2

Historia adopcji BTC w pigułce :D

2

Oby to był ten dzień, oby Pep pozwolił mi w końcu powiedzieć, że prędzej czy później matematyka zawsze wyrównuje rachunki :D

4

Świetna informacja odnośnie przedłużenia umowy z Araujo. Zaklepaliśmy już trzy najważniejsze perełki z każdej linii w polu Araujo-Pedri-Fati. Teraz pozostaje liczyć, by zdrowie im nie przeszkadzało.

0

@DamianBarcaCule Częściowo się zgadzam, bo wojsko potrafi wpoić człowiekowi pewne zasady, którymi trzeba się kierować, pozwala rozwinąć w sobie dyscyplinę i podejmowanie wartościowych decyzji. Z drugiej strony łatwe czasy kreują słabych ludzi, wiele osób obecnie nie ma "silnej psychiki", posiada niską samoocenę itp. Sądzisz, że taka służba rzeczywiście by im pomogła, a nie tylko pogorszyła ten stan ?

0

@MesQueUnClub_87 Gorąco ... nie polecam xD Chyba, że stać go na najbogatsze dzielnice.

0

@Mixtape Bez paszportu też byś dał radę zwiać w inny zakątek UE, sam dowód by wystarczył ;)

1

Czy wróci obowiązkowa służba wojskowa ? Czy podczas potencjalnego (TFU!) natarcia wroga na Polskę będzie obowiązkowy pobór każdego zdolnego do walki do wojska ?

Co na ten temat sądzi La Rambla?

1

@Peszko07 Tyle pieniążków to Muskowi z kieszeni wypada :]

5

Dziś pisałem, że Porto jest o krok od niesamowitego osiągnięcia - wygrania ligi bez porażki na koncie (zostały
cztery kolejki).

Wystarczyło, że ten oto jegomość @JimMorrisonFCB sie zainteresował zainwestowaniem w FC Porto i już dziś przegrywają z Bragą i tracą szanse na to osiągnięcie. Co za gość, Porto naśle na Ciebie kiboli xD

3

@paweldunajecfcb Ale ma siły w płucach ten po lewej o.O

11

Podczas kręcenia Rocky IV: Sylvester Stallone wylądował w szpitalu. Chciał, by sceny wyglądały autentycznie, więc zachęcał Dolpha Lundgrena, żeby go uderzył. Przez jeden z ciosów aktor znalazł się na OIOM-ie. Spędził tam aż 9 dni, co wstrzymało kręcenie zdjęć na dwa tygodnie.

Gdyby Rocky zmierzył się z Ivanem Drago na prawdę, coś czuję że wynik mógłby być inny :P

2

@Objectivo Co poniektórzy mniej piękni, bardziej prawdziwi :] James, Ty farciarzu ...

5

Przerwy reprezentacyjne to jest jakieś fatum dla Barcy. Nasza znakomita forma właśnie wtedy się zakończyła. 4:0 na Santiago Bernabeu - przerwa - wymęczone 1:0 z Sevillą na Camp Nou, a potem bilans 2-1-3, gdzie w żadnym spotkaniu już tak dobrze nie graliśmy.

4

FC Porto jest o krok od niesamowitego osiągnięcia - wygrania ligi portugalskiej bez ani jednej porażki. Zostały im 4 mecze, na ten moment mają bilans 26W-4R-0P (2.73 punktu na mecz) przy bilansie bramkowym 79:19 (2.63 : 0.63 na mecz).

W zeszłym sezonie o krok od tego osiągnięcia był także Sporting, lecz w przedostatniej kolejce przegrał na wyjeździe z Benficą 3:4.

0

@tbas a musi boczny to zrobić by był spalony?

3

@kiper09 Nie dziwi mnie Twój brak kultury, pewnie to 09 oznacza Twój rocznik urodzenia albo inteligencji. Albo oba ;)

0

@tbas Nie, zobaczę jutro. Dziś już szkoda mi nerwów.

0

Ale wiecie, że karnego na Gavim nie było, bo był na spalonym?

2

Tak, Barca zagrała dziś kolejny słaby mecz, w którym zabrakło wszystkiego. Nie było żadnych większych kontrowersji wypaczających wynik. Czy Barca mimo to zasługiwała na porażkę? Nie, ale taki jest sport.

