Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@MOLESTA Tobie styki się już ewidentnie przepalily, no ale nic, skonczysz równie jak hejter Lewego za prowokacje i ja tego dopilnuje.
2
@maroon Marzeniem Guardiola, bo kto jak nie on miałby ogarnąć ten zespól.
0
Komentarz usunięty
0
@Roobo Sporting ma lige mistrzów, Chelsea i tak w LKE jest niepotrzebna, więc frajerem zostaje tylko Milan.
1
Wcale się nie zdziwię jak do Milanu trafi Olivier Glasner, aczkolwiek byłoby to ogromne wyzwanie dla tego szkoleniowca, bo trenowanie AC Milan to sztuka równie trudna co trenowanie największych marek na ten moment, bo presja historyczna jest ogromna , a Wolfsburg czy Crystal Palace to jednak kilka półek niżej.
1
@Ptasior Imo Saelmaekers to zdobywca scudetto i dobry piłkarz więc bez przesady, tak samo Loftus Cheek uważam gdy jest zdrowy.
Ale to prawda, Fulkrug czy Gimenez nie ta półka.
3
Komentarz usunięty
2
@takisobiektos Gówno prawda, właśnie za niego zdobyliśmy po 7 latach ligę mistrzów, scudetto jako cała drużyna, a graliśmy też tak, bo Pioli zawsze ale to zawsze miał okrojony skład przez właścicieli i to musiało w końcu wyjść, a ostatni sezon do czasu meczu z Romą w LE wyglądał dobrze, ale sam Pioli mówił, że jego przemowa życia nie wpłynęła na nich i odejść musiał, niemnniej jednak Milan za Stefano dawał nam najlepsze rezultaty i to są fakty, no i zawsze był jakiś team spirit co pokazało pozegnanie Mistera.
Drugi trener z rzędu co grał pod wynik i to nie wyszło, czy to przypadek? Nie sądzę, a Fonseca po prostu był za słaby na Milan mimo stylu.
Szkoda, że nie wzięto De Zerbiego.
4
Komentarz usunięty
1
I co, ludzie mówili ,że taki styl jak Milanu daje dobre wyniki, no daje, ale na 6 miejsce, nie na do cholery jasnej ligę mistrzów.
Milan robił najlepsze wyniki jak grał ładnie i kompaktowo jak za Piolego , a tutaj nie było ani już dobrych pózniej wyników, ani stylu, tylko zrywy Rabiota czy Modrića.
Zasłużenie moja drużyna nie zagra w lidze mistrzów.
1
Nie wierzę co się stało z Leao za Maxa.
Nieważne co się działo, to Rafa potrafił wziąć na siebie grę i pójść jak czołg po bramkę bądź asystę, a teraz? Cień zawodnika sprzed lat.
Max musi odejść wraz z Furlanim, bo tutaj nic nie ruszy do przodu, zarówno z jednym jak i drugim.
4
A ja bym ponownie zatrudnił tutaj Piolego. Co jak co ale za niego Milan nie schodził poniżej pewnej półki.
0
"Za takie dziadostwo płacić i to w takim momencie sezonu to jest skandal" - Tomasz Zieliński idealnie podsumował Milan w drugiej części sezonu.
4
To jest po prostu żałosne.
Nieważne jak ten mecz się skończy to Max Allegri powinien odejść z tej drużyny.
2
@draxidox Oby nie doszedł ten typ do władzy.
0
@BHAFCB Widziałbym go w Milanie za Leao, albo w Barcy jako taki shocker m
0
Dobrze tak dla Atletico.
Tak jak pisałem, póki jest tu Simeone, póty ta drużyna nie zrobi kroku naprzód.
0
@maroon No o to właśnie chodzi, więc będzie dla nich ciężko. Moim zdaniem to właśnie Zandberg pnie się w górę i trudno nie zauważyć że poparcie dla partii wyraźnie wzrasta.
3
@Kgorecki2500 Razemki będą w 2027 najgorętsze uważam. Na ten moment najlepiej prowadzą swoją droge, a uważam że Konfa popadnie w stagnacje.
6
Hahahahaha, Miszalskiego odwołali i cała radę xdddd.
Brawo mieszkańcy, wielkie brawo.
Tak się kończy gdy prezydent ma w nosie mieszkańców i jednak jak odbywa się referendum po 2 latach, to wiedz że musi być bardzo źle w mieście.
0
@urbipl Znów tą legie wpychają xd.
1
@Arkon Moim zdaniem na 1 miejscu zdecydowanie Philipe Coutinho - prócz świetnego początku gość grał koszmarnie w Barcy, do tego problemy mentalne, no i seria wypożyczenie, no i ogromna pensja.
Dembele - Nie spełnił oczekiwań w tym klubie, no i w Barcy każdy trener miał z nim problem, do tego kontuzje mu nie pomagały.
Griezmann - Podobnie co Dembele, tylko, że cena mniejsza.
Na 4 dałbym Andre Gomesa, bo oczekiwania były ogromne wobec niego, a zawiódł na całej linii przez całą swoją przygodę w tym klubie.
Szczerze mówiąc to na 5 chyba dałbym Depaya.
0
No brawo dla De Zerbiego, przełamał klątwę na Tottenham Hotspur Stadium I utrzymał ich w premier league, brawo brawo KFC.
0
@Cochise Odpowiedzialny to był bartomeu i astronomiczny kontrakt Messiego.
0
@clyde Kara podsycona nastrojami społecznymi w ostatnim czasie do tego pełna populizmu - niech już oni się nie ośmieszają.
0
@Azazel_Pazuzu niestety zakazane.
0
@marcin62 Prawdziwi są xd.
0
@chavez letniak :