0

@ikar34 Konfa miasta nie zdobędzie, a zwłaszcza Berkowicz. Był Miszalski, kolejny aparatczyk na smyczy partyjnej? Moim zdaniem chyba Gibala zostanie prezydentem tego miasta.

0

@Jakchcesz Z drugiej strony pierwsze do obrony takich Januszy którzy chwala się swoją "przedsiębiorczościa (no zazwyczaj to kolesiostwo ale mniejsza) właśnie są tacy ludzie czy obrona polityków którzy zachęcają wręcz do unikania podatków (mentzen).

1

@ikar34 Zesrają się a nie pójdą, bo PiSu Kraków nie chce, czego dowodem był Łukasz Gibala.

13

@Zoker Znaczy najbogatsi powinni przede wszystkim mieć większe podatki (w Polsce dla najbogatszych sa śmieszne), no ale tak to jest jak lud ceni bardziej jednorazowe akcje aniżeli zmiany systemowe.

0

@Awedi Chyba rada miasta też zostaje odwołana.

1

Nie jestem z Krakowa, ale chętnie czytam powody odwołania Miszalskiego ze stanowiska i to nie chodzi o samo Sct (tylko głupi myśli że sct to powód odwołania prezydenta), ale Ucinanie wydatków publicznych (klasyka gatunku, bo gdy ucinasz wydatki poparcie zawsze idzie łeb na szyję), brak dialogu z opinią publiczna, robienie swojej prezydentury pod Pr czy obsadzanie swoich ludzi na stanowiskach pomimo sprzeciwu obywateli, no i podwyżki np komunikacji miejskiej (w takim mieście jak Kraków gdzie wręcz koniecznością jest promowanie takiego systemu).

Ten człowiek cała swoją pracą zasłużył na odwołanie, bo jeszcze po III RP nie było chyba tak fatalnego prezydenta w dużym mieście, bo to chyba 1 przypadek gdy prezydent dużego miasta zostaje odwołany w referendum tak?

W każdym razie Kraków czekają duże zmiany i jestem ciekaw kto będzie tam rządzić. Osobiście mam nadzieję że nie będzie to nikt z prawicy, ale zobaczymy, oby przede wszystkim słuchał opinii publicznej.

3

@Kapitan hawk A co masz do Milanu?

3

@Vegeta88 I jest to tak samo gówniane jak pirlo w Rosji. Jebac Rosję I Izrael.

3

@Lionel_Messi10 To prawda, wystarczy spojrzeć na to w jaki sposób odszedł z Milanu.

0

@LukaszFan IMO kryzys trwa od dwóch lat, a niedawno już wydawało się że wraca Milan, ale nie na długo.

Mou to ogromna niewiadoma więc nie wiemy jak to się skończy.

0

@AmigoBlancos Milan w Lm to jednak jest kawał ogromnej historii, w końcu 7 razy liga mistrzów.

2

Ciekawe nastały czasy gdzie dwa najbardziej utytulowane kluby w Europie mierzą się z ogromnym kryzysem. Zarówno Real jak I Milan są na rozdrozu, Real ma o tyle łatwiej, że konkurencja nie jest tak silna, no i duża część piłkarzy to światowa półka, tak obie drużyny mierzą się z problemami instytucjonalnymi oraz nietrafionymi opcjami na ławkę trenerska (choć Xabi gdyby był dłużej to pewnie więcej by wyciągnął, ale tego nikt się nie dowie), natomiast Milan musi szybko gonić w następnym sezonie czołówkę, a spora część piłkarzy opuści ten klub jak Leao czy Tomori.

Szkoda tylko jednej rzeczy, że śmietankowi nie są w lidze Europy, ale kto, może za Jose to się uda, bo może to się skończyć Allegri Bis.

2

Malen w pół roku strzelił aż 14 bramek dla Romy. No co to jest za transfer mamma mia, a gdyby grał wcześniej to króla strzelców miałby jak w banku.

Fantastyczny transfer Rzymian, lepsza wersja Luisa Muriela.

0

@Lionel_Messi10 Ale to dalej nic nie mówi. Na tą chwilę jest to opcja nierealna pod każdym kątem, poza tym jest Ferran, nie trzeba podobnego piłkarza.

0

@Eklerek I dobrze , że spadli. West Ham od dawna walczył dzielnie o to aby spaść z tej ligi i w końcu spadli.

0

@Lionel_Messi10 A co rozmawialeś z nim , że chce zostać czy tak jakieś gówno media powiedziały? Na ten moment nic nie przebłąkuje się na jego temat, a klub skupi się na pewno na realnych opcjach jak Muriqi czy Vlahović albo jakaś nieoczywista 9 i możliwe, że pojdą po Leao.

0

@Lionel_Messi10 Zapomniałeś chyba jak bokiem wychodziły nam transfery z Atletico , a sam Alvarez to nie jest 9 .

Poza tym do klauzuli nas odeślą i tyle będzie, a jak PSG się uwzie to Alvarez akurat za takiego Ramosa jak znalazł.

1

@Hosh Po co gorszy piłkarz? Ferran jest lepszy.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@MOLESTA Tobie styki się już ewidentnie przepalily, no ale nic, skonczysz równie jak hejter Lewego za prowokacje i ja tego dopilnuje.

2

@maroon Marzeniem Guardiola, bo kto jak nie on miałby ogarnąć ten zespól.

0

Komentarz usunięty

0

@Roobo Sporting ma lige mistrzów, Chelsea i tak w LKE jest niepotrzebna, więc frajerem zostaje tylko Milan.

1

Wcale się nie zdziwię jak do Milanu trafi Olivier Glasner, aczkolwiek byłoby to ogromne wyzwanie dla tego szkoleniowca, bo trenowanie AC Milan to sztuka równie trudna co trenowanie największych marek na ten moment, bo presja historyczna jest ogromna , a Wolfsburg czy Crystal Palace to jednak kilka półek niżej.

1

@Ptasior Imo Saelmaekers to zdobywca scudetto i dobry piłkarz więc bez przesady, tak samo Loftus Cheek uważam gdy jest zdrowy.

Ale to prawda, Fulkrug czy Gimenez nie ta półka.

3

Komentarz usunięty

2

@takisobiektos Gówno prawda, właśnie za niego zdobyliśmy po 7 latach ligę mistrzów, scudetto jako cała drużyna, a graliśmy też tak, bo Pioli zawsze ale to zawsze miał okrojony skład przez właścicieli i to musiało w końcu wyjść, a ostatni sezon do czasu meczu z Romą w LE wyglądał dobrze, ale sam Pioli mówił, że jego przemowa życia nie wpłynęła na nich i odejść musiał, niemnniej jednak Milan za Stefano dawał nam najlepsze rezultaty i to są fakty, no i zawsze był jakiś team spirit co pokazało pozegnanie Mistera.

Drugi trener z rzędu co grał pod wynik i to nie wyszło, czy to przypadek? Nie sądzę, a Fonseca po prostu był za słaby na Milan mimo stylu.

Szkoda, że nie wzięto De Zerbiego.

4

Komentarz usunięty

1

I co, ludzie mówili ,że taki styl jak Milanu daje dobre wyniki, no daje, ale na 6 miejsce, nie na do cholery jasnej ligę mistrzów.

Milan robił najlepsze wyniki jak grał ładnie i kompaktowo jak za Piolego , a tutaj nie było ani już dobrych pózniej wyników, ani stylu, tylko zrywy Rabiota czy Modrića.

Zasłużenie moja drużyna nie zagra w lidze mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?