Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
W sumie to tyle razy dostaliśmy już wpierdziel w Europie, że ta przegrana już nawet jakoś specjalnie mnie nie rusza. Tak jak pisałem, najpierw musimy skupić się na pucharach w Hiszpanii, aby naprawdę poczuć, że skoro jesteśmy mistrzami w Hiszpanii, to czas zacząć rywalizować z drużynami z wyższej półki. Teraz mamy na to okazje aby wygrać cdr i LL, wiec trzymajmy kciuki aby się udało, a może przyszły sezon okaże się dla nas szczęśliwy jeśli chodzi o europejskie puchary
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Survier No Abde to rzeczywiście, ostatnio jak osasuna grała z realem to pokazał taką klasę że szok xd
0
Musze zagrac se rankedzika w lola, aby sobie ochłonąć, ale jak zbanują mi caitlyn to już ten dzień totalnie będzie beznadziejny
0
@Sawik_10 Dokładnie, nie wiem o co tu u niego się doczepiac, skoro nawet pomoc nie dawała rady dosłac do niego podanie...
3
Nie zasłużyliśmy na wygraną, wygrajmy najpierw naszą ligę i powalczmy o CDR a potem wkroczymy do Europy, bo inaczej sie nie da.
0
@partymaker Bo skoro Balde schodzi na skrzydło to po co on ma mu się tam wpieprzać? Lepiej już zejść do środka i pomoc kreowac coś
3
Czego wy wymagacie od Fatiego jak on nawet podań nie dostaje? Szukanie winy u gościa który gra 15 minut, przez które barcelona nie potrafi stworzyć nawet akcji, jest średnim pomysłem
0
Na cholere sie czepiacie tej głowki fatiego, myślicie że specjalnie zdjął tą piłke z głowy lewego? Przy takim wyniku piłkarze bezwględnie starają się zdobyć gola, gdy widza że piłka na nich leci
0
Garnacho to taki ezreal troche
1
Oczywiście że w lidze europy musimy sie upokorzyć... znowu
0
no i spierdzieliliśmy, niestety
0
Raphinia błagam cię...
2
Mimo jakis tam sytuacji, to w ataku gramy niestety miernie, wrzutki to totalnie nam nie wychodzą, Raphinia i Lewy dosyć słabo. A mimo że Kessie, FDj i Busi nie grają źle, to brakuje mi naszych dzieciaków w środku pola i ich kreatywności w kreowaniu akcji.
5
Fajne to old trafford, gdzie śpiew kibiców barcy słychać bardziej niż kibiców manU :D
0
lewanduksa!!! :DD
0
o kurde karniaczek :D
6
Wczoraj jak z ziomkami poszedłem na sparing piłki nożnej z jakimiś typkami po 30-tce to założyłem koszulkę Gaviego i strzeliłem gola
18
@Emhyr bo boomerzy uważają, że jak ktoś powie że ma depresje, to że szuka wymówki, aby nie pójść do szkoły/pracy, lub coś w tym stylu. Dlatego nienawidzę takich ludzi, bo strasznie lekceważą młodzież.
22
@Emhyr nigdy nie miałem, ale wkurzają mnie ci „boomerzy” co uważają że depresja u młodzieży to lenistwo..
6
Dobra, bo na la ramble zbliża się nawałnica białych jeźdźców ze stolicy Hiszpanii wiec dla bezpieczeństwa chowam się pod kamieniem i wrócę do Was czwartek
8
Ciekawe co teraz PLKD czuje…
0
Wie ktoś kiedy wraca dembele?
1
@xDoMinO26x za to mamy superpuchar przy pięknej wygranej 3:1 ze śmietankowymi :)
3
Jak to jest że my walimy ten Real po 3:1 a oni se wygrywają normalnie 5:2 z Liverpoolem
0
Jak to jest, że taka Mallorca jest bardziej zaangażowana w mecz niż Liverpool
0
O widzę 3:2. Nie no fajnie…
0
Dlaczego mnie ta bramka nie dziwi..
0
nie ma co się łudzić, Alvaro Rodriguez wejdzie to comeback zrobią i tak
0
Co jest xDdDddDDdD