Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Byłem wczoraj 3.5h na grzybach w lesie. W tym roku niesamowicie dużo ludzi się na nie rzuciło. Sam spotkałem 8, a sądząc po ilości samochodów przed lasem było ich sporo więcej. Pójście na grzyby to jeden z lepszych pomysłów, jeśli chcecie oczyścić umysł, zresetować się. Ale nie do tego zmierzam w tym poście.
To jak ludzie śmiecą w lesie woła o pomstę do nieba. Niestety nie miałem przy sobie żadnych worków na śmieci, ale jestem pewien, że zapełniłbym przynajmniej dwa przez te 3.5h. Co kilka metrów natrafiałem na jakąś puszkę, butelkę, opakowanie. Na prawdę tak ciężko jest wsadzić to do kieszeni i wyrzucić do kosza? Te rzeczy rozkładają się w lesie dziesiątki, a niektóre nawet setki lat. Brak słów.
8
Patrząc na obecne ceny węgla i działania naszych rządzących pozostaje przywołać pewien cytat:
Winter is coming.
52
"Maryla Rodowicz o Królowej Elżbiecie: To bardzo przykra informacja. Pamiętam jeszcze jak taką malutką trzymałam ją na rękach."
Z dystansem ;)
0
A Wy wiecie, co to jest jednooki pirat?
0
Królowa Anglii jakiej nie znaliście :)
3
Biedny ten Robercik. Robi, co może a na koniec dnia i tak górom jakaś gówniara z paletkom.
1
Szczerze mówiąc aż szkoda mi tych rywali Świątek. Oglądam ten jej mecz z Jabeur, która w takim doskonałym stylu dopiero co rozniosła Garcię, która miała bardzo długą serię wygranych (i była w najlepszej formie obok wyżej wymienionej dwójki), a dziś nie ma po niej śladu. Patrzę, jak Iga bije piłkę wprost na linię, returnuje w sam kąt i myślę sobie - ale fart. A potem ona robi to znowu. I znowu. I jeszcze raz.
Na miejscu tych zawodniczek sam bym rzucał rakietą xD
0
@Inko Porównujesz Bilbao i Sociedad do Barcy? Sądzisz, że przeciwko nim Cadiz miało taką samą taktykę jak przeciwko Barcelonie? Okej... :D
0
@Inko To się wydaje tylko takie proste. Co z tego, że masz znacznie lepszych piłkarzy jak rywali jest dwa razy więcej w obronie (5 w pierwszej linii i 3-4 wspomagających). Trzeba mieć szczęście i strzelić szybko gola, by rywal się otworzył.
5
Nie cierpię takich meczy z drużynami, które się "wycfaniły" na maxa w grze przeciwko potencjalnie silniejszym rywalom. Wszędzie grają tak, by zabrać jak najwięcej czasu. Każdy faul to prawie "urwanie nogi". W każdym razie tak to przeżywają. Co jeszcze rzuciło mi się w oczy - auty. Przyn. trzy auty rywale mieli przy rzucie różnym, a skąd je wykonywali? Po 10-sekundowym spacerku 5 metrów dalej.
Dla nas, kibiców musi to być niezwykle irytujące, a co dopiero dla piłkarzy.
4
Kiedy spieszysz się do domu, żeby pograć i łapią Cię na sondzie ulicznej, a że nie jesteś w ogóle asertywny, odpowiadasz na parę pytań:
- Jeśli miałbyś wybrać: rok bez grania w gierki czy rok bez seksu, co byś wybrał?
- Czy ja wyglądam jakbym uprawiał seks?!
xDDD
1
Ale pięknie pograli podczas tej ostatniej wymiany w pierwszym secie Ruud i Liam Hemsworth.
5
Batman: Zabiłeś kobietę, którą kochałem, ale nie zabiję Cię...
Iron Man: Złamałeś plastikowy zegarek siostry mojego przyjaciela. Wiesz co? Zginiesz pierwszy.
