0

@barteggg08 stacja I: Vinicjus upada po raz pierwszy

0

Przynajmniej Xavi docenia pracę Ansu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Więcej szczęścia niz rozumu w tym meczu. Ważne że są 3 punkty.

0

@cold_play Też tak sądze. Dzisiaj był mało aktywny ale nie było najgorzej. Powoli coś tam próbuje, chociaż jeszcze daleko do prawdziwego Fatiego

0

@Worny Dziwisz się Ansu? Ostatnio w lidze strzelił z Villarealem o ile się nie mylę. Na pewno chciał w końcu strzelić bramkę

0

Dzisiaj wydaje mi się że Fati ≥ Ferran

1

Imagine Real dzisiaj przegrywa a my wygraliśmy mecz z Almerią

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Obrona Częstochowy jak zwykle niezawodna :D

0

Znawcy z eleven już przekonani o karnym :D

Chociaż w sumie rzeczywiście tam był karny

0

Obrona Częstochowy na razie daje radę

0

Fati mógł zostać bo rozkręcał się w drugiej połowie w sumie

0

Mógł już Fati strzelać…

0

O kurde karny :D

1

@Roobo no w sumie to czytałem właśnie o Nim i razem to nie grał przez jakieś 80 coś meczy przez te kontuzje. W takim wieku to naprawdę dużo. Dlatego teraz próbuje to nadrobić i efektem tego są złe decyzje. Poczekajmy na następny sezon to może będzie wyglądał lepiej

2

Ferran nie wolno tak

0

Dobra próba fatiego

1

Pieknie rafalek. Nawet Ansu miał udział w tej akcji :D

1

Ładnie Fati się tam pokazal

0

Kurde Ansu dzisiaj to już musisz

0

Myślicie ze Fati dziś od 1’?

0

@kylian7 jakiego iphona masz?

0

@Miracle_aligner ja to sie za bardzo nie znam, ale byłbym wdzięczny jakbyś mi poradził jakieś fajne sposoby na herbatki :D

1

@Miracle_aligner Ja to lubię meliskę, bo muszę sie odstresowac przed maturami xd

1

@Krystian1588 Mam nadzieję że tak

0

@tristan87 Nie, jestem ciekaw waszej opini, oczywiście pytam o to głębsze znaczenie :)

0

Czy pieniądze są coś warte jak się ich nie zarobi?

1

@Sau_Ron essa, czekam tutaj na ciebie od godziny aby być pierwszy u ciebie ;)

1

@Sau_Ron saturday

1

@sk13 Mi po prostu nie siedzą takie filmy/seriale z klimatem takiego trochę średniowiecza, że są królowie, władcy i walki najczęściej mieczami i na koniach.
Wolę właśnie bardziej kreatywne wątki, takie jak np. w HP, gdzie poza samą walką było sporo wzruszających dla mnie chwil. Chociaż w WP bardzo podoba mi się motyw wędrówki Froda i Sama, bo to właśnie nie były takie typowe walki średniowieczne, tylko smutna, ciężka i pełna niepokoju wędrówka, która zaważy o losach śródziemia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?