1

oddawać mi 40 minut mojego życia

1

Japierdziele znowu przychodzi nam grać z ogórkami i nagle gramy jak gówno przed szansą na odskoczenie na 14 punktów realowi...

1

Co to za załosne błędy omg

0

Co jest Real 4:1 dopiero teraz zauważyłem XDDDD

0

Lubicie rozwiązywać sudoku?

0

0

Fati wchodzi na 3 minuty wiec taką ocenę zapewnię dostanie od la ramblowiczów lol

1

Raphinia naprawdę??

0

Dawać grubaska, niech sobie pogra trochę

2

@FcPortoFan1999 tak wiem, oglądam mecz

4

Pieknie przywitany pedri

1

Baskets xddddddd

0

Czemu to wgl jest faul skoro zanim on się wywalił to już wypuścił piłkę na 50 metrów, nawet vinicjus by do tego nie dobiegł lol

0

@tristan87 nie, a ty zadając to pytanie to oczekujesz odpowiedzi od jakiegoś jego powiernika ? Lol

1

@tristan87 bo nie chciał

0

Wow lewy zaimponowałeś :0

10

To było zbyt wysoko podniesiona xDDD??

5

Wow RAPHINIA PRZEDRYBLOWAŁ :D

0

Brawo busquets pieknie zaczynamy

1

Po zwycięstwo Barcelono !

0

@J23Closs nie no wydaje mi się, że jakoś to mistrzostwo wyczłapiemy, ale zanim ta drużyna się zaangażuje, to najpierw trzeba stracić pare pkt, żeby zaczęli z powrotem grać jak należy. Też nie jest powiedziane że real wszystko wygra.

0

@rogal478 jest 11

13

Takiego gówna w naszej grze nie widziałem od ostatniego meczu

0

Szawi dawaj zmiany

0

No fati no party

2

XDDDD nie wierze

0

typowy gavizm ^^

1

Fati od 1’ i lecymyyyy

1

@P33ck no to git

0

Wiecie może, czy jest aktualnie na netflixie south park?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?