La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

0

Jeśli to byłaby prawda to się nie dziwię, że wolał zostać. 375 mln za 3 lata (125 mln rocznie). Po tych 3 latach wciąż będzie młody (26l.) i wciąż będzie mógł przejść, gdzie tylko będzie chciał, a fortunę będzie miał zapewnioną dla kilku pokoleń.

0

@Kengo myślę że Real teraz może się na niego wypiąć po tej szopce którą odwalił.

1

@Kengo
Głupie gadanie, że w Realu może wygrać więcej. Szans na lige mistrzów Real na pewno nie ma większych niż PSG. Jak Real sie wypnie to pójdzie do City, Liverpoolu czy gdziekolwiek. Real to nie koneic swiata a na ten moment to nawet zdecydowanie można to zaznaczyć.

1

@mientusek1407 real nie ma szans wiekszych od psg? No prosba xD P$G przegrywa spotkania mentalem którego nie kupisz za zadne siano.

0

@SelloutCrowd
Sorry ja nie widze projektu Realu. Same dziaduchy albo średnij jakości zawodnicy na ten moment. To nie Real 2017 czy 18. Sportowo to niebyłby dla niego improvement. City Bayern już tak

0

@mientusek1407 Bayern? XD

0

@zmiter912576 OFCOURSE IT IS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?