Rayo zaprezentowało się w takim stylu, że sam Bordalas i jego Getafe z przed sezonu / dwóch uronili by łezkę. Jeden celny strzał w całym meczu, 29% posiadania, 6 żółtych kartek (a powinno być więcej).

Aktywnego czasu gry to było dzisiaj z 55%. Coś z tym trzeba zrobić. Nie dziwię się że piłka traci zainteresowanie, zyskuje co raz mniej kibiców. Takich meczy nie da się oglądać, jeśli się nie jest kibicem danej drużyny, a nawet wtedy jest ciężko. Wystarczyłoby zatrzymywać czas, kiedy piłka nie jest w grze i odechciałoby się wielu odgrywania cyrków. Trzy razy dziś wjeżdżał wózek medyczny i trzy razy bez pożytku. 13 minut czasu doliczonego, a i to było za mało.

5

Typowe. Jedna groźna akcja Rayo w pierwszej połowie i gol.

xG = 0.83 : 0.06

Nasi też niestety ewidentnie bez formy. Wiedzą, co mają grać ale brak dokładności i skuteczności. Pierwsza połowa bardzo "niechlujna" w naszym wykonaniu.

0

@Medium Gratulacje :]

37


Jeszcze brakuje tylko oddania meczu walkowerem przeciwko Ukraince w finale.

1

@Survier Gdyby radzili sobie bardzo dobrze to byśmy na pewno o tym tu przeczytali xD

1

Ci piłkarze muszą czytać ten cały hejt i napalać się na następny mecz. Dzisiaj Jesus 4 gole i asysta (udział przy wszystkich golach) xD

1

@koksik2700 Bardzo lubię filmy, ale jednak książek nic nie przebije :]

0

Nasze Panie ogarnęły półfinał LM w pierwszej połowie pierwszego meczu - 4:0. W dodatku przy każdym golu inne zawodniczki miały udział. VAMOS!

3

Do wszystkich fanów Gry o Tron, którzy jeszcze nie widzieli tego alternatywnego zakończenia:



Muszę przyznać - jest to lepsze zakończenie niż to prawdziwe, miałem ciary :D

0

Emocje były niesamowite. Przez pewien okres meczu RSS ładnie nas przycisnął. Odkładając jednak je na bok xG było na
naszą korzyść - 1.10 : 1.71 (2:3 w bardzo groźnych sytuacjach).

Eric znakomita zmiana. Facet świetnie się ustawia, przyciąga piłkę jak magnez i nabrał dużej pewności siebie w pojedynkach. Daje na prawdę spokój swoją grą w przeciwieństwie do takiego Lenglet, czy nawet Araujo momentami. Szkoda kolejnych kontuzji, Pique rozgrywa na prawdę znakomity okres pod wodzą Xaviego. Najważniejsze, że 3 pkt wracają na Camp Nou. Mamy 1pkt przewagi nad trzecią Sevillą (przewaga w bezpośrednich starciach/bilansie bramkowym) + zaległy mecz z Rayo u siebie.

3

W pierwszej połowie Barca stworzyła zdecydowanie większe zagrożenie. Jedyna większa szansa RSS to ta przy wylewie Alby :P

xG = 0.39 : 1.24

Gol i asysta zawodników przez wielu sadzanych na ławce :]

4

Raz na jakiś czas na 2-3 dni kompletnie odcinam się od internetu, telewizji, telefonu. W tym roku zrobiłem to już kilka razy. Możecie wierzyć lub nie - każdemu gorąco polecam samemu spróbować - człowiek przestaje się martwić całą masą rzeczy, znajduje czas na wiele innych, ważniejszych spraw jak rodzina, aktywność fizyczna, hobby, odpowiednia długość snu, podróże. Znajdzie się czas także na poczytanie tej książki (która od wieków leży na półce i zbiera kurz) przy zielonej herbatce/yerbie. To jest wolność, o której większość z nas już dawno zapomniała. Najgorsze jest to, że obecnie życie bez regularnego korzystania z wymienionych na początku źródeł jest praktycznie niemożliwe (chyba, że mamy ciąg 6-7 cyferek+ na kontach bankowych).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?