Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, pokonali potężne Elche u siebie. Możemy zacząć się bać
0
@talizmo chyba ironii nie zrozumiałeś
0
Ziyech wyglada jak ferran trochę
0
Ale brama, czapki z głów :O
3
Cóż za zbieg okoliczności, że akurat teraz, kiedy Barcelona zmierza po mistrza, ta sprawa ma miejsce xD. Brzmi to jak ból pupy jakiś madryciaków którym jest zimno bo maja -11
0
@kuz ludzie się nudzą w ferie to gównoburze sieją
0
@zadafcb super bowl na dużą sałatkę
0
@DonAndresFCB Dla mnie ligunia jest ciekawsza :D
0
Serio chce się wam to P$G oglądać? Ja tam sobie wole ezem na adc pograć :V
0
O widzę że Fatiego chyba mama dopadła z maszynką do strzyżenia
0
@Katalończyk 99 nie mam dziewczyny bo gram w lola i czuje się wolny
0
Irelia na mida też spoko
3
Ansu to okazuje się być takim śmieszkiem w drużynie. Okazuje się że to on najczęściej wysyła memy na grupę drużyny barcelony
6
Fati dziś tragiczny
2
Ale powiem wam, ładnie wyglądają te oryginalne koszuleczki barçy. Haftowany herb, nieschodzące napisy i numerek, logo la ligi na ramieniu. No fajnie fajnie
0
Biali maja problem że od stycznia praktycznie ciągle wygrywamy 1:0
Real próbuje grać stylowo, a wyniki to każdy widzi jakie mają
My gramy rozsądnie, bez szału, ale -11 to już robi wrażenie. Ale skąd, co to są satysfakcja, gdy mamy jeden z najlepszych dorobków punktowych na tym etapie sezonu, skoro większość meczy przepychamy kolanem :D
1
Przepchnięte kolanem, ale najważniejsze że są 3 punkty. Kolejne zero z tylu i 11 punktów nad realem :D
0
Xavi dawaj zmiany ziomek
2
To może być dobra szansa dla Fatiusza, bo żółci grają wysoko, a jako skrzydłowy może coś więcej ugrać przy tak gwałtownej grze
0
@WiernyKibicToJa Boże, bo sprawiedliwie odgwizdywal bezsensowne faule lewego to już płacz że sędzia jest za Villarealem?
1
Czapki z głów. Co to było…
0
@wojtekwojtkowski999 3:0 dla nas, strzelą Gavi, Robercik i mam nadzieje że Fati
0
Okaże się, że dzisiaj strzeli bramkę jak wejdzie z ławki i hejterzy wrócą do swych jaskiń
3
@Hogart tez tak sądzę. Ansu powinien dostawać jeszcze jakieś szanse, skoro chce udowodnić, że jest ważny dla tej drużyny
0
Widzę, że Elche, które ma 9 punktów w lidze i ostatnie miejsce, wygrało z villarealem ostatnio 3:1. Co może dziś pójść nie tak?
0
Czytaliście może cierpienia młodego wertera? Jak oceniacie książkę ?
2
Xavi dobrze gada. Troche cierpliwości i Ansu wystrzeli z formą
0
@Faro to miejmy nadzieje, że tak jak Jan Kochanowski, wkrótce powróci do siebie, tak jak renesansowy pisarz pisał w swoich trenach
1
@Faro jakim cudem ty po zdjęciu wnioskujesz jaką ma formę xd
2
@matirix20 większość moim zdaniem to plotki, bo ludzie są niecierpliwi wobec niego. Tak jak mówiłem, trzeba mu dać jeszcze czas do następnej zimy, a potem podjąć decyzję