0

@Criss18Barca Mylisz się, nic co napisałem nie świadczy o tym iż wierzę tym plotkom.

4

Zaczęły się pojawiać plotki o Gabrielu Jesusie. Ehh ... Już widzę jak Brazylijczyk byłby tutaj krytykowany za swoją nieskuteczność.

Facet jest dobrym rozgrywającym, nieźle asystuje ale ma poważny problem z trafianiem do siatki. W lidze: szósty sezon w MCI i szósty na ujemnym xG; łącznie przez te ponad 5.5 sezonu strzelił tylko 53 gole z xG równego 72.38, a gra w kolosie Premier League.

Jeśli przez taki okres czasu nie zrobił kroku naprzód, bardzo wątpliwe, że zrobiłby go u nas.

0

Ehh ... mogłem trzymać język za zębami :P

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11625597#comment-11625627

39

Ja z kolei myślę, że gdyby Barca miała prawdziwych kibiców przychodzących na mecze to by wczoraj awansowała. Gdybanie to strata czasu ziomuś.

9

Minus jest na pewno taki, że tracimy pieniądze i szanse na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.

Plus? Tak, nawet po takim meczu one są. Luuk z kolejnym udziałem przy bramce (wywalczony karny). Znowu walczyliśmy do końca i strzeliliśmy dwie bramki przegrywając 0:3 (chodź jak to brzmi grając na swoim stadionie z takim zespołem). W końcu Xavi i ekipa będą mieli więcej przerwy na reset i będą mogli się skupić wyłącznie na La Lidze.

Cóż więcej pozostaje dodać - cule się jest, a nie bywa. Szkoda, że wielu socios o tym nie pamiętało. Klub im tego wieczoru na pewno nie zapomni.
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1514704806157377541

0

Socios daje kolejny przykład ... braku rozsądku.

Niemieccy kibice zaoferowali woreczek OJRO za bilet na mecz, więc socio sprzedał. Socio teraz mieć na piwko i laysy.

0

@jeyx77x @lucca87 Stwierdzam jedynie, że obecne kursy na tym rynku są bezwartościowe wd mnie.

0

@lucca87 Też mam nadzieję na triumf, ale skąd wiesz że ta nieskuteczność się nie powtórzy ? Zwłaszcza, że ostatnio ekipa jest lekko zajechana, a kilka filarów drużyny dziś może wypaść z pierwszego meczu półfinałowego.

0

Barca jest głównym faworytem do wygranej w LE, kursy na to oscylują przy @2.30. Ja jednak nie wyłożyłbym na to swoich pieniędzy.

Barca w europejskich rozgrywkach w tym sezonie zanotowała tylko jeden rezultat powyżej oczekiwań - 4:2 z Napoli we Włoszech, po za tym były porażki z Bayernem i Benficą czy remisy/wygrane jedną bramką ze znacznie niżej notowanymi rywalami (Kijów, Benfica u siebie, Galatasaray, Frankfurt, Napoli u siebie).

Widać, że Xavi myśli głównie o La Lidze, tj. prezydent, przynajmniej do kiedy są na nią matematyczne szanse. Trzymam kciuki za wygraną Barcy w finałowym starciu w Sevilli (dałoby to zastrzyk gotówki - także za superpuchar Europy), ale z wyżej wymienionych argumentów nie postawiłbym na to pieniędzy.

1

@EsteBlanco Nie. Jestem dobrym źródłem informacji o przebiegu danego spotkania. Pokazuje w tym przypadku, jak skuteczny jest obecnie Real (ale to zapewne nie potrwa za długo). Taka skuteczność zazwyczaj trwa max. kilka miesięcy. Przykład ? Atleti z poprzedniego sezonu - wystarczy spojrzeć na pierwszą połowę tamtego sezonu oraz na końcówkę.

2

@Comentateiro Dobry, skuteczny styl zapewnia Ci wyniki w długim terminie czasu. Szczęście, czy niesamowita skuteczność są krótkoterminowe.

