Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Speedy Gonzales XD
0
@Medium 1 kolejka jeszcze się nie skończyła, a Ty już zrobiłeś transfery ? :]
0
I pomyśleć, że aż 36% graczy FPL ma w składzie przynajmniej jednego z nich: De Gea, Ronaldo, Sancho, Rashford. To rozbój w biały dzień przy ich cenach xD
@Encore 3maj się tam mocno w tym bujanym fotelu xD
9
Pamiętacie te memy z Perezem mówiącym do Cristiano: Na kolanach kur** wrócisz.
???
Pięknie się zestarzały :D
3
"Firma Ocean Builders przedstawiła niecodzienną ofertę budynków rodem z filmów science fiction. Klienci będą mogli bowiem zakupić luksusowe mieszkanie w postaci kapsuły pływającej na środku oceanu blisko Panamy.
SeaPod jest trzypiętrowym domem, który jest równocześnie kapsułą unoszącą się ponad dwa metry nad poziomem wody. Konstrukcja zapewnia 73 m kw. przestrzeni dla maksymalnie dwóch domowników i potencjalnie dodatkowo też dwóch gości. Ma prawie jedenaście metrów długości, ponad osiem metrów szerokości i siedem metrów wysokości. W projekcie zastosowano ogromne tafle szkła – sama powierzchnia okien wynosi tutaj ponad 53 m kw. Za taką przyjemność przyjdzie nam słono zapłacić – ceny SeaPod zaczynają się od 295 tys. dol. (~1,3 mln zł) i dochodzą do 1 mln 500 tys. dol. (7 mln zł).
Projektanci założyli, że SeaPod będzie przyjazny środowisku. Choćby dlatego ma wbudowany system spalania odpadów, w tym też tych z toalety, do wytwarzania energii cieplnej. Z kolei pozostałe ścieki będą magazynowane i filtrowane, by można je było oczyścić po odbiorze. Wprowadzono też wiele funkcji, oszczędzających energię i wodę w całym domu."
0
Tak z ciekawości zajrzałem w statystyki Neymara w Ligue 1. Facet ma na tą ligę konkretnie wywalone :) Przez 5 pełnych sezonów ani razu nie wystąpił w więcej niż 22 ligowych meczach w sezonie.
Najbardziej błyszczał w Ligue 1 oczywiście w swoim pierwszym sezonie w PSG. Staty oczywiście z kosmosu (w przeliczeniu na 90min.):
* 1.60 udziału w bramce (19G + 13A)
* 3.6 kluczowego podania
* 80% skuteczności podań
* 7.1 udanych dryblingów (67%)
* 13.4 wygranych pojedynków (59%)
* 5.2 x faulowany
Jak mówiłem - KOSMOS.
0
@Khajio Bo Mina jak sama nazwa wskazuje - przed kamerami często ryzykuje ^^
16
Starcie Sterlinga i Miny. Ten Raheem na dosyć chętnego się wydaje i wcale nie wygląda na amatora xD
https://thumbs.gfycat.com/PleasantRelievedIraniangroundjay-mobile.mp4
3
Piękna asysta, piękny gol. Duecik jak za najlepszych lat w wiadomych barwach.
https://x.com/manksa______/status/1555996441788678151
0
@Rust_Cohle Dokładnie. Najważniejsza jest długoterminowa strategia. Mój skład jest już ułożony z myślą na najbliższe 7-8 kolejek by nie robić na początku sezonu zbyt wielu transferów.
@kiper09 Na początku sezonu nie powinieneś aż tak ryzykować z nimi. Stawiaj na 'pewniaków' do pierwszego składu ogranych już w danym zespole.
2
I jak tam Panowie się trzymacie po pierwszych dwóch dniach z Fantasy Premier League? Ryzyko braku posiadania Salaha na początku sezonu w składzie wyszło wam na dobre? xD U mnie 54 pkt (6pkt zostanie doliczone z bonusów jeszcze, więc 60 na ten moment) + 2 zawodników w grze.
https://zapodaj.net/3ca9313f9aa79.png.html
@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium@Emhyr @tobiasson92 @MesQueUnClub96
0
@Encore Na początku sezonu ryzyko nie jest wskazane (mówię z własnego doświadczenia). Lepiej początkowo stawiać na zawodników w formie, ogranych w danym klubie z pewnością gry w pierwszym składzie. WC po 3-4 początkowych kolejkach to marnotractwo :P
1
@Encore Bo pod koniec sezonu poprzedniego Salaha się już nie opłacało mieć. Znacznie obniżył loty po PNA. Obecnie skład bez Salaha uznaję za bardzo ryzykowny o zabarwieniu pesymistycznym.
