0

@P33ck to znaczy?

15

@MesQueUnClub96 a co jak samolot się poślizgnie xd

0

Jezus za 3 godziny lot do barcy a tu tyle śniegu.

0

Znacie jakieś gry offline na nudę bo jutro 3 godziny lotu mnie czekają samolotem :P

3

Dobra, idę się myć i jak wrócę to ma być 1:1 oki?

A dobra. Już nieważne

9

O dziwo notatnik się trzyma. Może 5 osób to nie jest jeszcze tak dużo

5

Jutro do Krakowa na lot do Barcelony :)
Wypatrujcie mnie w niedziele na trybunach. Tylko kurde boje się lecieć samolotem :P

0

@CulerParaSiempre w sensie? Czy to nie sarkazm xd?

1

@CulerParaSiempre czemu za wariata? Ziom, na tej stronie większość ludzi jest po prostu bez szacunku do innych, bo nie rozumieją, że piłkarz może mieć słabsze momenty. Ja wierze w każdego naszego pilkarza i się tego nie wstydzę i nie polecam czytać tej chorej krytyki na Ferrana czy fatiego bo tylko mózg zaśmiecają. Obaj są młodzi wiec maja jeszcze dużo czasu do rozwijania się.

0

@tbas i am you are he/she/it is we are you are they are

1

Jezus jutro sprawdzian z matmy i próbna matura ustna a angielskiego. Jak ja to przeżyje

2

Mam wrażenie, że pierwsze co robią ludzie po meczu to wchodzą w oceny i dają ferranowi i fatiemu „2”. Jakie ma to znaczenie? Nie wiem, ale dziwne jest takie zachowanie trochę

5

Dobra nie zesrajcie się już z tym ferranem i Fatim. Mamy 3 punkty na trudnym terenie i yolo

0

Raphinia ! Nareszcie brawo brawo ! Ale Balde też ciasteczko posłał :0

23

Fati dziś beznadziejny

0

Dzisiaj na przedsiębiorczości prezentuję prezentacje, a mój nauczyciel jest za realem, a wie że ja za barcą. Myślicie że obniży mi ocenę za wczorajszy mecz ?

9

Mamy 5 punktów przewagi, spoko fajnie. Ale musimy się patrzeć na siebie, mamy trudny terminarz przed sobą. Ewentualna wpadka może nas dużo kosztować, zwłaszcza, że teraz dembele nam odpada. Będzie ciężko, ale trzeba wierzyć.

5

Dziękujemy RSS ;)))))

0

O, wchodzi złota piłka, no to już pozamiatane :/

1

Dobry ten kebabos

0

Haha przyczepili się jak te czerwone robaczki ( tramwaje :D)

0

Brać fusa Kubo :D

2

Kurde gdyby nasz Flopi miał taka zwinność jak vinicjusz to by nasz atak tak ładnie chodził.. trzeba jeszcze poczekać

2

Ładny to on nie jest ale trzeba przyznać że jako skrzydłowy to gra bardzo dobrze

3

Madryt, wiecie co robić, ale przypomnę. Macie poprawić nam humor za tego dembele i przegrać z 2:0. Ewentualny remis tez mile widziany

1

Może to będzie szansa dla Ferrana, ja dalej w niego wierzę. Fati wróci też na swoją optymalną pozycje, czyli LS, tam zdecydowanie czuje się lepiej niż na typowej „9”. Jakoś damy radę, obronę i pomoc mamy dobrą, to atak też da radę :P

0

Jak dembele narazie kontuzja, to kogo dalibyście u boku lewego?

1

@tko nie określam cię tak negatywnie, po prostu to co piszesz jest irytujące, nie rozumiesz? Ile razy już tutaj pisali że numer 10 dla Fatiego to głupia decyzja, a w rzeczywistości to totalnie nie ma znaczenia, a gdyby ci co tak piszą, zwróciliby się do osób odpowiedzialnych za nadanie mu tego numerka, to zostaliby wyśmiani

1

@tko daruj sobie tą ironię. Kwestionowanie tego, czy Fati powinien nosić nr 10 jest głupie, bez względu na jego formę.

0

To co, Fati i Lewy na betis ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?