2

XDDDD nie wierze

0

typowy gavizm ^^

1

Fati od 1’ i lecymyyyy

1

@P33ck no to git

0

Wiecie może, czy jest aktualnie na netflixie south park?

0

Moim zdaniem grubo przesadzili z oceną napastników. Lewy, który ledwo co potrafi piłkę przyjąć dostaje 4, Raphinia z 15 stratami, przy czym oczywiście 0 udanych dryblingów i do tego okradł Fatiego z asysty również dostaje 4, a Ansu, który jako jedyny nie irytował, który grał przynajmniej mądrze dostaje gorszą ocenę od Lewego i Raphy? Redakcja uważa że był "niewidoczny". Przepraszam bardzo, ale CO ON MOŻE ZROBIĆ, KIEDY TO W TOTALNIE RANDOMOWYM MOMENCIE MECZU cała pomoc i obrona barcelony pozwala gironie na rozgrywanie piłki przez 10 minut bez żadnego pressingu? Jakby tego było mało, gdy już jakimś cudem wyłuskaliśmy piłkę, to przez 5 minut nasza dziadkowata pomoc wolała klepać wzdłuż połowy boiska, aniżeli zagrać do Fatiego prostopadłą piłkę, który chyba z 50 razy w ciągu meczu próbował wybiec za linię obrońców z myślą że dostanie prostopadłe podanie. Ansu jest, moim zdaniem, strasznie niesprawiedliwie oceniany.

0

@Culers nie, chodzi bardziej o mem

0

Zgerypała, zmatykoleja kurczę No wszystko się chrzani

3

@Firestone Tak jak Faust :)

0

@Gaz czyli KDA jest w takim przypadku takie samo jakby się miało 1 śmierć?

0

Ciekawe jak jest liczone kda w lolu kiedy ma się 0 śmierci. Przecież przez 0 nie można dzielić B)

0

@Emhyr gdybys oglądał bardziej uważnie to byś może dostrzegł chociażby jego dobre podanie posłane do Raphinii, ale widocznie większość meczu spędziłeś na la rambli a na mecz zerkałeś gdy komentator się głośniej odzywał lol

2

@Sau_Ron najgorsze w tej „idei” jest to, że od kilku lat jest ona już stosowana, a żadnych wzmocnień nie widać.

0

@Emhyr nom, z tym że Fati przynajmniej gdy próbował coś to mu się to jakkolwiek udawało w przeciwieństwie do raphini który nie potrafi pachołka ominąć

0

@Emhyr ciekawe, a co powiesz o lewym i raphinii w takim razie ?

0

No i po jakiego grzyba on sciągał tego Fatiego przy wyniku 0:0

1

Lewy coś ty zrobił…

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox było dobrze, chociaż nie miał dużo okazji by się wykazać, bo cała drużyna gra flaki z olejem wiec No..

1

Czemu za Fatiego a nie za raphe lol

1

Raphinia nawet nie trafił tego xd

0

@wasacz daruj sobie tę ironię. W porównaniu do innych naszych atakujących to prezentuje się najlepiej

1

@wasacz Fati dzisiaj dobrze gra wiec nie wiem z czym masz problem

0

@P33ck ziom, gołym okieM widać ze nie weszło

0

Kurde Fati jakie ciasteczko

7

Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

1

O kurde prawie swojak :D

1

@pauletaa nie No po prostu mówię ze coutinho zawsze tez podobnie się składał do strzału

0

Fati tym strzałem coutinho trochę przypomniał

0

@Sau_Ron ciekawe co sie stalo z walkerem. Tak ładnie wystartował, ale potem coś zaprzestał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?