0

Niech Ansu gra i buduje pewność siebie, bo on ma w sobie coś, że piłka go szuka w polu karnym. Jak obserwuje jego grę, to widzę że często mądrze się ustawia w polu karnym, pokazuje się kolegom. Generalnie potrafi myśleć. Brakuje mu tylko tego zdecydowania co miał kiedyś przed kontuzją. Myślę, że da radę wrócić do swojej formy z przed lat, tylko potrzebuje zaufania.

0

@bartulek98 na pewno dał więcej niż taki depay czy ferran którzy grali większość czasu. Mądrze dysponował piłką moim zdaniem poza drobnymi błędami. Jak dla mnie na plus

1

Dobrze że Fati przypomniał sobie jak się gra. Oby teraz wystrzelił z formą. Wierze w niego

3

Ansu Walczy o pozostanie w klubie

0

Dobre wejście fatiego

1

Ale ciasteczko od fatiego

0

@Ali3231 co zrobił ?

1

Widzicie. Fati wchodzi i od razu wygrywamy. A wy chcecie go sprzedawać. Wstyd

1

Xdddddd dobra ale fati wchodzi to dobrze jest

1

No w końcu. Brawo!!!

0

Dembele XDDDDD cóż za akcja

0

Przecież to było pewne lol

0

Ous(mane) dembele

3

XD nawet nie strzelił

5

Dobry ten Paweł torres

0

Fati wejdzie to ruszy maszyna

0

To niezły dembele

1

Araujo co za gość

0

To wystawili w końcu tego fatiego czy nie ?

2

Może tak naprawdę nie chcą go sprzedać tylko tam piszą żeby go zmotywować do grania xD

0

Jednym z naszych problemów jest to, że nasi ofensywni piłkarze są strasznie niestabilni. Jeden świetny mecz Fatiego poprzedza kilka kolejnych słabych, w tym czasie Dembele błyszczy, a następne jego występy są tragiczne, a z kolei kiedy Raphinia nie gra nic to zaraz potem rozgrywa cudowny występ. Tak samo z Lewym i ferranem. Strasznie to jest irytujące

0

@Faro nie ma co się oszukiwac, Fati jest w bardzo słabej formie, ale nie można zrzucać winy na jedną osobę. Każdy zagrał jak zagrał. Trzeba wierzyć że w nowym roku Fati i inni się odnajdą

1

Wy narzekaliście na fatiego, a tu dembele mocno zintował pod koniec, ferran kompletnie niewidoczny, lewy tak samo. Cała drużyna zagrała niekompetentnie. Już nie pierwszy raz tracimy punkty na własne życzenie. Zlekceważyliśmy przebieg meczu i dopuściliśmy do chaosu i głupiego karnego. Trudno się mówi, takie mecze się zdarzają i będą się zdarzać. Raz szczęście dopisuje, a raz nie. Real też będzie miewał takie mecze, więc nie wszystko stracone. Najważniejsze jest to abyśmy nie zatracili się w braku formy, tylko jak najszybciej do niej wrócili, bo rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, bo jesteśmy na równi z realem.

2

straciliśmy punkty na własne życzenie

0

Vamos barca nie poddajemy sie

3

Szkoda trochę Fatiego. Kontuzje strasznie go zmieniły, jestem pewien, że gdyby nie one to byłby teraz naszym kluczowym zawodnikiem. No nic, oby następny rok był dla niego lepszy.

0

Ansu błagam zacznij grać bo trochę kupa jak narzekasz że mało grasz a nawet nie wykorzystujesz szansy od 1 minuty

0

Fatiemu chyba sie cierpliwość kończy

1

goooooooollaaaaaaaaaaassssssssooooooooo

1

i'll dance dance dance with my hands hands hands

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?