2

@P33ck siema P33ck

0

@Emhyr I co tam u niego?

2

Ciekawe co tam u Ansu fatiego słychać

0

@Zawsze_Wierny nie no Fati pewnie zostanie na następny sezon, ale jak potem nie wyskoczy z forma to już będzie ciężko

0

Wybacz złota piłka ale nie

0

Ansu Fati > camavinga

0

Myślicie że Ćwiąkała jest spoko czy tez ekscytuje się tym realem cały czas ?

4

No już się nie zesrajcie na tym stanowisku komentatorskim

6

Fawelarz z żółta

0

Karnawał to jednak tez jest brzydki

0

Kiedy vinicjus nie będzie żuniorem

0

Piękna akcja españolu. Jazda ze smietankowymi!

0

@Rewolucja123 z nami jakoś remis wywalczyli to może z nimi też tak będzie

2

@Deviler z ketchdownem

3

@DonCarletto tam jest „słaby będeee”

1

@kamyk_23 Ja tak samo! :)

0

Ciekawe co tam Ansu Fati porabia

1

@P33ck o kurde nie spodziewałem sie XD

0

Dla mnie nieważne kto wygrał, ważne aby wygrany prędzej czy później pokonał Real :D

7

Mimo wszystko mam nadzieję że ansu u nas zostanie. Jego gra nie przekonuje jak na razie, ale to wciąż młody zawodnik, który na dodatek opuścił wiele meczy przez kontuzje. Uważam, że z biegiem czasu nabierze formę i będzie jeszcze ważnym elementem naszej drużyny.

1

@Sau_Ron Brian też moze być, takie imie :D

0

Z kim caitlyn ma silny matchup

8

Chociaż teraz coraz fajniej się wstaje bo o 6:00 już nie jest ciemno jak w 4 literach tylko trochę jaśniej i lepiej się wstaje

1

@Sau_Ron street

0

@AmigoBlancos nie psuj humoru

0

@bartas97 jak rozjedziemy athletic i was to już nie będzie co po was zbierać tbh

11

@Merton mi się podobało "Jak najszybciej do Carvajala!!"

2

Kurde szkoda tej głupiej almerii

2

Jak najszybciej do Carvajala :D

0

@Progressive kolejne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?