0

Niezły ten wasz raphinia

0

@BoreekxD a No widzisz. Barcelona w moich rejonach nie jest za bardzo lubiana xD

0

Jak oceniacie, kto teraz ma lepszy skład, barca czy totki? Ostatnio gadałem sobie z kolegą który właśnie jest fanem kogutów i mówi że chcialby żeby tottenham trafił na Barcelonę w grupie to by ich rozjechali xD

0

@!34RC3!_0N4 co xD? Jej decyzja była dobrowolna wiec nie ponoszę odpowiedzialności :D

2

Mój kot z avatara pojechał na sterylizacje :(

2

Ale nie mogę doczekać się kolejnego meczu Barcelony :D

0

@KrwawiaceoczyVEB wystarczy Wagadugu xD

4

Mieliście może w liceum albo technikum taką kartkówkę z geografii, że trzeba wskazać wszystkie kraje świata wraz z ich stolicami?

0

Jak oceniacie wczoraj żul kounde

0

@Marcelinho99 we Wrocławiu WKS W MOIM SERCU

0

Mamy w ogóle jeszcze w składzie Luuka? Kompletnie o nim zapomniałem xd

0

@Sysia11 nie chce nic zapeszać, ale Depay rok temu w presezonie tez grał niesamowicie a gdy nadszedł sezon to już tam No wiesz.. ale może z dembele tak nie będzie :)

0

@Toretto spóźniłeś się

1

@DIPENNN ja tam czekam niecierpliwie na rayo, fajnie się prezentuje ta drużyna jak ma ten moment. Kibicuje bardzo naszemu Fatiemu, bo jest w trudnej sytuacji, przede wszystkim musi być ostrożny bo jest po kontuzjach, dodatkowo nowe transfery z pewnością nałożyły na niego dużą presję, a taka brameczka sporo by my pomogła w odbudowaniu się.

1

@pioz123 nic nie zrobię, ale to denerwuje jak ktoś kto ma IQ na poziomie słoika śledzi decyduje się napisać taką głupotę na tym forum..

9

No nie zesrajcie się juz o tego Fatiego. Nie strzelił bramki to już od razu do sprzedania? Z Lewandowskim było tak samo, a teraz każdy go wychwala. Na Ansu też przyjdzie pora. Chłopak nie grał prawie 2 sezony, chyba ten presezon to pierwszy okres gdzie nie ma na razie żadnych dolegliwości od DWÓCH LAT. Do tego na pewno boi się robić większych zrywów do piłki, czy agresywnie wchodzić w pole karne. W dodatku przy wyniku 4:0 z jakimś podwórkowcem z Meksyku. A tak już poza tym to on nie grał jakoś źle, szukał fajnych rozegrań z kolegami, ładny rajd raz pod koniec zrobił, w sumie to widziałem, że gdy podał komuś piłkę, to ona do niego nie wracała, za co był wściekły, może z innymi lepiej by się dogadał.

Naprawdę, oczy mi krwawią jak niektórzy tutaj piszą, że będzie z nim to samo co z Puigiem i trzeba go sprzedać póki coś jest wart. Żenada.

0

@jutroIV wydaje mi sie, że logicznym rozwiązaniem może być wystawienie go w pierwszym składzie to nie będzie miał presji ze ktoś przed nim już trafiał :D. A tak serio to ja dalej za niego trzymam mocno kciuki i jestem dobrej myśli, że w sezonie zrobi naprawdę wiele :)

1

@MarcinVeB10 ty się nie znasz

0

@jutroIV on nie grał źle xD. Fajne akcje kombinacyjne próbował robić z kolegami, widać było że wściekły bo widocznie chciał żeby piłka do niego wróciła, a tak to leciała gdzieindziej, ładny rajd zrobił tam pod koniec. Mam wrażenie że trochę boi się grać tak na 100% bo w sumie jest jeszcze świeżo po kontuzjach. Spokojnie, on jeszcze odpali

2

Spokojnie, Fati jeszcze odpali

3

@Firestone xD piętnaście znaków

0

Za każdym razym gdy Fati się wywala to serce na chwile staje

0

Lewy.. Fati będzie na ciebie zły

8

Pedri (przy piłce)
Komentator: Lewandowski, Lewandowski!

0

@Rust_Cohle XDDDDDDDDD

1

@Jakchcesz 150 asyst do Fatiego

0

Ale asysta :O cudo

0

Jeszcze Fati strzeli hat tricka i będzie sztos

0

Dawać mnie ten Real

0

„Gavi” „pedri” a co to jakies tytuły książek ze w cudzysłowiu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?