Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwne że Balde nie wszedl
0
@Zawsze_Wierny Wątpie, Xavi nie ma psychy by dac fatiego
0
@Bojan_11 Jak możesz tak o nim mówić? Gdyby nie on to nie byłoby 6:1 z psg!
0
@FCBMati10 Ja mam frajdę z tej gry xD
0
Dobra odpalam ligunie bo trzeba troszkę ochłonąć, tylko żeby mi Caitlyn nie zbanowali to będzie git
3
LUDZIE TAKIE MECZE SIĘ ZDARZAJĄ
Nie ważne jaką mamy formę, zawsze prędzej czy później przyjdzie przegrać z jakimiś gówniakami. Wiem, że każdy z was jest sfrustrowany, ale trzeba niestety przyznać, że takie mecze się zdarzają. Sztuką jest, aby takich meczów było jak najmniej! I tak mamy dobrą sytuację w tabeli, więc nie ma co się załamywać, będziemy walczyć do końca!
1
ONI STRZELAJĄ WSZĘDZIE ALE NIE W BRAMKE LOL
1
Szczerze mówiac, to taki mecz musiał się prędzej czy później przydarzyć. Nie ma sezonu w którym byśmy nie przegrali z jakimiś gówniakami z dołu tabeli, byle podnieść się w następnej kolejce..
0
Czy my w ogóle mieliśmy celny strzał? Żałosna jest dziś barcelona
0
Jak można grać tak beznadziejnie? Bo nie rozumiem..
0
Z taką grą to okaże się że będziemy nie tylko frajerami w europie ale też w hiszpanii...
3
Po zwycięstwo barcelono!
0
Zmiany potrzebne jak cholera, ciężko będzie o wygraną, ale kurde muszą się ogarnąć
0
Boże, nie da się tego kompletnie oglądać, w środku pola dramat
1
No to nieźle, piekna bramka
0
Sztanga ma fajne korki
0
Liczę na brameczek Gaviego dzisiaj :)
0
Byle zamknąć ten mecz w 1 połowie, bo inaczej to znowu w drugiej połowie będziemy się męczyć byle przepchnąć kolanem jakieś ledwo wywalczone 1:0
4
Myślicie że Lady Gaga w swojej piosence śpiewała do Alejandro Balde?
1
@Sau_Ron freckles?
0
Myślicie że jak posieje się pszenicę ozimą w wiosnę to zakwitnie na następny rok czy nie przetrwa nadchodzącej zimy?
0
Zapomniałem o tym meczu, włączyłem dosłownie w ostatniej minucie i zobaczylem że ten młody dostał mvp, za co xd?
0
Wiecie może kto teraz jest grywalny na ADC?
3
@Benz Nie, i tak by nie strzelił xd
2
Tak się zastanawiam, gol Roberto z PSG zapewnił mu nietykalność do końca kariery xd?Przez dłuższy czas to tak naprawdę nic nie wnosi do drużyny
0
@MateuszDoniec śmieje się tylko, bo ludzie nie czytają często całego artykułu, a komentarze pisza odnosząc się tylko do tytułu. Tytuł może wskazywac na dłuższą absencję wychowanka, a w rzeczywistości to tylko 7 dni, a w komentarzach juz hejty na Ansu
5
Te clickbaity tej redakcji są takie słabe, a i tak tyle ludzi się na nie nabiera xd
1
@Pawlak1992 wiedziałem że kogoś mi przypomina…
0
@kondzix2115 ludzie maja przynajmniej darmowy cyrk xd
46
Jak Gaviego to może bym jeszcze zrozumiał ale Pedri? Przecież podczas meczów nie sprawia on żadnych problemów, jest kulturalny i gra fair play, jego gra jest wręcz przyjemna dla oka. Totalnie żenujące zachowanie Garnacho