0

No Fati No party

16

@LM10GOAT żal mi ludzi którzy jeszcze mówią że on jest lepszy od messiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Był ktoś ostatnio w Zakopanem? Jak tam pogoda?

2

@Rust_Cohle i po co głupoty piszesz? Aż tak ci się nudzi?

0

Nie No ale taką corvettą c7 grandsport to bym się przejechał.

0

Dobra w końcu pierwsze koty za płoty, teraz bieganko. Życzę miłego dnia :)

1

Ferran first touch i brama

0

@pt9 to epy jakiś dzieciaków ze wsi w Polsce pewnie

0

Ten ferran coś gra w ogóle?

2

Ale komentator podsumował dembele xD

3

@abram3k tak, jest na boisku

4

Ale pograli Fati z balde

1

Kessie to się porusza jak stary wagon z węglem. Masakrycznie się go ogląda.

5

No i sraka, jak na finale euro

0

@Emhyr a jakiś item do przebicia odporności? Wiem że to trudna postać ale nauczyłem się nią grać i wygrywam prawie każdy matchup na midzie. Tylko potem jest ciężej jak bot/top nafidują. Dlatego pytam o builda na late game bo ostatnio jak tak miałem to mimo zarąbistego early game, nie mogłem potem niczego ugrać.

1

Gratulacje christensten

0

@Emhyr no to jak gram na midzie na jakiegoś asasyna, wygrywam linie, potem w late game nafidowani są tacy darius, rammus, to co budować aby ich pancerz jakoś zbić

0

@hayek przeciez lethality to prawie to samo co przebicie pancerza i inne championy normalnie to grają na tanki xD. Pytam wlaśnie o irelię bo nigdy nie grałem na niej lethality i tak myślę że może botrk, potem eclipse, yomumu itd byłoby dobrym pomyslem na takiego rammusa, dariusa, malhpite itd

0

Siemka, może ktoś z was zna sie troche na lolu xd? Bo chciałbym się zapytać, czy budowanie irelii pod lethality się opłaca? Często gdy w enemy team jest taki rammus darius itp to Botrk, death dance się mało sprawdzają nawet jeśli wygram linię. Myślicie że taki eclipse jako 1 item jest wtedy git?

1

Dawno nic o Fatim nie było na tej stronie. Ciekawe co tam u niego słychać.

1

@FcPortoFan1999 nie bardzo, kiedys nią grałem ale teraz juz nie

0

@FcPortoFan1999 syndra, ahri, ewentualnie akali

3

Najgorsze uczucie, kiedy po 5 minutach czekania dostaje mida, a i tak banują mi irelię, co za ludzie...

0

Ciekawe co tam u Ansu Fatiego słychać

0

Jakie polskie góry polecacie zwiedzić tak w okolicy Wrocławia?

3

@Derean Nie. Po pięciu setkach.

1

Dzisiaj podszedłem do bankomatu. Wybrałem gotówkę i poszedłem dalej.

0

Ciekawe co tam Ansu Fati porabia

3

Ej powiedzcie mi, bo nie ma Twitter’a i nie wiem.
Czy Sławek mentzen teraz swoje żarty podkreśla wężykiem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?