwać trochę pomidorów.

0

@Culers wróciłem do domu. Odpisałem jakiemuś użytkownikowi Culers, aby się o mnie nie martwił i poszedłem szykować posiłek

1

@MesQueUnClub96 jeszcze tylko 2 tygodnie wakacji, Barcelona

7

Dzisiaj poszedłem do sklepu. Wybrałem najpotrzebniejsze rzeczy, zapłaciłem i wyszedłem ze sklepu.

1

O, Almeria gra lepiej, czyli Real wygra. Ok

2

Alohomora, Expelliarmus, Sectumsempra, Confringo, Incendio, avada kedavra, cruciatus, imperius, accio, ascendio, protego, bombarda/bombarda maxima, Expecto patronum, Opugno, Rictumsempra, Drętwota, Wingardium LeviOsa, Reducto, Petrifikus Totalus, Obliviate, Aqua Eructo, Oculus Reparo, Cistem Aperio

Dobra to chyba wszystko co znam

2

Dzisiaj druga rocznica 8:2

0

@kamiVeB No to się pomyliłeś bo niekażdy tak pisał ;)

0

@kamiVeB czyli należałeś wtedy do tych durnych dzieciaków? Aha okej

0

@P33ck o, wróciłeś

4

@Kgorecki2500 No dokładnie ziomuś +1

0

Ansu wraca do formy :D to mi się podoba. Jeszcze tylko jakby strzelił wczoraj tą brameczkę to byłoby zaje****. Moim zdaniem powinien wyjść w pierwszym składzie z RSSSSSSSSS

0

Kto był najlepszy w ataku waszym zdaniem

0

Jak tam oceniacie Anssumane Vieira Fati’ego?

0

@michal26 rozwiń co sądzisz o grze Fatiego? Ciekaw jestem

0

@DwieTony ja spokojnie przyjąłem ten remis. Rozumiem, że takie mecze mogą się zdarzać, a to że akurat na początku sezonu to nie znaczy że tak będzie wyglądał każdy mecz. Jednak zabrakło trochę tej gry piłką w środku pola i przed polem karnym. Ale z niecierpliwością czekam oczywiście na kolejny mecz z nadzieja że pójdzie lepiej :D

0

@KrwawiaceoczyVEB Mówili mu, żeby zaczął dryblować to zaczął :D. Szkoda że tam nie strzelił bo miał dogodna sytuacje, jednak przynajmniej mógł się w niej znaleźć, nie to co inni.

0

Fati moim zdaniem za mało gra. Mógłby dostać szanse od początku. Fajnie napędza grę z przodu. Wasi super skrzydłowi dzisiaj się nie spisali tak dobrze dlatego uważam ze ansu powinien dostać szanse. Zabrakło dzisiaj dobrej gry w środku pola. Kessie, Alba, araujo strasznie średnio dzisiaj w tych grach bardziej ofensywnych, chociaż de jong dobrze się spisał. Szkoda że Lewemu nic nie weszło.

0

Skonczyl ten mecz jak w fifie 14

0

Ansu musi wejść

1

Ansu żre koszulkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?