Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck siema P33ck
0
@Emhyr I co tam u niego?
2
Ciekawe co tam u Ansu fatiego słychać
0
@Zawsze_Wierny nie no Fati pewnie zostanie na następny sezon, ale jak potem nie wyskoczy z forma to już będzie ciężko
0
Wybacz złota piłka ale nie
0
Ansu Fati > camavinga
0
Myślicie że Ćwiąkała jest spoko czy tez ekscytuje się tym realem cały czas ?
4
No już się nie zesrajcie na tym stanowisku komentatorskim
6
Fawelarz z żółta
0
Karnawał to jednak tez jest brzydki
0
Kiedy vinicjus nie będzie żuniorem
0
Piękna akcja españolu. Jazda ze smietankowymi!
0
@Rewolucja123 z nami jakoś remis wywalczyli to może z nimi też tak będzie
2
@Deviler z ketchdownem
3
@DonCarletto tam jest „słaby będeee”
1
@kamyk_23 Ja tak samo! :)
0
Ciekawe co tam Ansu Fati porabia
1
@P33ck o kurde nie spodziewałem sie XD
0
Dla mnie nieważne kto wygrał, ważne aby wygrany prędzej czy później pokonał Real :D
7
Mimo wszystko mam nadzieję że ansu u nas zostanie. Jego gra nie przekonuje jak na razie, ale to wciąż młody zawodnik, który na dodatek opuścił wiele meczy przez kontuzje. Uważam, że z biegiem czasu nabierze formę i będzie jeszcze ważnym elementem naszej drużyny.
1
@Sau_Ron Brian też moze być, takie imie :D
0
Z kim caitlyn ma silny matchup
8
Chociaż teraz coraz fajniej się wstaje bo o 6:00 już nie jest ciemno jak w 4 literach tylko trochę jaśniej i lepiej się wstaje
1
@Sau_Ron street
0
@AmigoBlancos nie psuj humoru
0
@bartas97 jak rozjedziemy athletic i was to już nie będzie co po was zbierać tbh
11
@Merton mi się podobało "Jak najszybciej do Carvajala!!"
2
Kurde szkoda tej głupiej almerii
2
Jak najszybciej do Carvajala :D
0
@Progressive kolejne