Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro za mało grał, ale w sumie gol wpadł akurat wtedy kiedy to on wszedł wiec jest git xd
15
W sumie to warto docenić ten ruch Fatiego przy bramce kessiego. Ściągając tych dwóch śmietankowych stworzył taki korytarz dzięki któremu piłka doszła do kessiego. Mała rzecz, ale warto pochwalić.
2
Akurat dobrze koleś mówi. Czuć było, że to jest el classico. Niesamowicie się to oglądało. Pełno emocji i nerwów, to się mogło podobać
1
Trzeba dać im trochę czasu bo musza znaleźć jakieś argumenty aby obronić Real przed tą porażka :D
2
Kocham cię Barcelono
1
Brawa dla fatiego że nie przeszkodził kessiemu :D
0
Ale fart, boszzz
0
Błagam oby spalony
1
Szczerze to vinicjus dzisiaj trochę zjada araujo. Trzeba to akurat przyznać
0
Mecz bardzo żywy i emocjonujący, mysle że każdy kibic piłki nożnej dobrze by się tutaj bawił. Naprawdę dobry mecz
1
@draxidox narazie git
1
Wtf co to miało być
0
Guardiola welcome Home :D
0
Do boju Barcelono!
0
Dzisiaj Fati strzela brameczkę tak coś czuję
2
@Sau_Ron kurdeee nie zdążyłem, a mogłem walkera dogonić..
1
@MesQueUnClub_87 oczywiście ze iPhone
0
@QQL5 syrop prawoślazowy
0
Czemu ten Adam z familiady wyglada jak elrond z wp xD
1
@Bezhistorii ja nie mam z kim bo przyjaciółka jest chora a z kimś innym to nie chce
1
@Ptasior o kurde współczuje, dużo zdrówka
1
@VegetaPolska ok.
1
@Sau_Ron perfect?
1
@P33ck w sumie mały to dobre określenie
1
@P33ck czemu mały
0
@Chunjae Wyjdzie i odpali :D
4
Już za 24h będziemy oglądać el classico
1
@P33ck siema P33ck
0
@jedrek7000 no dlatego mi bez różnicy kto przyjdzie a kto odejdzie bo i tak zawsze trafi się jakiś gówniak który postanowi nam nagle odebrać punkty tak jak ostatnio było z almerią
0
@jedrek7000 no a w ich miejsce i tak przyjdą jakieś grenady i levante które udowadniały że potrafią nas upokorzyć