3

Komentarz usunięty

2

@takisobiektos Gówno prawda, właśnie za niego zdobyliśmy po 7 latach ligę mistrzów, scudetto jako cała drużyna, a graliśmy też tak, bo Pioli zawsze ale to zawsze miał okrojony skład przez właścicieli i to musiało w końcu wyjść, a ostatni sezon do czasu meczu z Romą w LE wyglądał dobrze, ale sam Pioli mówił, że jego przemowa życia nie wpłynęła na nich i odejść musiał, niemnniej jednak Milan za Stefano dawał nam najlepsze rezultaty i to są fakty, no i zawsze był jakiś team spirit co pokazało pozegnanie Mistera.

Drugi trener z rzędu co grał pod wynik i to nie wyszło, czy to przypadek? Nie sądzę, a Fonseca po prostu był za słaby na Milan mimo stylu.

Szkoda, że nie wzięto De Zerbiego.

4

Komentarz usunięty

1

I co, ludzie mówili ,że taki styl jak Milanu daje dobre wyniki, no daje, ale na 6 miejsce, nie na do cholery jasnej ligę mistrzów.

Milan robił najlepsze wyniki jak grał ładnie i kompaktowo jak za Piolego , a tutaj nie było ani już dobrych pózniej wyników, ani stylu, tylko zrywy Rabiota czy Modrića.

Zasłużenie moja drużyna nie zagra w lidze mistrzów.

1

Nie wierzę co się stało z Leao za Maxa.

Nieważne co się działo, to Rafa potrafił wziąć na siebie grę i pójść jak czołg po bramkę bądź asystę, a teraz? Cień zawodnika sprzed lat.

Max musi odejść wraz z Furlanim, bo tutaj nic nie ruszy do przodu, zarówno z jednym jak i drugim.

4

A ja bym ponownie zatrudnił tutaj Piolego. Co jak co ale za niego Milan nie schodził poniżej pewnej półki.

0

"Za takie dziadostwo płacić i to w takim momencie sezonu to jest skandal" - Tomasz Zieliński idealnie podsumował Milan w drugiej części sezonu.

4

To jest po prostu żałosne.

Nieważne jak ten mecz się skończy to Max Allegri powinien odejść z tej drużyny.

2

@draxidox Oby nie doszedł ten typ do władzy.

0

@BHAFCB Widziałbym go w Milanie za Leao, albo w Barcy jako taki shocker m

0

Dobrze tak dla Atletico.

Tak jak pisałem, póki jest tu Simeone, póty ta drużyna nie zrobi kroku naprzód.

0

@maroon No o to właśnie chodzi, więc będzie dla nich ciężko. Moim zdaniem to właśnie Zandberg pnie się w górę i trudno nie zauważyć że poparcie dla partii wyraźnie wzrasta.

3

@Kgorecki2500 Razemki będą w 2027 najgorętsze uważam. Na ten moment najlepiej prowadzą swoją droge, a uważam że Konfa popadnie w stagnacje.

6

Hahahahaha, Miszalskiego odwołali i cała radę xdddd.

Brawo mieszkańcy, wielkie brawo.

Tak się kończy gdy prezydent ma w nosie mieszkańców i jednak jak odbywa się referendum po 2 latach, to wiedz że musi być bardzo źle w mieście.

0

@urbipl Znów tą legie wpychają xd.

1

@Arkon Moim zdaniem na 1 miejscu zdecydowanie Philipe Coutinho - prócz świetnego początku gość grał koszmarnie w Barcy, do tego problemy mentalne, no i seria wypożyczenie, no i ogromna pensja.

Dembele - Nie spełnił oczekiwań w tym klubie, no i w Barcy każdy trener miał z nim problem, do tego kontuzje mu nie pomagały.

Griezmann - Podobnie co Dembele, tylko, że cena mniejsza.

Na 4 dałbym Andre Gomesa, bo oczekiwania były ogromne wobec niego, a zawiódł na całej linii przez całą swoją przygodę w tym klubie.

Szczerze mówiąc to na 5 chyba dałbym Depaya.

0

No brawo dla De Zerbiego, przełamał klątwę na Tottenham Hotspur Stadium I utrzymał ich w premier league, brawo brawo KFC.

0

@Cochise Odpowiedzialny to był bartomeu i astronomiczny kontrakt Messiego.

0

@clyde Kara podsycona nastrojami społecznymi w ostatnim czasie do tego pełna populizmu - niech już oni się nie ośmieszają.

0

@Azazel_Pazuzu niestety zakazane.

0

@marcin62 Prawdziwi są xd.

0

@chavez letniak :


7

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

0

@draxidox O Jezu jakie to Cringeowe.

0

@Hosh O, to już śmieszne.

0

@tbas To, że taki niedasizm będzie mieć poważne reperkusje dla rządu który gada dużo a robi już niewiele, a w takim mieście jak Kraków odbije się to na kraj.

0

@tbas Odpowiedzialem na drugie, na pierwsze no nie wiem, bo od 20 ponad lat tam rządzi KO, a w ostatnich wyborach blisko było aby Gibala został prezydentem?

0

@Filipem Ale to AI jest nieśmieszne.

0

@tbas To że nierobóstwo skończy się utrata władzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?