Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W TV reklamują stałe oprocentowanie.
To odpowiedź dla wszystkich, którzy wciąż nad tym rozmyślają i zastanawiają się czy warto.
1
Piłka nożna to gra błędów, niedawny mecz Chelsea z Arsenalem jak najbardziej to pokazuje :D
3
Co odegrał wczoraj ten bramkarz Osasuny ... i to jeszcze przed samym sędzią xD
https://streamable.com/n96z15
47
Nieźle ją ucharakteryzowali :)
Jeden z moich dwóch ulubionych aktorów ... wielka szkoda projektów (z których go z wiadomego powodu wyrzucono), a zarazem blizna na jego karierze i "marce" w Hollywood.
3
Hulk czwarty raz został ojcem! Brazylijczyk ma już trójkę dzieci ze swoją byłą żoną, a teraz na świat przyszła córka, której matką jest córka siostry byłej żony Hulka.
Piękna, iście brazylijska telenowela xD
2
"Laluna z Królowych życia oferuje fragmenty ciała na sponsorowane tatuaże!"
Już widzę: Zakład pogrzebowy AS Bytom na jednym z jej pośladków :D
5
Pięć kolejek do końca Ekstraklasy. Wszystkie zespoły na podium mają po tyle samo punktów (59).
Bardzo ważny mecz będzie miał dziś miejsce - Pogoń (2) vs Raków (3), godzina 20:30.
Wydaje się, że Lech ma najłatwiejszy terminarz + najlepszy bilans bramkowy. Piękna byłaby to historia - mistrzostwo na 100-lecie klubu.
19
To, co wyprawia Iga Świątek to istne szaleństwo. Od turnieju w Doha (22.02) wygrała wszystkie mecze (19 z rzędu), w których straciła tylko 4 sety (w ostatnich 11 meczach nie straciła już żadnego seta) - wygrała trzy turnieje z rzędu. Jakby tego było mało w ostatnich dwóch meczach straciła tylko jednego gema.
Za ~1.5 miesiąca skończy 21 lat. Niesamowity talent i wola walki. Polka ma szansę pobić wiele rekordów. Oby tak dalej!
5
@DLFCB Norwich: Exist.
Suarez: And I took that personally.
8
Darwin Nunez "zjadł" ligę portugalską w tym sezonie, a i w LM prezentuje się znakomicie.
Liga + LM:
* 2498 minut
* 31G + 4A (1.26 udziału w bramce na 90min.)
* 0.86 xG/A na 90min.
* 31G z xG równego 18.56
Statystyki skuteczności lepsze niż u pewnego Norwega, w dodatku Urugwajczyk nie łapie tylu dłuższych urazów :D
4
Ehh, gramy cały czas na wyjeździe więc nie ma się co dziwić, że są zajechani ...
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1516158971928846342
0
Cadiz stworzył tylko jedno zagrożenie (po naszej stracie na własnej połowie). Mieliśmy kilka niezłych okazji, niestety zbyt wiele niecelnych zagrań. Oba skrzydła dobrze funkcjonują, nie ma kto wykańczać górnych piłek w polu karnym. Mecz idealny pod Luuka. Sądzę, że może dzisiaj dostać trochę więcej minut.
26
Na kobrę Soldado nie ma silnych :D
0
@CzeksonFCB1899 Nie mówię, że to nie są dobrzy gracze. Mówiąc o większych nazwiskach miałem na myśli piłkarzy o wartości ~50mln+. Na ten moment postawili na solidnych/dobrych ligowców z potencjałem ... i mieli rację.
1
@talizmo Nie. Przy faulu Camavingi następuje największy consensus wśród wszystkich kibiców - między innymi dlatego uznaję tą "kontrowersję" za najbardziej klarowną. Jednocześnie nie twierdzę, że Real nie był bardziej poszkodowany.
0
@michaleu @Jacu327 W świetle nowych zasad odnośnie rąk jednak skłaniam się do tego faulu Camavingi.
2
Obejrzałem wczorajszy mecz Sevilli i Los Blancos. Dla przeciętnego widza/kibica to było znakomite spotkanie, pełne zwrotów akcji, lecz ... kontrowersji tam trochę było.
