3

Naczelny izby czubków wraca na stare śmieci.

Welcome Back Jose xdd.

0

@AlexDark00 Ale co? Nie boli? No jak? Aleksik

0

@AlexDark00 Prawda boli? Co?

1

@Jakchcesz Nie no klasa byku, ale proponuję następnym razem trabanta.

1

@Jakchcesz Może ty kup trabanta, co ty na to? Albo nyske?

1

@AlexDark00 O, kogo tu prawda boli he? Widzę mam usunięty komentarz i zapewne ty go zgłosiłeś, a sporo ludzi poparlo usunięcie konta przez ciebie.

1

@Kgorecki2500 Ja się zdążylem przyzwyczaic I w sumie nie narzekam.

Oj odnośnie Azji poczytaj, tam jest restrykcyjnie, a zwłaszcza w Japonii, to usa jest liderem takiego gówna, ale ze to usa to wiadomo że to najbogatszy kraj 3 świata.

1

@Kgorecki2500 Przecież to dobry przepis, nie rozumiem jaki masz problem.

0

Dobra ta 17 latka co była u prezydenta na wizycie.

Nawet nie uczestniczyla w badaniach, ale co swoje odznaczenia i fotki z prezydentem to jej.

1

@AlexDark00 Nie no wszystko git, tylko ty jeszcze jesteś.

25

Komentarz usunięty

0

@gumaz Zrozumiałe, jeden niepełnosprawny, drugi ma swoje lata.

0

@draxidox Ja tam czytam dla beki, to jest tak zabawny content w tym momencie xdddddd.

1

@bartekvisca A to już w ogóle jest jakaś paranoja.

2

W ogóle gdzie nie wejdę w profil Cezarego Pazury, tam ciągle jakaś szuria się pojawia co wyzywa go za to, że zachęcał do szczepień podczas pandemii na Covid 19 xdd.

Jezu już 5 lat, a ludzie dalej nie dają mu z tym spokoju w internecie i to też pokazuje jak antynaukowe brednie przeszły do obiegu publicznego.

5

@Jakchcesz Nie, z @TR3YWAY brzuszki klepie.

1

Czy Arbeloa też swój poranny smak kawy zwalił na Negreirę?

1

@Lionel_Messi10 "Argentynskich źródeł" - Nie stać nas na niego, przestań śnić.

0

@NeroTFP1 Juwenalia powinny być tylko dla studentów, a nie jeszcze dla dzieciaków i innych postronnych osób.

0

@ferdas_rawa "ja cie nie zaczepialem" Przecież to ty do mnie pierwszy napisałeś w tym wątku , co ty człowieku bredzisz? Xdddd.

Boże jaki kłamca, ale odpowiadaj dalej, przecież musisz mieć ostatnie zdanie (zawsze to debilne, bo o niczym pojęcia nie masz, ale musisz)

0

@ferdas_rawa Nic nie warta A się udzielasz. Najwidoczniej lubisz sado maso.

1

@Safrani Alex to mój ulubiony nie powiem kto xd

0

@WiernyKatalonii O, kolejny ananas co @AlexDark00

0

@takisobiektos Ale to są popaprance.

1

Czy już Ci zbrodniarza płaczą? Kij im w szprychy, wolna Palestyna.

0

@ferdas_rawa To już sam sobie odpowiedz na to pytanie

5

@MirusAmisz Ładnie napisane, ja jeszcze ze swojej strony oznaczę @Roobo oraz @AlexDark00 największych fanów.

13

Komentarz usunięty

0

Przykre to jest, że Lewandowski prawdopodobnie odejdzie z Barcy, ale niestety jego czas nadszedł, bo poziom jaki zaczął prezentować no niestety był już za mały na taki klub jak FC Barcelona. Możemy mówić że Flick nie dawał mu tyle szans co sezon temu (ale on miał kontuzje i po kontuzjach wyglądał źle), możemy mówić że miał pecha, ale jednak już było widać że sporo jego atutów zaczęło bardzo mocno zanikać, przede wszystkim te ustawienie się w polu karnym oraz wygrywanie pojedynków i tworzenie miejsca kolegom - niestety to już szwankowało.

Ale cieszmy się że bez żadnych kwasów, tylko jest to decyzja wynikająca po prostu z czystej logiki.

0

@Aragorn33 Nie, nie rozumiesz po prostu na czym polega działanie instytucji człowieku. Instytucja nie ma na zadaniu generować kosztów dla danego podmiotu, ale jej zadaniem jest wykonywanie określonych zadań w danym zakresie, na takiej samej zasadzie działa policja, straż graniczna, uniwersytet itd itd, więc twoje libkowe rozumowanie kompletnie mija się z celem.

Stoją puste ale jest ruch, idąc twoim tokiem rozumowania osp też powinniśmy ucinać bo ich częstotliwośc interwencji nie jest duża. Nie, ty nie wiesz na czym polega działanie instytucji.

Ahh, żeby te szpitale były oczywiście tak wspierane jak należy.

Tylko jest mały problem, nie każdy dojedzie do tego miejsca, poza tym każdy przypadek porodu jest inny i tego w pełni nie jest w stanie oddział sor zrekompensować, zresztą, sory I tak są zawalone, zróbmy to jeszcze bardziej.

Problemem obecnego systemu jest neoliberalne prowadzenie, a to doprowadzi wyłącznie do recesji publicznej ochrony zdrowia.

Poza tym porodówka to nie jest sklep, one są po to abyś ty np nie jechał z partnerką przez pół polski. Może zacznijmy ucinać kardiologię? Neurochirurgie? Bo koszta...

To jest twój problem, nie wiesz na czym polega działanie instytucji.

Jeszcze coś, rządowi nie zależy na poprawie sytuacji więc bądź dalej naiwny, a zapłacimy za to my wszyscy, bo wiesz dlaczego też rząd Węgier zaczął padać? Przez zapaść finansów publicznych i równie dobrze to się dzieje we Francji oraz wielkiej Brytanii.

Poza tym ochrona zdrowia musi być rentowna? To nie jest jej cel, ale w Polsce jest to tak idiotycznie skonstruowane, że akurat najważniejszy sektor ma być rentowny xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?