Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 co łaska plus vat
0
@Dankho94isback A to zobaczymy czy te twoje gadanie się potwierdzi.
0
@Faro Nico się na nas wypiął, weź daj se spokój.
0
@JimMorrisonFCB Ale jego klauzula nie jest wysoka.
0
@Ryoumen Może Schlotterbeck albo Van Den Ven do środka, też zależy od sprzedaży. Moim zdaniem najlepiej Halla ściągnąć za Balde.
20
Anthony Gordon to topowy transfer.
Gość ma absolutnie wszystko co wymagane na granie w Barcy. Jest dobry technicznie, jest bardzo szybki, gra świetnie w pressingu, no i jest zdrowy i potrafi w liczby, do tego dość młody wiek bo 25 lat, więc kupa czasu gry przed nim.
Naprawdę kapitalny transfer dokonuje Barca, no i u nas Anglicy jak widać się sprawdzają.
Jeszcze numer 9 I w sumie można zamykać okno uważam, bo co więcej pozostaje?
3
@michaleu Xddddddddddddddrd.
3
@Kozinho. Lewicowy? Serio czy ktoś tutaj ma pojęcie czym jest lewica?
2
@Roobo To nie jest 9 człowieku.
0
@Encore Jest Mbuemo, jest Sesko, tu naprawdę nie potrzeba żadnej 9.
0
@Ryoumen Fuuuyyyyyy.
0
@Encore Po co jak atak jest obsadzony? Poza tym jak już to tylko pozycja lewoskrzydlowego do rotacji.
0
@RoberDzik A ja nie po wygranej Argentyny. Pierwszy raz w życiu kiedy mam totalnie wywalone na tą imprezę, no i naszyxh nie ma.
42
Mój pierwszy dzień mamy który obchodzę bez mojej mamy, jakie to jest druzgoczace. Minęło 2,5 miesiąca i gdy człowiek o tym myśli jest to trudne dalej do zrozumienia, bo człowiek chciałby po prostu sobie porozmawiać, pośmiać się, po prostu być w ten dzień.
Naprawdę szanujcie swoje mamy jeśli one są dobrymi ludźmi(bo jedni swoich matek nienawidzą z wielu powodów) , bo po swoim przykładzie wiem jak strata niemiłosiernie boli..
Wszystkiego dobrego z okazji dnia matki.
1
@Luciano99 Z miecza.
0
@Kapitan hawk jakiego prania pieniędzy? Gdzie
0
@Kapitan hawk Ale dlaczego
2
@Antimadridista_WR Korpo szczur przeklęty po tylu latach w końcu wywalony
0
@Luciano99 No ale Furlani poleciał, to jest jakieś światełko w tunelu.
6
OFICJALNIE :
FURLANI, TARE, MONCADA ORAZ ALLEGRI ZOSTALI ZWOLNIENI Z AC MILAN.
Oj to jest rewolucja jakiej ten klub od lat nie widział, ale może to dobrze, bo Furlani dawno powinien polecieć.
0
Nie uważam, że to strata, moim zdaniem to nie jest obrońca na poziom Barcy.
0
@FcPortoFan1999 Nie uważam, że Milan znów zaryzykuje z trenerem który gra pod wynik.
0
@BorzyKrzys Jakich? Podaj źródło bo nic nie mówi o Conte w Milanie.
0
@FcPortoFan1999 Ale kto w jego miejsce? Conte na pewno nie, nie wierzę w to, Italiano to plotka, realny wydaje się być Iraola oraz Silva, no I Palladino, bo Sarri ponoć Atalanta.
3
Nieoficjalnie : Massimiliano Allegri został zwolniony @Giwera @michaleu @maroon @Antimadridista_WR @Derpowsky
1
Marianna Schreiber ogłosiła start w wyborach prezydenckich miasta Kraków xd.
Ło Jezu jeszcze tego pokemona brakowało.
0
@ranger3120 Kup jej czteropaka.
2
O nie, śmietankowi płaczą, że de la fuente powołał piłkarzy Barcy, o nie biedna biała młodzież w.
0
@Giwera Błagam ktoś nowy, bo uważam że to będzie Allegri bis.
0
@Giwera Absolutnie, już dość tego betonu.