Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack Nie może xD Nie w takim momencie - z tym rywalem - na tym stadionie. Pedri to już jest piłkarz, od którego bardzo wiele zależy w naszej grze. Stawiam, że odpocznie dopiero z Cadizem/Rayo na Camp Nou.
12
Dopiero wczoraj strzelił hattricka w Anglii, a dziś już chce pokonać Blaugranę. Ten Koreańczyk nigdy nie ma dość ;P
0
@SamuraJack Jeśli miałby dziś zagrać to tylko na pozycji FdJ lub Pedriego.
3
@Rust_Cohle Dzisiaj może mieć więcej miejsca i możliwości do rozwinięcia skrzydeł - zobaczymy, ale jestem dobrej myśli.
0
Xavi nazywa ten mecz kolejnym finałem tak więc:
MaTS - Alves/Araujo/Garcia/Alba - Busi/FdJ/Pedri - Dembele/Auba/Ferran
Jestem bardzo ciekaw jak się dziś zaprezentują na tle rywala, który na tym stadionie bardzo często sprawiał nam niemałe kłopoty. Ze względu na style oraz formę jakie prezentują obie drużyny powinno dziś paść kilka bramek.
1
Dziś tercet Mbappe - Messi - Neymar odpowiada za wszystkie gole :D
Typowe PSG. Sezon "przegrany" to odpalają akumulatory xD
2
Neymar ma już 30 lat ... jak ten czas szybko zleciał. O skali jego talentu i potencjału może świadczyć to, że mimo takich osiągnięć będzie zapamiętany jako zmarnowany potencjał do bycia najlepszym w swojej epoce.
2
@FioletoweOczy Bez szans. Jutgla rocznikowo ma 23 lata. Po tym sezonie zostanie wypożyczony lub sprzedany.
5
@Mroziu Nie ma co gdybać. Drużyna rezerw nie ma bić się o awans do drugiego poziomu rozgrywek w Hiszpanii tylko zajmować się przygotowywaniem poszczególnych zawodników do awansu do pierwszej drużyny, nauczyć ich odpowiednich aspektów, które pomogą im na najwyższym poziomie. Wynik jest drugorzędny.
1
Asysta całkiem całkiem :)
https://mobile.twitter.com/3peatmadrid/status/1512878807744905218
0
@LuisSuarez09 @Ojciec5tkidzieci Dzięki za info. Staram się nie jeść więcej niż ~60g cukru dziennie (12 łyżeczek). Mimo, że nie jem słodyczy, piję tylko wodę to i tak jest ciężko, bo cukier jest wszędzie, nawet w ciemnym pieczywie.
0
Na prawdę świetny sezon w wykonaniu Barbery. Jedna z nielicznych '9 w La Masii. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. Przyszły sezon - już zapewne rezerwy.
0
@Ojciec5tkidzieci @LuisSuarez09 W dużym skrócie można cukier naturalny uznać za znacznie "zdrowszy" niż cukier ze "śmieciowego jedzenia" ?
0
@AmigoBlancos Pamiętam takiego jednego ŚO, lidera defensywy, który odpoczywał w drugim meczu w fazie pucharowej LM :D
0
Czym różni się cukier z owoców/warzyw od cukru z cukiernicy/słodyczy itp. ? :]
0
@AmigoBlancos Vini/Benzema/Case/Alaba/Militao nie załugują na odpoczynek ? :)
0
@BART97 To nie jest jeszcze takie pewne. Drugie/trzecie miejsce ma głównie znaczenie tylko medialne, a Xavi cały czas rotuje - miejsce w LM w przyszłym sezonie już prawie pewne, a są szanse na jakiś puchar i to na LE może skupiać całe siły.
0
@BART97 Po co od razu podnosisz napięcie ? :D Odkąd przyszedł Xavi wiadomym było, że walka o mistrza już jest rozstrzygnięta. Trzeba to czasem przypomnieć, ale oczekiwania przed przyjściem Xaviego były i są jedne i te same ... Cel minimum - awans do LM w przyszłym sezonie. Cele dodatkowe - jak najlepsza pozycja w lidze i europejskich pucharach. Nikt poważny ani przez chwilę nie twierdził, że Xavi ma się bić o mistrzostwo, bo strata była już zbyt wysoka. Mistrzostwa już nikt po za Realem wygrać nie może. Tylko Los Blancos mogą je przegrać.
0
82 min. Atleti przegrywa na wyjeździe z Mallorcą. Barca na pole position do wicemistrzostwa. Ma 3 pkt straty do Sevilli lecz 2 mecze do rozegrania więcej i lepszy bezpośredni bilans. Jutro jedynie zwycięstwo wchodzi w grę. Vamos!
2
@FC1899Barca Gęsia skórka na sam widok :D
0
@hefaj6 Bardzo mądra decyzja ;)
1
Doradca kredytowy w 2019 r.:
"Hehe, proszę się nie przejmować, żeby do 5% dobiło to by musiała wojna wybuchnąć albo epidemia."
Teraz dopiero musi mieć bekę xD
5
Nie dziwi wcale. W końcu 5 ważnych zawodników mogło wypaść z rewanżu.
0
@anxted Lecz dopiero teraz może aktywnie "wejść w życie".
0
Fundusz pomocy kredytobiorcom:
Niezależnie od tego, jakie rozwiązania zostaną ostatecznie przyjęte to z politycznego punktu widzenia rządowi oraz partii władzy opłaca się zainwestować czas i olbrzymie budżetowe pieniądze, aby taki program dla kredytobiorców uruchomić. Wchodzimy bowiem za chwilę w rok wyborczy, a Prawo i Sprawiedliwość już dwukrotnie udowodniło, że kolejnymi socjalnymi programami i miliardami pochodzącymi z dziurawego jak sito budżetu można wygrać niejedne wybory.
5
Najprawdopodobniej poznaliśmy wczoraj zwycięzcę Puskasa 2022.
https://streamable.com/bzw8lc
Payet - piłkarz, o którym przez prawie całą jego karierę się mówiło i będzie mówić dalej: dlaczego nigdy nie grał w TOP'owym klubie ?!
1
W 2019 roku do jednego z hipermarketów w Ostrowcu Świętokrzyskim wybrał się 46-letni mężczyzna.
"46-letni mężczyzna działał w sposób wyrachowany, chodząc po sklepie, za pomocą kalkulatora »skrupulatnie« podliczał wartość towaru, który zamierzał ukraść tak aby nie przekroczyła ona 500 złotych, co kwalifikowane byłoby jako wykroczenie" - czytamy w komunikacie ostrowieckiej policji.
Ostatecznie okazało się jednak, że mężczyzna pomylił się w rachunkach. Po jego ujęciu okazało się, że wartość skradzionych towarów wyniosła nieco ponad 506 złotych.
"Bo kombinować ... to trzeba umić." :D
4
Barberzy potrafią czynić cuda :]
0
@Kusco15 Też tak sądzę. Prędzej czy później matematyka każdego dosięgnie.
6
Real na prawdę podpisał jakiś pakt z diabłem. Są niesamowicie skuteczni - w ostatnich 7 meczach LM wykreowali tylko 10,38 xG (średnio 1,48 na mecz), a zdołali strzelić aż 18 goli!!! Warto też wspomnieć, że kilka z tych goli było po indywidualnych błędach rywali - tu też mieli szczęście :D
Benzema ma tutaj swój duży udział, ale strzały oddaje cała drużyna. W starciu z nami wykreowali 0.68 xG. Dziwne, że z dwóch bramek nie wpakowali xD