0

Wow, pokonali potężne Elche u siebie. Możemy zacząć się bać

0

@talizmo chyba ironii nie zrozumiałeś

0

Ziyech wyglada jak ferran trochę

0

Ale brama, czapki z głów :O

3

Cóż za zbieg okoliczności, że akurat teraz, kiedy Barcelona zmierza po mistrza, ta sprawa ma miejsce xD. Brzmi to jak ból pupy jakiś madryciaków którym jest zimno bo maja -11

0

@kuz ludzie się nudzą w ferie to gównoburze sieją

0

@zadafcb super bowl na dużą sałatkę

0

@DonAndresFCB Dla mnie ligunia jest ciekawsza :D

0

Serio chce się wam to P$G oglądać? Ja tam sobie wole ezem na adc pograć :V

0

O widzę że Fatiego chyba mama dopadła z maszynką do strzyżenia

0

@Katalończyk 99 nie mam dziewczyny bo gram w lola i czuje się wolny

0

Irelia na mida też spoko

3

Ansu to okazuje się być takim śmieszkiem w drużynie. Okazuje się że to on najczęściej wysyła memy na grupę drużyny barcelony

6

Fati dziś tragiczny

2

Ale powiem wam, ładnie wyglądają te oryginalne koszuleczki barçy. Haftowany herb, nieschodzące napisy i numerek, logo la ligi na ramieniu. No fajnie fajnie

0

Biali maja problem że od stycznia praktycznie ciągle wygrywamy 1:0
Real próbuje grać stylowo, a wyniki to każdy widzi jakie mają
My gramy rozsądnie, bez szału, ale -11 to już robi wrażenie. Ale skąd, co to są satysfakcja, gdy mamy jeden z najlepszych dorobków punktowych na tym etapie sezonu, skoro większość meczy przepychamy kolanem :D

1

Przepchnięte kolanem, ale najważniejsze że są 3 punkty. Kolejne zero z tylu i 11 punktów nad realem :D

0

Xavi dawaj zmiany ziomek

2

To może być dobra szansa dla Fatiusza, bo żółci grają wysoko, a jako skrzydłowy może coś więcej ugrać przy tak gwałtownej grze

0

@WiernyKibicToJa Boże, bo sprawiedliwie odgwizdywal bezsensowne faule lewego to już płacz że sędzia jest za Villarealem?

1

Czapki z głów. Co to było…

0

@wojtekwojtkowski999 3:0 dla nas, strzelą Gavi, Robercik i mam nadzieje że Fati

0

Okaże się, że dzisiaj strzeli bramkę jak wejdzie z ławki i hejterzy wrócą do swych jaskiń

3

@Hogart tez tak sądzę. Ansu powinien dostawać jeszcze jakieś szanse, skoro chce udowodnić, że jest ważny dla tej drużyny

0

Widzę, że Elche, które ma 9 punktów w lidze i ostatnie miejsce, wygrało z villarealem ostatnio 3:1. Co może dziś pójść nie tak?

0

Czytaliście może cierpienia młodego wertera? Jak oceniacie książkę ?

2

Xavi dobrze gada. Troche cierpliwości i Ansu wystrzeli z formą

0

@Faro to miejmy nadzieje, że tak jak Jan Kochanowski, wkrótce powróci do siebie, tak jak renesansowy pisarz pisał w swoich trenach

1

@Faro jakim cudem ty po zdjęciu wnioskujesz jaką ma formę xd

2

@matirix20 większość moim zdaniem to plotki, bo ludzie są niecierpliwi wobec niego. Tak jak mówiłem, trzeba mu dać jeszcze czas do następnej zimy, a potem podjąć decyzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?