Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Ansu gra i buduje pewność siebie, bo on ma w sobie coś, że piłka go szuka w polu karnym. Jak obserwuje jego grę, to widzę że często mądrze się ustawia w polu karnym, pokazuje się kolegom. Generalnie potrafi myśleć. Brakuje mu tylko tego zdecydowania co miał kiedyś przed kontuzją. Myślę, że da radę wrócić do swojej formy z przed lat, tylko potrzebuje zaufania.
0
@bartulek98 na pewno dał więcej niż taki depay czy ferran którzy grali większość czasu. Mądrze dysponował piłką moim zdaniem poza drobnymi błędami. Jak dla mnie na plus
1
Dobrze że Fati przypomniał sobie jak się gra. Oby teraz wystrzelił z formą. Wierze w niego
3
Ansu Walczy o pozostanie w klubie
0
Dobre wejście fatiego
1
Ale ciasteczko od fatiego
0
@Ali3231 co zrobił ?
1
Widzicie. Fati wchodzi i od razu wygrywamy. A wy chcecie go sprzedawać. Wstyd
1
Xdddddd dobra ale fati wchodzi to dobrze jest
1
No w końcu. Brawo!!!
0
Dembele XDDDDD cóż za akcja
0
Przecież to było pewne lol
0
Ous(mane) dembele
3
XD nawet nie strzelił
5
Dobry ten Paweł torres
0
Fati wejdzie to ruszy maszyna
0
To niezły dembele
1
Araujo co za gość
0
To wystawili w końcu tego fatiego czy nie ?
2
Może tak naprawdę nie chcą go sprzedać tylko tam piszą żeby go zmotywować do grania xD
0
Jednym z naszych problemów jest to, że nasi ofensywni piłkarze są strasznie niestabilni. Jeden świetny mecz Fatiego poprzedza kilka kolejnych słabych, w tym czasie Dembele błyszczy, a następne jego występy są tragiczne, a z kolei kiedy Raphinia nie gra nic to zaraz potem rozgrywa cudowny występ. Tak samo z Lewym i ferranem. Strasznie to jest irytujące
0
@Faro nie ma co się oszukiwac, Fati jest w bardzo słabej formie, ale nie można zrzucać winy na jedną osobę. Każdy zagrał jak zagrał. Trzeba wierzyć że w nowym roku Fati i inni się odnajdą
1
Wy narzekaliście na fatiego, a tu dembele mocno zintował pod koniec, ferran kompletnie niewidoczny, lewy tak samo. Cała drużyna zagrała niekompetentnie. Już nie pierwszy raz tracimy punkty na własne życzenie. Zlekceważyliśmy przebieg meczu i dopuściliśmy do chaosu i głupiego karnego. Trudno się mówi, takie mecze się zdarzają i będą się zdarzać. Raz szczęście dopisuje, a raz nie. Real też będzie miewał takie mecze, więc nie wszystko stracone. Najważniejsze jest to abyśmy nie zatracili się w braku formy, tylko jak najszybciej do niej wrócili, bo rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, bo jesteśmy na równi z realem.
2
straciliśmy punkty na własne życzenie
0
Vamos barca nie poddajemy sie
3
Szkoda trochę Fatiego. Kontuzje strasznie go zmieniły, jestem pewien, że gdyby nie one to byłby teraz naszym kluczowym zawodnikiem. No nic, oby następny rok był dla niego lepszy.
0
Ansu błagam zacznij grać bo trochę kupa jak narzekasz że mało grasz a nawet nie wykorzystujesz szansy od 1 minuty
0
Fatiemu chyba sie cierpliwość kończy
1
goooooooollaaaaaaaaaaassssssssooooooooo
1
i'll dance dance dance with my hands hands hands