Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC No cóż, tu nie chodzi nawet o sam wynik, lecz o styl i wynik dwumeczu przed tym drugim spotkaniem ;P
2
@FCB_dimiC Roma, Liverpool, Bayern, Frankfurt. Wybierz sobie. Obecna kadra jeszcze nic nie osiągnęła, więc na razie patrzę jedynie na niedaleką przeszłość.
0
Ktoś w FPL jeszcze trzyma niszczycieli budżetu z MUN? @Encore? XD
1
Kiedyś Barca i United ścigali się o miano najlepszej drużyny w Europie. Teraz ścigają się o miano największego frajera xD
1
Ten Hag out! Grzmot na ławkę! XDDD
0
@Medium Walker? Bardzo dobra opcja dopóki MCI może liczyć na łatwy terminarz i czyste konta, bo w ofensywie z Kylem nie można liczyć na żadne dodatkowe pkt.
0
@Encore @Medium Współczuję wszystkim, którzy kupują kogoś z ofensywy (pomocnik/napastnik) z MCI xD Ja na razie mam od nich tylko Diasa. Znowu ładnie Sanchez, Martinelli, Dias zapunktowali.
0
@Gall Mylisz się. Popatrz na topowe europejskie zespoły i policz, ilu mają u22 zawodników mających pewne miejsce w once de gala ;) 22-letni zawodnik to wciąż zawodnik do oszlifowania w zdecydowanej większości przypadków.
5
Ferran Torres & Sergino Dest. Duet zawodników z rocznika '00. Duet bardzo hejtowany przez kibiców Barcelony. W sumie nawet mnie to nie dziwi, chodź powinno. 22-letni piłkarz to w dorosłym futbolu tak na prawdę jeszcze dzieciak bez większego doświadczenia. Takie przypadki jak Pedri czy Gavi są na prawdę rzadkie.
Ferran w zeszłym sezonie La Ligi notował średnio na 90min. 0.72 xG/A (czołówka), a Sergino 0.26 xG/A (prawie tyle co Alba). Ferran musi popracować nad skutecznością, ale facet ma największy potencjał do gwarantowania Barcelonie 30+ goli na sezon w przyszłości. Sergino to taki typ zawodnika, który potrzebuje regularności do wejścia na swój najwyższy poziom, co choćby pokazał w drugiej połowie zeszłego sezonu, kiedy wrócił do formy po kontuzji i covidzie.
Żadnego z nich nie skreślam ani nie hejtuje, w żadnym wypadku. Trzeba im dać czas, którego dzisiejsi kibice nie mają.
3
Panowie, przypominam że dziś deadline w FPL o 12:00. Zdążyliście już zrobić jakieś transfery? :P U mnie przez pierwsze 3-4 kolejki żadnych zmian.
@Rust_Cohle @zgiru @ElTomas @Janiama @Encore @JimMorrisonFCB @Medium @Emhyr @tobiasson92 @MesQueUnClub96
1
"Rumuńska wróżka w banku centralnym!
Wróżka Minerva, czyli 64-letnia Gabriela Dima, potwierdziła dziennikarzom, że otrzymała pracę w Rumuńskim Banku Centralnym. Niestety, wbrew temu, co można byłoby podejrzewać po fantazji bankierów centralnych, wróżka ma być dyrektorką działu zaopatrzenia i nie będzie mieć żadnego stanowiska doradczego, ani analitycznego."
xD
0
Dwie osoby o tym samym nazwisku, do których macie całkowicie odmienne podejście tj. pozytywne/negatywne. Ja zacznę: Tobey/Harry Maguire. Jeden strzela siecią, drugi ma ją cały czas zakładaną xD
18
Królowa Elżbieta II i Marilyn Monroe urodziły się w tym samym roku, czyli 1926. Masakra jak Marilyn młodo wygląda w porównaniu do królowej O.O
https://wiemy.to/upload/media/posts/2018-09/04/f0fbc7336a999ca838c141cee705867a_1536077287-b.jpg
4
Właśnie rozpoczęły się rozgrywki pucharu Słowacji! Ciekawe mają tam nazwy: Stara Lubovna, Mokry Haj xD
8
Strasznie mi spowszedniało kino przez ostatnie 2/3 lata. Zauważyłem, że już prawie w ogóle nie poświęcam czasu na nowe produkcje. Dzieła, którymi można się wręcz delektować to już mniej niż 0.01%. Obecnie kino stało się czymś na wzór parków rozrywki i forum dla szerzenia poprawności politycznej.
