- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 657 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 657 Culés
5
Przerwy reprezentacyjne to jest jakieś fatum dla Barcy. Nasza znakomita forma właśnie wtedy się zakończyła. 4:0 na Santiago Bernabeu - przerwa - wymęczone 1:0 z Sevillą na Camp Nou, a potem bilans 2-1-3, gdzie w żadnym spotkaniu już tak dobrze nie graliśmy.
4
@Kengo a może poprostu trafiliśmy na słaby dzień Realu i nas to trochę oszukało? Jeszcze grali bez Benzemy który dla nich wiele znaczy. Barcelonie w tym dniu wszystko wychodziło a im nic. My już w meczu w Turcji nie wyglądaliśmy za dobrze ale trochę Pedri ukrył nasz problem
2
@Kengo Dlatego Xavi chciał ściągnąć tu całą reprezentację Hiszpanii, wtedy zgrupowanie kadry byłoby obozem przygotowawczym klubu. 300iq
0
@Kengo Z Sevillą nasi grali b. dobrze.
2
@Kengo IMO wynika to z braku doświadczenia drużyny jak i sztabu trenerskiego, oraz braku przepracowania piłkarzy ze sztabem pełnego okresu przygotowawczego. W topowej drużynie takie coś nie może wybijać aż tak gwałtownie drużyny z dobrej formy. Myślę, że w przyszłym sezonie będzie zupełnie inaczej.
@Janiama Gdyby był to jeden mecz, to zgoda, ale Barcelona grała kapitalnie w wielu meczach: Valencia, Bilbao, Napoli, Real, Atletico... to nie są słabe drużyny i to nie jest jeden świetny mecz, tylko kilka.
0
@Kengo To jest już tradycja - wielu piłkarzy wyjeżdża, wracają jeszcze bardziej przemęczeni i na dodatek muszą na nowo przypomieć sobie jak mają grać.
1
@Kengo Dokładnie tak samo było w 2016. Rozwalaliśmy wszystkich jak leci, seria meczów bez porażki. Po przerwie reprezentacyjnej wszystko się rozsypało. Za Guardioli też tak bywało z tego co pamiętam.