6

Real vs PSG
xG = 2.25 : 2.73
Wynik = 3 : 2

Real vs Chelsea
xG = 2.14 : 4.70
Wynik = 5 : 4

Ciekawe, kiedy im wygasa ten pakt z diabłem :]

4

On wam jeszcze pokaże tylko podrośnie, albo chociaż 18-nastkę skończy :]


I ta mina Ferrana na końcu w stylu: Startujesz do mojego Amigosa ? o.O

4

@lucca87 Dokładnie. Nie widzę innego rezultatu jak same zwycięstwa, nawet z rotacjami.

4

Styl Xaviego to bardzo wysoki pressing i gra na maksymalnej intensywności do momentu aż drużyna osiągnie bezpieczny wynik. Nic dziwnego, że ostatnio (gdy przyszło grać co 3-4 dni, a 4 z ostatnich 5 meczy były na wyjeździe) Barca nieco "opadła z sił".

Dobre wieści - najbliższe 4 z 5 meczów mamy na Camp Nou (Frankfurt, Cadiz, Rayo, Mallorca). Okazja na lekki reset dla niektórych.

0

Ale trzeci świat ... Facet "przykogucił" Pani sędzi.
https://streamable.com/ndzxuy

1

Dembele ma znakomity zmysł do kreowania groźnych sytuacji. W tym sezonie w lidze 0.75 xA na 90min.

Drugi zawodnik pod tym względem w La Lidze, który rozegrał przynajmniej 500 min. to Chukwueze z xA na 90min. wynoszącym 0.39 więc prawie 2x mniej!

2

Barcelona nie przegrała ostatnich 24 meczów w regulaminowym czasie.

W La Lidze w ostatnich 10 kolejkach 9W-1R-0P (5 pkt więcej niż Real) przy bilansie bramkowym 29:8 (2.90 : 0.80 na mecz).

We wczorajszym meczu Levante co prawda miało xG wynoszące aż 2.99, ale tylko 0.71 nie licząc karnych, gdzie dwa pierwsze były ... takie, gdzie rywal w żaden inny sposób niż wywalczenie 11-nastki nie mógł już nam zagrozić.

1

@JimMorrisonFCB Nie gram już od dłuższego czasu. Gratki ;)

1

Xavineta pędzi dalej!

11

https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1513267088911216640
Ale pamiętajcie - nie wolno się cieszyć ze zwycięstwa ze słabszym rywalem, nie ważne jakie były okoliczności .... XD

4

@Survier Nie mieli więcej okazji tylko więcej zawodników na boisku, ot cały temat.

2

Nie sądziłem, że to powiem, ale transfer Luuka to jeden z najlepszych w ostatnich latach względem otrzymanej wartości do ceny poniesionej za sprowadzenie zawodnika. Chłop strzelił 6G, gdzie chyba każdy był bardzo ważny i zapewniał punkty.

Szacun Latający Holendrze!

10

Dembele, Ferran, Auba to przecież nasze zimowe transfery, robi wrażenie :O
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1513262064453701636

2

Przeważnie trzy karne w jednym meczu dla tej samej drużyny zdażają się raz na sezon w danej lidze. U nas w La Lidze zdażyło się to dwa razy w ciągu 2 tygodni i to w ciekawej korelacji :]

0

Z jednej strony Alba (2G + 9A).

Z drugiej strony Dembele (2G + 10A).

Po środku Joker - Luuk strzelający 0.64 gola na 90min., a przeważnie gra tylko po 5-15 minut.

#XaviBall

24

Mieć przeciwko sobie 11 zawodników rywala walczących o każdą piłkę jak o tlen, sędziego gwiżdżącego co się tylko da (w tym 3 karne przeciwko Tobie) i wygrać strzelając trzy gole z 1.50 xG. Luuk już jest naszym nowym Larssonem! Wow!!!

Xavi wychodował tej drużynie cojones. Vamos Barca!!!!

Gavi / Pedri - historia lubi się powtarzać.
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1513251364461289476

0

@SamuraJack Widać różnicę bez Pedriego ? :P

4

@BulaKG Ehh, ten Szawii ... Eksperci z La Ramblii wiedzą jaki skład najlepiej wystawić, a on nie wie....

0

@SamuraJack Jednak miałeś rację. Nie wierzę własnym oczom, że w takim meczu Xavi wystawił Nico kosztem Kanaryjczyka o.O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?