Która wd was jest największa / miała największy wpływ na spotkanie ? Według mnie mimo wszystko wjazd od tyłu Camavingi, który nawet nie tknął piłki (żółta w takiej sytuacji to formalność). Wtedy Real Madryt wychodziłby na drugą połowę w 10.
0
Ciekawostka:
Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę ostatnie 15 kolejek Premier League Newcastle ... zajmowałoby 6 pozycję ze stratą 2 pkt do podium. Całkiem nieźle biorąc pod uwagę, że kilka ostatnich kolejek mieli gorszych, a tak na prawdę żadnego większego nazwiska nie ściągnęli do siebie w zimowym okienku :)
1
@Mores O Atleti też tak pisałem w zeszłym sezonie. Analizy opieram głównie na matematyce, a ona nie kłamie i w długim terminie zawsze się sprawdza. Jeśli Real dalej tak będzie grał w przyszłym sezonie, nie przebuduje wystarczająco kadry, a zwłaszcza pierwszej jedenastki to może was czekać nie lada rozczarowanie.
5
Mam nadzieję, że Carlo z nimi zostanie na następny sezon. Sądzę, że może ich dotknąć casus Atleti z La Ligi z poprzedniego sezonu. Niemożliwym jest długoterminowo w taki sposób wyciągać tyle meczów na swoją korzyść.
11
Wielu mówi, że Real nie ma stylu, że Real ma wygrać bez względu na okoliczności, nie ważne jak.
Otóż Los Blancos mają styl. Ich styl to robienie z rywali frajerów (PSG, Chelsea, Sevilla) xD
2
Czibo Qrtuła: Mecz z Barceloną to był przypadek.
Real vs Chelsea 1:3
Real vs Sevilla 0:2 do HT + szczęście, że nie wyjdą na drugą połowę w 10 (sytuacja Camavingi).
Tj. pisałem to niejednokrotnie: bardzo wysoka skuteczność czy kuriozalne, indywidualne błędy rywala są zjawiskami krótkoterminowymi. Matematyka prędzej czy później da o sobie znać.
https://mobile.twitter.com/ian_bdla/status/1515776680819838980
2
Chiellini to jest wariat. Nie dziwne, że jest takim dobrym ziomkiem Kwacha :D
https://streamable.com/3eus2z
13
Urugwajska bestia z defensywy odesłana po zasłużony odpoczynek (pauzuje za kartki).
0
@SamuraJack Chłopak jak na taki wiek ma niesamowitą przebojowość, pewność siebie i waleczność o każdą piłkę. Wszyscy cules trzymają kciuki.
0
@Criss18Barca Mylisz się, nic co napisałem nie świadczy o tym iż wierzę tym plotkom.
4
Zaczęły się pojawiać plotki o Gabrielu Jesusie. Ehh ... Już widzę jak Brazylijczyk byłby tutaj krytykowany za swoją nieskuteczność.
Facet jest dobrym rozgrywającym, nieźle asystuje ale ma poważny problem z trafianiem do siatki. W lidze: szósty sezon w MCI i szósty na ujemnym xG; łącznie przez te ponad 5.5 sezonu strzelił tylko 53 gole z xG równego 72.38, a gra w kolosie Premier League.
Jeśli przez taki okres czasu nie zrobił kroku naprzód, bardzo wątpliwe, że zrobiłby go u nas.
0
Ehh ... mogłem trzymać język za zębami :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11625597#comment-11625627
39
Ja z kolei myślę, że gdyby Barca miała prawdziwych kibiców przychodzących na mecze to by wczoraj awansowała. Gdybanie to strata czasu ziomuś.
9
Minus jest na pewno taki, że tracimy pieniądze i szanse na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.
Plus? Tak, nawet po takim meczu one są. Luuk z kolejnym udziałem przy bramce (wywalczony karny). Znowu walczyliśmy do końca i strzeliliśmy dwie bramki przegrywając 0:3 (chodź jak to brzmi grając na swoim stadionie z takim zespołem). W końcu Xavi i ekipa będą mieli więcej przerwy na reset i będą mogli się skupić wyłącznie na La Lidze.
Cóż więcej pozostaje dodać - cule się jest, a nie bywa. Szkoda, że wielu socios o tym nie pamiętało. Klub im tego wieczoru na pewno nie zapomni.
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1514704806157377541