12

W sumie to tyle razy dostaliśmy już wpierdziel w Europie, że ta przegrana już nawet jakoś specjalnie mnie nie rusza. Tak jak pisałem, najpierw musimy skupić się na pucharach w Hiszpanii, aby naprawdę poczuć, że skoro jesteśmy mistrzami w Hiszpanii, to czas zacząć rywalizować z drużynami z wyższej półki. Teraz mamy na to okazje aby wygrać cdr i LL, wiec trzymajmy kciuki aby się udało, a może przyszły sezon okaże się dla nas szczęśliwy jeśli chodzi o europejskie puchary

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Survier No Abde to rzeczywiście, ostatnio jak osasuna grała z realem to pokazał taką klasę że szok xd

0

Musze zagrac se rankedzika w lola, aby sobie ochłonąć, ale jak zbanują mi caitlyn to już ten dzień totalnie będzie beznadziejny

0

@Sawik_10 Dokładnie, nie wiem o co tu u niego się doczepiac, skoro nawet pomoc nie dawała rady dosłac do niego podanie...

3

Nie zasłużyliśmy na wygraną, wygrajmy najpierw naszą ligę i powalczmy o CDR a potem wkroczymy do Europy, bo inaczej sie nie da.

0

@partymaker Bo skoro Balde schodzi na skrzydło to po co on ma mu się tam wpieprzać? Lepiej już zejść do środka i pomoc kreowac coś

3

Czego wy wymagacie od Fatiego jak on nawet podań nie dostaje? Szukanie winy u gościa który gra 15 minut, przez które barcelona nie potrafi stworzyć nawet akcji, jest średnim pomysłem

0

Na cholere sie czepiacie tej głowki fatiego, myślicie że specjalnie zdjął tą piłke z głowy lewego? Przy takim wyniku piłkarze bezwględnie starają się zdobyć gola, gdy widza że piłka na nich leci

0

Garnacho to taki ezreal troche

1

Oczywiście że w lidze europy musimy sie upokorzyć... znowu

0

no i spierdzieliliśmy, niestety

0

Raphinia błagam cię...

2

Mimo jakis tam sytuacji, to w ataku gramy niestety miernie, wrzutki to totalnie nam nie wychodzą, Raphinia i Lewy dosyć słabo. A mimo że Kessie, FDj i Busi nie grają źle, to brakuje mi naszych dzieciaków w środku pola i ich kreatywności w kreowaniu akcji.

5

Fajne to old trafford, gdzie śpiew kibiców barcy słychać bardziej niż kibiców manU :D

0

lewanduksa!!! :DD

0

o kurde karniaczek :D

6

Wczoraj jak z ziomkami poszedłem na sparing piłki nożnej z jakimiś typkami po 30-tce to założyłem koszulkę Gaviego i strzeliłem gola

18

@Emhyr bo boomerzy uważają, że jak ktoś powie że ma depresje, to że szuka wymówki, aby nie pójść do szkoły/pracy, lub coś w tym stylu. Dlatego nienawidzę takich ludzi, bo strasznie lekceważą młodzież.

22

@Emhyr nigdy nie miałem, ale wkurzają mnie ci „boomerzy” co uważają że depresja u młodzieży to lenistwo..

6

Dobra, bo na la ramble zbliża się nawałnica białych jeźdźców ze stolicy Hiszpanii wiec dla bezpieczeństwa chowam się pod kamieniem i wrócę do Was czwartek

8

Ciekawe co teraz PLKD czuje…

0

Wie ktoś kiedy wraca dembele?

1

@xDoMinO26x za to mamy superpuchar przy pięknej wygranej 3:1 ze śmietankowymi :)

3

Jak to jest że my walimy ten Real po 3:1 a oni se wygrywają normalnie 5:2 z Liverpoolem

0

Jak to jest, że taka Mallorca jest bardziej zaangażowana w mecz niż Liverpool

0

O widzę 3:2. Nie no fajnie…

0

Dlaczego mnie ta bramka nie dziwi..

0

nie ma co się łudzić, Alvaro Rodriguez wejdzie to comeback zrobią i tak

0

Co jest xDdDddDDdD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?