54
@taris Aż się czułem niezręcznie słuchając tego xD
2
Śmieszki z DCU:
Flash: I put the 'lie' in 'beLIEve'.
Aquaman: I put the 'end' in 'friEND'.
Batman: I put the 'D' in 'Diana'.
Diana: ?!
1
"Chiński gigant technologiczny Baidu może świętować kolejny sukces. Korporacja przekonała władze administracyjne dwóch kolejnych miast Państwa Środka do udzielenia zgody na wprowadzenie taksówek autonomicznych. Pojazdy znane pod nazwą Apollo Go już wkrótce wyjadą na ulice Chongqing i Wuhan."
Czyli już nie tylko w Shenzen, czy Phoenix. Ciekawe, ile czasu zajmie władzom przekonanie ludzi, że korzystanie z prywatnych środków transportu jest nieopłacalne i odwiedzie ich od tego pomysłu :]
0
@nwchades Może tak Amber Heard w roli głównej antagonistki ? xD
0
@nwchades Sądzę, że ta seria jest 'martwa' bez Jacka. Powinni albo zmienić tytułową nazwę, lecz pozostać w tym samym uniwersum lub wprowadzić coś całkowicie świeżego, nie wywołującego takiej bulwersacji wśród fanów.
16
Ahh ta poprawność w popkulturze... Już patrząc na samego Marvela z ostatnich 2/3 lat, nowego American Pie czy "dzieła" Netflixa w człowieku skala zażenowania zaczyna sięgać niebotycznych poziomów. KAPITAN Jack Sparrow zastępowany przez kobietę... tego jeszcze nie grali i obok tego już nawet ja nie jestem w stanie przejść obojętnie. Przecież to droga na skróty. Skoro płeć piękna walczy tak odważnie w mediach to dlaczego sama nie stworzy od zera ikon popkultury ?
Żaden logicznie myślący człowiek nie powinien mieć problemu z walką o równouprawnienie kobiet, ale do czasu... aż jednocześnie degraduje się pozycję mężczyzn powielając masę bezzasadnych argumentów, czy tak jak w przykładzie powyżej - wybiera drogę na skróty niszcząc 'image' cudzych rąk kreowany przez wiele lat.
Dało się stworzyć Ellen Ripley? Dało Sarę Connor? To droga, którą powinno się podążać, a nie Ctrl+C, Ctrl+V + zmiana płci.
2
Tylko Blade'a tam jeszcze brakuje :D
https://www.wykop.pl/link/6769863/najlepsza-wersja-zmierzchu/
0
"DeepRoute.ai od lat rozwija technologię dla autonomicznych pojazdów i w końcu widać tego wymierne efekty. Firma przetestowała swoje rozwiązania na zatłoczonych ulicach Shenzhen, gdzie pojazd bez ludzkiego kierowcy pokonał w ciągu godziny ponad 22 km. W tym czasie musiał manewrować między innymi autami, omijać pieszych, przejeżdżać wąskimi ulicami, wielokrotnie zmieniać pasy ruchu i skręcać w lewo, unikając aut nadjeżdżających z naprzeciwka. Planowana dostępność samochodów napędzanych przez system SI od DeepRoute.ai spodziewana jest w 2025 r."
19
Piękne. Najpierw podbiega do Pedriego Gavi, a potem Lewy. Jak ojciec z dzieciakami :D
https://mobile.twitter.com/fcbarcelona_tr/status/1556347521164840960
0
PS. UNAM Pumas jest 7 pozycji w lidze nad Club America, który nie dawno zremisował z wiadomo kim ^^
6
Do wszystkich mówiących, że na Camp Nou przyjechali amatorzy: Pumas grają w LM, są w trakcie sezonu i graja pierwszym garniturem.
0
Dopiero 3 minuty meczu, a ja już straciłem głos i szczypią mnie dłonie!!!
0
Miałem Sancheza na bramce w FPL licząc na pkt dopiero od 2-4 kolejki, a on już na stadionie Czerwonych... Diabełków zrobił 4pkt :D
0
Czy ktoś z was po obejrzeniu Spider Mana z Octavio Octopusem (tzw. Ośmiornicą) i najnowszego sezonu The Boys też miał rozkminkę, co by było gdyby... Deep (Głęboki) spotkał się w jednym uniwersum z dr. Octopusem ? ^^
0
@Medium Powodzenia stary... przyda Ci się, by nie zostać w tyle na starcie :D