Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Fati No party
16
@LM10GOAT żal mi ludzi którzy jeszcze mówią że on jest lepszy od messiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był ktoś ostatnio w Zakopanem? Jak tam pogoda?
2
@Rust_Cohle i po co głupoty piszesz? Aż tak ci się nudzi?
0
Nie No ale taką corvettą c7 grandsport to bym się przejechał.
0
Dobra w końcu pierwsze koty za płoty, teraz bieganko. Życzę miłego dnia :)
1
Ferran first touch i brama
0
@pt9 to epy jakiś dzieciaków ze wsi w Polsce pewnie
0
Ten ferran coś gra w ogóle?
2
Ale komentator podsumował dembele xD
3
@abram3k tak, jest na boisku
4
Ale pograli Fati z balde
1
Kessie to się porusza jak stary wagon z węglem. Masakrycznie się go ogląda.
5
No i sraka, jak na finale euro
0
@Emhyr a jakiś item do przebicia odporności? Wiem że to trudna postać ale nauczyłem się nią grać i wygrywam prawie każdy matchup na midzie. Tylko potem jest ciężej jak bot/top nafidują. Dlatego pytam o builda na late game bo ostatnio jak tak miałem to mimo zarąbistego early game, nie mogłem potem niczego ugrać.
1
Gratulacje christensten
0
@Emhyr no to jak gram na midzie na jakiegoś asasyna, wygrywam linie, potem w late game nafidowani są tacy darius, rammus, to co budować aby ich pancerz jakoś zbić
0
@hayek przeciez lethality to prawie to samo co przebicie pancerza i inne championy normalnie to grają na tanki xD. Pytam wlaśnie o irelię bo nigdy nie grałem na niej lethality i tak myślę że może botrk, potem eclipse, yomumu itd byłoby dobrym pomyslem na takiego rammusa, dariusa, malhpite itd
0
Siemka, może ktoś z was zna sie troche na lolu xd? Bo chciałbym się zapytać, czy budowanie irelii pod lethality się opłaca? Często gdy w enemy team jest taki rammus darius itp to Botrk, death dance się mało sprawdzają nawet jeśli wygram linię. Myślicie że taki eclipse jako 1 item jest wtedy git?
1
Dawno nic o Fatim nie było na tej stronie. Ciekawe co tam u niego słychać.
1
@FcPortoFan1999 nie bardzo, kiedys nią grałem ale teraz juz nie
0
@FcPortoFan1999 syndra, ahri, ewentualnie akali
3
Najgorsze uczucie, kiedy po 5 minutach czekania dostaje mida, a i tak banują mi irelię, co za ludzie...
0
Ciekawe co tam u Ansu Fatiego słychać
0
Jakie polskie góry polecacie zwiedzić tak w okolicy Wrocławia?
3
@Derean Nie. Po pięciu setkach.
1
Dzisiaj podszedłem do bankomatu. Wybrałem gotówkę i poszedłem dalej.
0
Ciekawe co tam Ansu Fati porabia
3
Ej powiedzcie mi, bo nie ma Twitter’a i nie wiem.
Czy Sławek mentzen teraz swoje żarty podkreśla wężykiem? :D