12

Raphinia dostajesz żółtą kartkę za to że cię boli głowa

0

Ehh, ale przynajmniej strzelił :D

0

I tak te zmiany nic nie dadzą skoro od początku drugiej połowy nawet nie utrzymaliśmy się po stronie przeciwnika. Jak już to mógł zmienić gaviego za ferrana i grać w trzech atakujących, skoro chcemy coś atakować jeszcze w tym meczu.

8

Potrzebna jest nam druga bramka jak cholera. Okazuje się że kotleti gra lepiej gdy traci jednego gola

0

Busqutes póki co dobre zawody.

0

@Murazor po pierwsze to przez ostatnia cześć tej pierwszej połowy grają tylko i wyłącznie atleti to jak niby miał zdobywać gola, a po drugie jego koledzy z drużyny sami się potykali o własne nogi lub tracili to jak niby miał wypracować sobie akcję?

0

@FutureFootball Czemu niby?

0

Kuźwa robi się groźnie

0

Pedri coś ty tera zrobił

0

Czy Ezreal póki co to dobry pick na adc?

0

oby xaviemu nagle nie przyszło do głowy żeby wstawić ferrana za Anssumane

0

@Culers Normalnie xD. Czekam aż wejdzie do formy a nie od razu go sprzedaje bo miewa ostatnio słabe mecze

0

@Culers Uwielbiam go, to jest mój bóg

0

@FutureFootball Jeden mecz w środku sezonu ma zadecydować czy pod jego koniec ktokolwiek ma odejść xD? Czyli jeśli jutro cała trójka zagra źle, a resztę sezonu zagrają wyśmienicie, to rozumiem, że sprzedajemy?

0

Ciekawe co sobie Fati pomyślał jak dowiedział się że Real przegrał

1

Od kiedy ta strona zaczęła relacjonować przebieg meczu realu xD?

1

No i essa. W końcu real dostał taki wynik, na jaki zasługiwał. Jutro tylko win z atleti i lecimy po majstraaa

1

@4cesc4 no i co, chociaż wynik wraca do normy i to najważniejsze

0

bardzo dobrze, karma wraca. Prześcieradła wstrętne

3

jak real nie może to sędzie pomoże

2

YESSSSS UWIELBIAM ŻÓŁTĄ ŁÓDŹ PODWODNĄ

0

Takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie

3

Villareal gra lepiej, czyli Real wygra, ok.

0

kotlę bliski zdobycia gola

0

Oby villareal jakoś zatrzymał Real żebyśmy byli jakoś zabezpieczeni przed atleti, choć czuje że villareal się spuści prędzej czy później i Real załatwi ich w 10 minut. Obym się mylił

0

Ciekawe jaki Fati ma rekord nóżek

0

Jak wam się spało?

0

Jaka jest wasza ulubiona część harrego pottera

0

@Pawci023x Idź się angielskiego uczyć a nie tylko te telewizory oglądasz

0

Jak oceniacie wasz poziom angielskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?