1
Polecam zobaczyć. Tzw. zero-emisyjne miasto przyszłości. Koncept oczywiście kogo ? Nafciarzy. Tym razem tych z Arabii Saudyjskiej, którzy pozazdrościli Katarowi. Miasto to miało by mieć aż 170 km długości, 500 m wysokości i tylko 200 m szerokości (nie, to nie błąd, dobrze widzicie) na powierzchni tylko 34 km kwadratowych i miałoby pomieścić 9 mln ludzi.
14
Miałem przyjemność teraz obejrzeć po dłuższej przerwie Człowieka Demolkę z 1993r. ze Stallone'em i Snipes'em.
Trzeba przyznać, że znakomicie przewidzieli, w którą stronę będzie ten świat zmierzał. Masa już obecnych smaczków do wyłapania. Gorąco polecam :]
4
Ukraina vs Rosja
Serbia vs Kosowo
Chiny vs Tajwan
Polacy vs Polacy
Fani sernika z rodzynkami vs Fani sernika bez rodzynek
0
@Encore Lacazette był drożej wyceniany w zeszłym sezonie, więc strach go nie mieć w swojej kadrze xD
9
Piłkarze Barçy dzięki współpracy ze Spotify spotkali się z Chloe Bailey.
A kto to jest?
https://mobile.twitter.com/stan_mil/status/1554455472714948609
Mam tak samo xD
10
"Przejęli stadninę, skończyły się konie. Węgla było na 200 lat, skończył się po roku. Sasin stworzył holding spożywczy, kończy się cukier. Obawiam się, że kiedy otworzą kanał przez Mierzeję Wiślaną to skończy się woda w Bałtyku."
:D
2
Do tych wszystkich chamskich kibiców Bayernu 'plujących' na jedną ze swoich legend: przypomnijcie sobie wszystkie bramki Lewego w waszych barwach, zajmie wam to ponad 40 minut ;)
10
Albo to był kompletny kiks albo mental level hard :D
3
Też macie wrażenie, że inflacja pojawiła się także w FPL i ciężej jest zbudować dobrą kadrę niż jeszcze w poprzednim sezonie? W zeszłym sezonie z takim budżetem spokojnie było mnie stać na dobrą podstawową jedenastkę + ławkę do rotacji. Teraz cała ławka to 'wieczna rezerwa'.
@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium @Emhyr
81
Kariera Dembele z każdym sezonem, miesiącem, dniem schodziła na co raz niższy poziom. Wtem pojawiła się ona - cała na biało i wyłączyła korki w domu.
4
@Sau_Ron Depay - 117 minut w presezonie - 2G + 1A (2.31 udziału w bramce na 90min.)
xD
45
Raphinha - 199 minut w presezonie - 2G + 3A (2.26 udziału w bramce na 90min.)
Dembele - 168 minut w presezonie - 4G (2.14 udziału w bramce na 90min.)
W końcu mamy solidne skrzydełka, lepsze niż w KFC :)
9
CIEKAWOSTKA: Podczas trzech z czterech meczy przedsezonowych w USA rywale Barcy nie byli w stanie oddać choćby jednego celnego strzału przez całe 90min.
2
Gdyby nie Xavi/Iniesta/Busi ten Pan Piłkarz rozdawałby u nas piłeczki przez całą karierę.
PS. To nie żaden atak w stronę tego legendarnego już tria. To tylko dowód na posiadane przez nas wtedy bogactwo w linii pomocy.
0
@Rust_Cohle Pewnie z obu tych powodów :P
0
Kto by nie chciał mieć takiej :D
https://kwejk.pl/zobacz/3913075/karta.html?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=picture
7
@msmsms Większość tutaj nie byłaby za jego zwolnieniem. O nie... nie ma tak dobrze. Większość by go wręcz ukamieniowała :D