0

Tęsknicie za puciem?

0

@Emhyr chęć gry to pokazywanie się w konstruowaniu akcji oraz próby strzałów z dystansu, co jakkolwiek starał się robić Fati, przy czym lewy jedyne co robił to przyjmował piłkę przez 10 minut i udawał, że pokazuje się przy rzutach rożnych xD

0

@P33ck P33ck, akurat faro ma racje. Ansu jest za bardzo olewany na rzecz lewego. Wczoraj widać było u młodego chęć do gry w przeciwieństwie do robercika

1

@Mario96w gratuluje ! :)

2

Jakby się komuś nudziło, to zapraszam do wzięcia udziału obliczenia ile pączków dzisiaj zjadłem :D. Jak ktoś obliczy to dam herba i otrzyma ode mnie order najlepszego matematyka la rambli.

Oto liczba:

√[[(2log100+8)^2+100:4tg45°]:(cos30°*2ctg60°*4^2)]

Słabo to widać, ale ten pierwiastek na początku tyczy się całego tego ułamka, a przypominam że symbol (^2) oznacza „do potęgi drugiej”.

Powodzonka

0

Myślicie ze Fati otrzyma szanse od 1 minuty w najbliższych meczach?

0

@Emhyr no nie wydaje mi się

0

Uwielbiam Xaviego, ale niestety podejmuje jeszcze czasem złe decyzje. Nie chodzi już nawet o zmiany, bardziej martwi mnie pedri, xavi go po prostu fizycznie zajechał, bo gra od dechy do dechy co mecz

0

@Emhyr to akurat nie była setka, niełatwo jest strzelić gola, kiedy piłka odskakuje na metr, a do ciebie podchodzi już obrońca, wiec masz dosłownie 0.1 sekundy na strzał, i to jeszcze z niewygodnej pozycji

0

@Azi śmietankowych xd

0

@Azi biali i tak powiedzą, że sędziują pod nas

3

Jak wy chyba meczu nie oglądaliście, skoro twierdzicie że Fati zagrał gowno. 1 strata na 3 dobre strzały to dla was powód do drwin? To co w takim razie powiecie o lewym, który przez 90 minut nic nie pokazał ?

1

@MesQueUnClub96 tak, 2 strzały z 20 metrów to rzeczywiście setki

3

Śmiejecie się z fatiego, a póki co więcej dał niż lewy lmao

1

No i po gavim ://

1

A, no to fajnie

1

Xavi to chyba miał jakaś wizje przed tym meczem co do alonso

0

@FCBMati10 a co dalej chcesz męczyć bułe z 4 pomocnikami i praktycznie 0 skrzydłowych? Moim zdaniem spróbować można

0

Fati by się przydał

3

Xavi na własne życzenie zajechał pedriego.

0

Nie no dobra ta obrona

1

Gavi xD piłkarskie adhd

0

Gavi dalej z 30?

0

Mam do was pytanie. Czy myślicie że my jako klub mamy najlepsze polskie forum wśród innych klubów? Jakby na tej stronie jest największa aktywność, a np. na stronie realu już mniejsza, a innych klubów to nawet nmg znaleźć, chyba że wy mi podpowiecie

0

To ciekawe co by było gdyby jeszcze Fati był w pierwszym składzie :D

0

Skąd wy macie te składy xd

1

@P33ck a mnie to już nie powitasz..

0

Dziś jest jeden z tych dni w roku, kiedy to metabolizm działa trochę lepiej

0

@talizmo po prostu dostrzegłem dziwny zbieg okoliczności i humorystycznie połączyłem to z realowcami, którym trochę do nas brakuje. Ale tak jak mówię, to tylko humor, nic na poważnie

0

@creativeopinion okej, ale przypominam, że to my jesteśmy pierwsi w tabeli, a wam jest zimno bo macie -8

A i w sumie jak pytasz co takiego przepotężnego wygrali, to masz racje, chyba nic. Pamietam tylko jakieś 3:1 i 4:0 z jakimś realem, ale oni chyba słabi są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?