Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
2
@takisobiektos Gówno prawda, właśnie za niego zdobyliśmy po 7 latach ligę mistrzów, scudetto jako cała drużyna, a graliśmy też tak, bo Pioli zawsze ale to zawsze miał okrojony skład przez właścicieli i to musiało w końcu wyjść, a ostatni sezon do czasu meczu z Romą w LE wyglądał dobrze, ale sam Pioli mówił, że jego przemowa życia nie wpłynęła na nich i odejść musiał, niemnniej jednak Milan za Stefano dawał nam najlepsze rezultaty i to są fakty, no i zawsze był jakiś team spirit co pokazało pozegnanie Mistera.
Drugi trener z rzędu co grał pod wynik i to nie wyszło, czy to przypadek? Nie sądzę, a Fonseca po prostu był za słaby na Milan mimo stylu.
Szkoda, że nie wzięto De Zerbiego.
4
Komentarz usunięty
1
I co, ludzie mówili ,że taki styl jak Milanu daje dobre wyniki, no daje, ale na 6 miejsce, nie na do cholery jasnej ligę mistrzów.
Milan robił najlepsze wyniki jak grał ładnie i kompaktowo jak za Piolego , a tutaj nie było ani już dobrych pózniej wyników, ani stylu, tylko zrywy Rabiota czy Modrića.
Zasłużenie moja drużyna nie zagra w lidze mistrzów.
1
Nie wierzę co się stało z Leao za Maxa.
Nieważne co się działo, to Rafa potrafił wziąć na siebie grę i pójść jak czołg po bramkę bądź asystę, a teraz? Cień zawodnika sprzed lat.
Max musi odejść wraz z Furlanim, bo tutaj nic nie ruszy do przodu, zarówno z jednym jak i drugim.
4
A ja bym ponownie zatrudnił tutaj Piolego. Co jak co ale za niego Milan nie schodził poniżej pewnej półki.
0
"Za takie dziadostwo płacić i to w takim momencie sezonu to jest skandal" - Tomasz Zieliński idealnie podsumował Milan w drugiej części sezonu.
4
To jest po prostu żałosne.
Nieważne jak ten mecz się skończy to Max Allegri powinien odejść z tej drużyny.
2
@draxidox Oby nie doszedł ten typ do władzy.
0
@BHAFCB Widziałbym go w Milanie za Leao, albo w Barcy jako taki shocker m
0
Dobrze tak dla Atletico.
Tak jak pisałem, póki jest tu Simeone, póty ta drużyna nie zrobi kroku naprzód.
0
@maroon No o to właśnie chodzi, więc będzie dla nich ciężko. Moim zdaniem to właśnie Zandberg pnie się w górę i trudno nie zauważyć że poparcie dla partii wyraźnie wzrasta.
3
@Kgorecki2500 Razemki będą w 2027 najgorętsze uważam. Na ten moment najlepiej prowadzą swoją droge, a uważam że Konfa popadnie w stagnacje.
6
Hahahahaha, Miszalskiego odwołali i cała radę xdddd.
Brawo mieszkańcy, wielkie brawo.
Tak się kończy gdy prezydent ma w nosie mieszkańców i jednak jak odbywa się referendum po 2 latach, to wiedz że musi być bardzo źle w mieście.
0
@urbipl Znów tą legie wpychają xd.
1
@Arkon Moim zdaniem na 1 miejscu zdecydowanie Philipe Coutinho - prócz świetnego początku gość grał koszmarnie w Barcy, do tego problemy mentalne, no i seria wypożyczenie, no i ogromna pensja.
Dembele - Nie spełnił oczekiwań w tym klubie, no i w Barcy każdy trener miał z nim problem, do tego kontuzje mu nie pomagały.
Griezmann - Podobnie co Dembele, tylko, że cena mniejsza.
Na 4 dałbym Andre Gomesa, bo oczekiwania były ogromne wobec niego, a zawiódł na całej linii przez całą swoją przygodę w tym klubie.
Szczerze mówiąc to na 5 chyba dałbym Depaya.
0
No brawo dla De Zerbiego, przełamał klątwę na Tottenham Hotspur Stadium I utrzymał ich w premier league, brawo brawo KFC.
0
@Cochise Odpowiedzialny to był bartomeu i astronomiczny kontrakt Messiego.
0
@clyde Kara podsycona nastrojami społecznymi w ostatnim czasie do tego pełna populizmu - niech już oni się nie ośmieszają.
0
@Azazel_Pazuzu niestety zakazane.
0
@marcin62 Prawdziwi są xd.
0
@chavez letniak :
7
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty
0
@draxidox O Jezu jakie to Cringeowe.
0
@Hosh O, to już śmieszne.
0
@tbas To, że taki niedasizm będzie mieć poważne reperkusje dla rządu który gada dużo a robi już niewiele, a w takim mieście jak Kraków odbije się to na kraj.
0
@tbas Odpowiedzialem na drugie, na pierwsze no nie wiem, bo od 20 ponad lat tam rządzi KO, a w ostatnich wyborach blisko było aby Gibala został prezydentem?
0
@Filipem Ale to AI jest nieśmieszne.
0
@tbas To że nierobóstwo skończy się utrata władzy