0

Dziwne że Balde nie wszedl

0

@Zawsze_Wierny Wątpie, Xavi nie ma psychy by dac fatiego

0

@Bojan_11 Jak możesz tak o nim mówić? Gdyby nie on to nie byłoby 6:1 z psg!

0

@FCBMati10 Ja mam frajdę z tej gry xD

0

Dobra odpalam ligunie bo trzeba troszkę ochłonąć, tylko żeby mi Caitlyn nie zbanowali to będzie git

3

LUDZIE TAKIE MECZE SIĘ ZDARZAJĄ

Nie ważne jaką mamy formę, zawsze prędzej czy później przyjdzie przegrać z jakimiś gówniakami. Wiem, że każdy z was jest sfrustrowany, ale trzeba niestety przyznać, że takie mecze się zdarzają. Sztuką jest, aby takich meczów było jak najmniej! I tak mamy dobrą sytuację w tabeli, więc nie ma co się załamywać, będziemy walczyć do końca!

1

ONI STRZELAJĄ WSZĘDZIE ALE NIE W BRAMKE LOL

1

Szczerze mówiac, to taki mecz musiał się prędzej czy później przydarzyć. Nie ma sezonu w którym byśmy nie przegrali z jakimiś gówniakami z dołu tabeli, byle podnieść się w następnej kolejce..

0

Czy my w ogóle mieliśmy celny strzał? Żałosna jest dziś barcelona

0

Jak można grać tak beznadziejnie? Bo nie rozumiem..

0

Z taką grą to okaże się że będziemy nie tylko frajerami w europie ale też w hiszpanii...

3

Po zwycięstwo barcelono!

0

Zmiany potrzebne jak cholera, ciężko będzie o wygraną, ale kurde muszą się ogarnąć

0

Boże, nie da się tego kompletnie oglądać, w środku pola dramat

1

No to nieźle, piekna bramka

0

Sztanga ma fajne korki

0

Liczę na brameczek Gaviego dzisiaj :)

0

Byle zamknąć ten mecz w 1 połowie, bo inaczej to znowu w drugiej połowie będziemy się męczyć byle przepchnąć kolanem jakieś ledwo wywalczone 1:0

4

Myślicie że Lady Gaga w swojej piosence śpiewała do Alejandro Balde?

1

@Sau_Ron freckles?

0

Myślicie że jak posieje się pszenicę ozimą w wiosnę to zakwitnie na następny rok czy nie przetrwa nadchodzącej zimy?

0

Zapomniałem o tym meczu, włączyłem dosłownie w ostatniej minucie i zobaczylem że ten młody dostał mvp, za co xd?

0

Wiecie może kto teraz jest grywalny na ADC?

3

@Benz Nie, i tak by nie strzelił xd

2

Tak się zastanawiam, gol Roberto z PSG zapewnił mu nietykalność do końca kariery xd?Przez dłuższy czas to tak naprawdę nic nie wnosi do drużyny

0

@MateuszDoniec śmieje się tylko, bo ludzie nie czytają często całego artykułu, a komentarze pisza odnosząc się tylko do tytułu. Tytuł może wskazywac na dłuższą absencję wychowanka, a w rzeczywistości to tylko 7 dni, a w komentarzach juz hejty na Ansu

5

Te clickbaity tej redakcji są takie słabe, a i tak tyle ludzi się na nie nabiera xd

1

@Pawlak1992 wiedziałem że kogoś mi przypomina…

0

@kondzix2115 ludzie maja przynajmniej darmowy cyrk xd

46

Jak Gaviego to może bym jeszcze zrozumiał ale Pedri? Przecież podczas meczów nie sprawia on żadnych problemów, jest kulturalny i gra fair play, jego gra jest wręcz przyjemna dla oka. Totalnie żenujące zachowanie Garnacho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?