1

@Faro za mało grał, ale w sumie gol wpadł akurat wtedy kiedy to on wszedł wiec jest git xd

15

W sumie to warto docenić ten ruch Fatiego przy bramce kessiego. Ściągając tych dwóch śmietankowych stworzył taki korytarz dzięki któremu piłka doszła do kessiego. Mała rzecz, ale warto pochwalić.

2

Akurat dobrze koleś mówi. Czuć było, że to jest el classico. Niesamowicie się to oglądało. Pełno emocji i nerwów, to się mogło podobać

1

Trzeba dać im trochę czasu bo musza znaleźć jakieś argumenty aby obronić Real przed tą porażka :D

2

Kocham cię Barcelono

1

Brawa dla fatiego że nie przeszkodził kessiemu :D

0

Ale fart, boszzz

0

Błagam oby spalony

1

Szczerze to vinicjus dzisiaj trochę zjada araujo. Trzeba to akurat przyznać

0

Mecz bardzo żywy i emocjonujący, mysle że każdy kibic piłki nożnej dobrze by się tutaj bawił. Naprawdę dobry mecz

1

@draxidox narazie git

1

Wtf co to miało być

0

Guardiola welcome Home :D

0

Do boju Barcelono!

0

Dzisiaj Fati strzela brameczkę tak coś czuję

2

@Sau_Ron kurdeee nie zdążyłem, a mogłem walkera dogonić..

1

@MesQueUnClub_87 oczywiście ze iPhone

0

@QQL5 syrop prawoślazowy

0

Czemu ten Adam z familiady wyglada jak elrond z wp xD

1

@Bezhistorii ja nie mam z kim bo przyjaciółka jest chora a z kimś innym to nie chce

1

@Ptasior o kurde współczuje, dużo zdrówka

1

1

@Sau_Ron perfect?

1

@P33ck w sumie mały to dobre określenie

1

@P33ck czemu mały

0

@Chunjae Wyjdzie i odpali :D

4

Już za 24h będziemy oglądać el classico

1

@P33ck siema P33ck

0

@jedrek7000 no dlatego mi bez różnicy kto przyjdzie a kto odejdzie bo i tak zawsze trafi się jakiś gówniak który postanowi nam nagle odebrać punkty tak jak ostatnio było z almerią

0

@jedrek7000 no a w ich miejsce i tak przyjdą jakieś grenady i levante które udowadniały że potrafią nas upokorzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?