Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sk13 Mi się podobają te kolejne części HP. Wnosza taki klimat grozy i upioru, mega mi się to podoba
3
@AdiKingu96 Zależy kto co lubi, pod względem fabuły to bardziej spodobał mi się Harry Potter, ale jesli chodzi o wykonanie filmu to raczej WP
1
@FanBarcYxD Możesz zobaczyć też ten stadion na którym mają grać od przyszlego sezonu. Byłem tam niedawno ale nie pamiętam jak sie nazywa
0
@Rewolucja123 Racja, ale wiesz, La Bamba mu już tego nie odpuści do końca życia xD
0
@Emhyr Ale załóżmy że grasz rankeda, jesteś w tej samej mniej więcej randze co ten inter czy troll, czyli teoretycznie masz taki sam poziom jak on xD
0
@Emhyr Tak, ale powinna miec ona pewne granice
0
@Emhyr Jednak człowieczeństwo jest nadrzędne na tym świecie i akurat nie wypada się wyzywać z powodu jakiejś gry
0
Mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy odpalasz lola i wyłania się ten piękny napis "report feedback". I już można lepiej żyć ze świadomością, że ta jedna osoba została ukarana za granie na naszych nerwach :D
7
Mi tez by się przydał taki list z hogwartu, przydałoby mi się pouczyć jakiś czarów, najlepiej accio bo najbardziej przydatne :P
2
@Worny gavi, pedri, Fati, balde, Araujo
0
@Barca1992 słabe to jest, tam mało co się dzieje, ja wole te dalsze części Harrego pottera, gdzie jest więcej mroku i grozy
0
Jakie bułki w hercie sa najlepsze
1
Dobra gra w obronie to też element sztuki piłkarskiej
0
@barteq no i co to za różnica xd?
1
Zagraliśmy wczoraj dobry mecz
0
@Gaz Tyle, że Rapha tracił większość piłek jakie mu podawano, a Fati przynajmniej starał się rozegrać
2
Co oni go dalej trzymają za tego gola z PSG xD?
1
Nie no oczywiście, nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji i oddać celnego strzału, zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo
0
@Messibestplayerintheworld pecha po prostu ma chłopak, to mu przejdzie mam nadzieje
0
@draxidox poza tym pechowym obronieniem to źle nie bylo
0
Dzisiaj to my byliśmy Almerią a Real Barceloną hehe
0
@Azrik a czy przypadkiem to nie jest zadanie napastnika? Lewy gra dokładnie tak samo
0
@Danyys obserwowałem go jakoś, i poza tą jedna sytuacja, to przecież nie popełniał błędów, ty oczekujesz ze będzie zapierdzielal do każdego piłkarza realu?
0
@Azrik komu ma się pokazać? Benzenie? Piłkę cały czas ma Real xd
0
@Danyys bo lepiej mądrze stać niż głupio biegać B)
1
Dobrze Fati. Jednak go nie sprzedajemy
0
Szczerze to śmieszne to el Classico xD
0
@masq wróci, tylko na razie coś pecha ma xd
1
Co jak ci ale obrona dzisiaj top
0
Pecha ma po prostu nasz Fati, ale spokojnie, przyjdą jeszcze dobre momenty xd