Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
XDDDD nie wierze
0
typowy gavizm ^^
1
Fati od 1’ i lecymyyyy
1
@P33ck no to git
0
Wiecie może, czy jest aktualnie na netflixie south park?
0
Moim zdaniem grubo przesadzili z oceną napastników. Lewy, który ledwo co potrafi piłkę przyjąć dostaje 4, Raphinia z 15 stratami, przy czym oczywiście 0 udanych dryblingów i do tego okradł Fatiego z asysty również dostaje 4, a Ansu, który jako jedyny nie irytował, który grał przynajmniej mądrze dostaje gorszą ocenę od Lewego i Raphy? Redakcja uważa że był "niewidoczny". Przepraszam bardzo, ale CO ON MOŻE ZROBIĆ, KIEDY TO W TOTALNIE RANDOMOWYM MOMENCIE MECZU cała pomoc i obrona barcelony pozwala gironie na rozgrywanie piłki przez 10 minut bez żadnego pressingu? Jakby tego było mało, gdy już jakimś cudem wyłuskaliśmy piłkę, to przez 5 minut nasza dziadkowata pomoc wolała klepać wzdłuż połowy boiska, aniżeli zagrać do Fatiego prostopadłą piłkę, który chyba z 50 razy w ciągu meczu próbował wybiec za linię obrońców z myślą że dostanie prostopadłe podanie. Ansu jest, moim zdaniem, strasznie niesprawiedliwie oceniany.
0
@Culers nie, chodzi bardziej o mem
0
Zgerypała, zmatykoleja kurczę No wszystko się chrzani
3
@Firestone Tak jak Faust :)
0
@Gaz czyli KDA jest w takim przypadku takie samo jakby się miało 1 śmierć?
0
Ciekawe jak jest liczone kda w lolu kiedy ma się 0 śmierci. Przecież przez 0 nie można dzielić B)
0
@Emhyr gdybys oglądał bardziej uważnie to byś może dostrzegł chociażby jego dobre podanie posłane do Raphinii, ale widocznie większość meczu spędziłeś na la rambli a na mecz zerkałeś gdy komentator się głośniej odzywał lol
2
@Sau_Ron najgorsze w tej „idei” jest to, że od kilku lat jest ona już stosowana, a żadnych wzmocnień nie widać.
0
@Emhyr nom, z tym że Fati przynajmniej gdy próbował coś to mu się to jakkolwiek udawało w przeciwieństwie do raphini który nie potrafi pachołka ominąć
0
@Emhyr ciekawe, a co powiesz o lewym i raphinii w takim razie ?
0
No i po jakiego grzyba on sciągał tego Fatiego przy wyniku 0:0
1
Lewy coś ty zrobił…
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox było dobrze, chociaż nie miał dużo okazji by się wykazać, bo cała drużyna gra flaki z olejem wiec No..
1
Czemu za Fatiego a nie za raphe lol
1
Raphinia nawet nie trafił tego xd
0
@wasacz daruj sobie tę ironię. W porównaniu do innych naszych atakujących to prezentuje się najlepiej
1
@wasacz Fati dzisiaj dobrze gra wiec nie wiem z czym masz problem
0
@P33ck ziom, gołym okieM widać ze nie weszło
0
Kurde Fati jakie ciasteczko
7
Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie
1
O kurde prawie swojak :D
1
@pauletaa nie No po prostu mówię ze coutinho zawsze tez podobnie się składał do strzału
0
Fati tym strzałem coutinho trochę przypomniał
0
@Sau_Ron ciekawe co sie stalo z walkerem. Tak ładnie wystartował, ale potem coś zaprzestał