Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ansu Fati na ławce D:
0
Jakie polecacie roślinki aby postawić sobie na biurko? Najlepiej jakies cieniolubne bo kaktusy to u mnie zdechną Xd
6
Messi wtf co za brama
1
Ciekawe czy Fati wyjdzie jutro w pierwszym
1
Dobrej nocy życzę
0
Ostatnio byłem w bibliotece, w dziale ksiąg zakazanych i przeczytałem tam bardzo dziwną, niezrozumiałą nazwę.
0
Ale ten skurczybyk puig się dobrze tam bawi. Zobaczcie sw jego story na ig
1
@P33ck a bardzo dobrze dzisiaj mam giga esse, a ty?
0
@Janas11224 Ok to nasze nowe msn to teraz ALT
0
Kto ma u nas numer 11?
0
Szkoda mi Puiga. Fajny był z niego troll :(
1
@P33ck A to Ci P33ck, znowu zmienił profilowe :D
0
@SkN tak, wiem jak wyglada
0
@Colin94 A to ci Colin94..
0
@Colin94 No coś ty.
2
Witam was jestem w Stegnie na plaży. Cześć
0
Czy to przypadek że Gandalf wyglada tak samo jak Dumbledore?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak Real dziś zagrał ?
3
Balde wczoraj pozytywnie zaskoczył. Szybki jest i dobry drybling ma. Fajny rajd zrobił gdy do Fatiego wtedy podawał
1
@Culer_1906 ale on miał zaledwie jeden czy dwa strzały które były już z takiej wygodniejsze pozycji i mogłyby wpaść do bramki, poza tym naprawdę fajnie rozgrywał piłke. Moim zdaniem jest na dobrej drodze do powrotu do formy
0
Jak oceniacie dziś Ansu Fatiego
0
Jak oceniacie fatiego?
0
Oglądając ten mecz czułem się jakbym był na trybunie w fifie. Jakos ta piłka tak dziwnie chodziła No i ogólnie wszyscy jakos tacy NPC
0
Ansu by strzelił..
0
Luuk musi go trochę podszkolić
0
Gdzie są składy?
0
@Worny XDDDDDDDD
0
Jeszcze 57 minut
0
@Rust_Cohle blizej jestem do golda 1 wiec to jest bardziej prawdopodobne