2

@sk13 Mi się podobają te kolejne części HP. Wnosza taki klimat grozy i upioru, mega mi się to podoba

3

@AdiKingu96 Zależy kto co lubi, pod względem fabuły to bardziej spodobał mi się Harry Potter, ale jesli chodzi o wykonanie filmu to raczej WP

1

@FanBarcYxD Możesz zobaczyć też ten stadion na którym mają grać od przyszlego sezonu. Byłem tam niedawno ale nie pamiętam jak sie nazywa

0

@Rewolucja123 Racja, ale wiesz, La Bamba mu już tego nie odpuści do końca życia xD

0

@Emhyr Ale załóżmy że grasz rankeda, jesteś w tej samej mniej więcej randze co ten inter czy troll, czyli teoretycznie masz taki sam poziom jak on xD

0

@Emhyr Tak, ale powinna miec ona pewne granice

0

@Emhyr Jednak człowieczeństwo jest nadrzędne na tym świecie i akurat nie wypada się wyzywać z powodu jakiejś gry

0

Mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy odpalasz lola i wyłania się ten piękny napis "report feedback". I już można lepiej żyć ze świadomością, że ta jedna osoba została ukarana za granie na naszych nerwach :D

7

Mi tez by się przydał taki list z hogwartu, przydałoby mi się pouczyć jakiś czarów, najlepiej accio bo najbardziej przydatne :P

2

@Worny gavi, pedri, Fati, balde, Araujo

0

@Barca1992 słabe to jest, tam mało co się dzieje, ja wole te dalsze części Harrego pottera, gdzie jest więcej mroku i grozy

0

Jakie bułki w hercie sa najlepsze

1

Dobra gra w obronie to też element sztuki piłkarskiej

0

@barteq no i co to za różnica xd?

1

Zagraliśmy wczoraj dobry mecz

0

@Gaz Tyle, że Rapha tracił większość piłek jakie mu podawano, a Fati przynajmniej starał się rozegrać

2

Co oni go dalej trzymają za tego gola z PSG xD?

1

Nie no oczywiście, nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji i oddać celnego strzału, zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo

0

@Messibestplayerintheworld pecha po prostu ma chłopak, to mu przejdzie mam nadzieje

0

@draxidox poza tym pechowym obronieniem to źle nie bylo

0

Dzisiaj to my byliśmy Almerią a Real Barceloną hehe

0

@Azrik a czy przypadkiem to nie jest zadanie napastnika? Lewy gra dokładnie tak samo

0

@Danyys obserwowałem go jakoś, i poza tą jedna sytuacja, to przecież nie popełniał błędów, ty oczekujesz ze będzie zapierdzielal do każdego piłkarza realu?

0

@Azrik komu ma się pokazać? Benzenie? Piłkę cały czas ma Real xd

0

@Danyys bo lepiej mądrze stać niż głupio biegać B)

1

Dobrze Fati. Jednak go nie sprzedajemy

0

Szczerze to śmieszne to el Classico xD

0

@masq wróci, tylko na razie coś pecha ma xd

1

Co jak ci ale obrona dzisiaj top

0

Pecha ma po prostu nasz Fati, ale spokojnie, przyjdą jeszcze dobre momenty xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?