Te detale :D
0
@Barwindg @Kgorecki2500 Wygrana: Ruud + Garcia - ~@2.68
0
@Sysia11 Dlaczego? Nie lubisz młodego Hiszpana?
0
Jakie macie propozycje na najbliższe dni?
Ode mnie dubelek: Ruud + Garcia wygrają swoje mecze i awansują do finałów USO - @2.69
3
Barcelona w tym sezonie:
* 4W-1R-0P
* wykreowane xG = 15,86 i 16 strzelonych goli (3.20 na mecz)
* wykreowane xG przez rywali = 4,66 i 2 stracone bramki (0.40 na mecz)
Nie licząc wpadki w pierwszym meczu sezonu te statystyki wyglądałyby jeszcze lepiej. Barca jest co raz skuteczniejsza po obu stronach boiska.
https://x.com/PassionBarca/status/1567613943497072642
Pachnie okazją rynkową xD
0
Jeśli to byłaby prawda to się nie dziwię, że wolał zostać. 375 mln za 3 lata (125 mln rocznie). Po tych 3 latach wciąż będzie młody (26l.) i wciąż będzie mógł przejść, gdzie tylko będzie chciał, a fortunę będzie miał zapewnioną dla kilku pokoleń.
1
Ousmane miał w pierwszej połowie kilka niepotrzebnych strat/słabych zagrań (w tym dwa dosyć groźne), ale dał drużynie o wiele więcej: asysta, 4/5 udanych dryblingów, ponad 85% skuteczność podań, 4 kluczowe podania, 8/9 wygranych pojedynków.
Nie ma łapki na takiego komara.
4
Gang kłusowników włamała się do rezerwatu w południowej Afryce, aby polować na nosorożce. Ich eskapada nie skończyła się dobrze, ponieważ zostali zaatakowani i zjedzeni przez grupę głodnych lwów.
Dlaczego lwy są nazywane królami dżungli? Królami zwierząt? Nie są ani najsilniejsze, ani najszybsze... ani najmądrzejsze. It's all about mentality!
0
@TR3YWAY Lily, mam niesamowitą słabość do tego imienia. Jeśli będę miał kiedyś córkę to potencjalna partnerka nawet nie ma podstaw do negocjacji :P
14
Barcelonie dominuje w meczu i po pięknej akcji Garrido i golu Barbery wychodzi na prowadzenie w UYL przeciwko Viktorii.
https://mobile.twitter.com/FutbolCantera/status/1567491496940638208
19
Nawet Elon Musk wypowiedział się na temat "Pierścieni Władzy":
"Tolkien się w grobie przewraca. Niemal każda męska postać jest do tej pory tchórzem, kretynem lub oboma jednocześnie. Tylko Galadriela jest odważna, inteligentna i miła."
I... ciężko się nie zgodzić.
3
Dzisiaj Kalulu i Maignan w spódnicach na treningu :D
0
Właśnie postawiłem na +0.5 gola do przerwy w meczu niższej ligi niemieckiej. Siadło w doliczonym czasie. Patrzę ile doliczone do tej pierwszej połowy: 10 minut!
0
@priest9999 Racja. Po prostu na mecz z Bayernem nie ma jeszcze kursów ;)
1
Kursy na to, że Barca wygra w trzech najbliższych meczach wynoszą ~@1.55.
Gramy przeciwko Viktorii Pilzno (dom), Cadiz (wyjazd), Elche (dom).
Na ile pkt stawiacie i jaki bilans bramkowy? :D
9 pkt + 8:2 w bramkach.
11
Nie powiem... zaśmiane xD
19
Abde ładnie się przywitał z El Sadar. Znakomita asysta. https://mobile.twitter.com/100_ldagerant/status/1566428459697569792
0
Wątek z Titanica rozwikłany: było miejsce dla Jacka na drzwiach (obok Rose), ale był też pewien problem. Rose miała 26 lat xD