0

Ansu Fati na ławce D:

0

Jakie polecacie roślinki aby postawić sobie na biurko? Najlepiej jakies cieniolubne bo kaktusy to u mnie zdechną Xd

6

Messi wtf co za brama

1

Ciekawe czy Fati wyjdzie jutro w pierwszym

1

Dobrej nocy życzę

0

Ostatnio byłem w bibliotece, w dziale ksiąg zakazanych i przeczytałem tam bardzo dziwną, niezrozumiałą nazwę.

0

Ale ten skurczybyk puig się dobrze tam bawi. Zobaczcie sw jego story na ig

1

@P33ck a bardzo dobrze dzisiaj mam giga esse, a ty?

0

@Janas11224 Ok to nasze nowe msn to teraz ALT

0

Kto ma u nas numer 11?

0

Szkoda mi Puiga. Fajny był z niego troll :(

1

@P33ck A to Ci P33ck, znowu zmienił profilowe :D

0

@SkN tak, wiem jak wyglada

0

@Colin94 A to ci Colin94..

0

@Colin94 No coś ty.

2

Witam was jestem w Stegnie na plaży. Cześć

0

Czy to przypadek że Gandalf wyglada tak samo jak Dumbledore?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak Real dziś zagrał ?

3

Balde wczoraj pozytywnie zaskoczył. Szybki jest i dobry drybling ma. Fajny rajd zrobił gdy do Fatiego wtedy podawał

1

@Culer_1906 ale on miał zaledwie jeden czy dwa strzały które były już z takiej wygodniejsze pozycji i mogłyby wpaść do bramki, poza tym naprawdę fajnie rozgrywał piłke. Moim zdaniem jest na dobrej drodze do powrotu do formy

0

Jak oceniacie dziś Ansu Fatiego

0

Jak oceniacie fatiego?

0

Oglądając ten mecz czułem się jakbym był na trybunie w fifie. Jakos ta piłka tak dziwnie chodziła No i ogólnie wszyscy jakos tacy NPC

0

Ansu by strzelił..

0

Luuk musi go trochę podszkolić

0

Gdzie są składy?

0

@Worny XDDDDDDDD

0

Jeszcze 57 minut

0

@Rust_Cohle blizej jestem do golda 1 wiec to jest bardziej prawdopodobne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?